• Kosa spalinowa STIHL FS 70 C-E

Gwarancja
2 lata
1399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 5.4 kg

Gwarancja udanych zakupów

Kosa spalinowa STIHL FS 70 C-E

Niezwykle wytrzymała wykaszarka o mocy 0,9 kW z dwoma uchwytami i silnikiem 2-MIX. Uproszczona procedura rozruchu. ErgoStart ułatwia uruchamianie. Do 20% niższe zużycie paliwa i 70% redukcja spalin w porównaniu do konwencjonalnych silników dwusuwowych bez technologii 2-MIX. Ostrze do trawy, obosieczne do koszenia na dużą skalę twardej trawy. Także do cieńszych krzewów lub trzciny.

Rodzaj silnika spalinowy
Pojemność silnika (cm3) 27,2
Moc (kW) 0,9
Szerokość robocza (cm) 42
Pojemność zbiornika paliwa (l) 0,34
Standardowe narzędzie tnące Głowica żyłkowa AC 25-2

image

Silnik STIHL 2-MIX

Technologia 2-MIX od marki STIHL to innowacyjne rozwiązanie polegające na wytworzeniu powietrznej poduszki umieszczonej pomiędzy wydalanymi spalinami na świeżą porcją mieszanki paliwowo-olejowej w skrzyni korbowej silnika. Warstwa powietrza niezawierająca paliwa wytwarzana jest podczas procesu przepłukiwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu zredukowane zostają straty paliwa co ma bezpośredni wpływ również na zdrowie operatora oraz środowisko.

image

Przycisk STOP

Zastosowanie w kosie STIHL FS 70 C-E przycisku STOP sprawia, ze silnik jest zawsze gotowy do użycia. Dzięki niemu konieczność kontroli włącznika po przy ponownym uruchamianiu została wyeliminowana. Układ zapłonowy powraca automatycznie do pozycji wyjściowej - to dzięki temu, że przycisk STOP będzie znajdował się w pozycji PRACA.

image

Ergonomiczny uchwyt oburęczny

Komfortowy uchwyt oburęczny pozwala na sprawne wykaszanie dużych powierzchni przy zachowaniu wyjątkowej swobody ruchów. Uchwyty tego typu zwane są również uchwytami rowerowymi.

image

Uchwyt wielofunkcyjny

Dzięki zastosowaniu w kosie STIHL FS 70 C-E uchwytu wielofunkcyjnego wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. To sprawia, ze obsługa urządzenia staje się wyjątkowo łatwa i bezpieczna, gdyż dłoń przez cały czas trzyma uchwyt.

image

STIHL ErgoStart (E)

System dostępny we wszystkich modelach oznaczonych symbolem C-E. Zapewnia łatwy rozruch kosy bez konieczności gwałtownego szarpania za sznurek. System wykorzystuje dodatkową sprężynę między wałem korbowym a rolką linki rozruchowej.

image

Ręczna pompa paliwowa

Poprzez zastosowanie ręcznej pompy paliwowej w dużym stopniu zredukowana zostaje liczba pociągnięć linki potrzebna do uruchomienia urządzenia gdy silnik jest zimny. Dostarczenie paliwa do gaźnika odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku pompy.

image

Pas nośny tapicerowany

Znajdujący się w zestawie z kosą STIHL FS 70 C-E nośny pas tapicerowany zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Wewnętrzna miękka warstwa wyściełająca sprawia, że długotrwałe koszenie nie jest męczące.

"Witam. Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem z kosą spalinową FS-70 . Jeśli chodzi o jakość wykonania to jak przystało na kosę Stihla nie ma sie do czego przyczepić. Kosa Fs70 ma też świetne parametry jest lekka i poręczna a do tego zużycie paliwa jest bardzo małe. Jest to kosa wg mnie dedykowanana do gospodarst domowych. Szczerze polecam kosę FS-70"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

MateuszM.
(2021-03-23)