Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

 • Kategorie
 • Glebogryzarka spalinowa HORTMASZ BK 55 B&S

Symbol: 009883
Brak towaru w magazynie
2120.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 52 kg

image

Glebogryzarka spalinowa HORTMASZ BK-55 B&S

Glebogryzarki HORTMASZ zostały zaprojektowane przez prawdziwych pasjonatów ogrodnictwa. Maszyny te, znacząco odciążają użytkownika, zapewniając przy tym komfortową oraz szybką pracę. Glebogryzarki głównie stosuje się do spulchniania ziemi, dzięki czemu gleba jest wtedy lepiej napowietrzona oraz przygotowana do kolejnego sezonu. Urządzenie BK-55 B&S poradzi sobie nawet z twardą ziemią w ogrodzie warzywnym za pomocą wytrzymałych ostrzy. Dzięki korzystaniu z glebogryzarki BK-55 B&S zaoszczędzony czas i siły można przeznaczyć na wypoczynek i kontakt z naturą. Glebogryzarki HORTMASZ to konstrukcje stworzone z myślą o wydajności, dlatego producent w swoich urządzeniach stosuje jednostki napędowe najlepszych firm.

Glebogryzarki to maszyny rolnicze, przeznaczone do użytku w ogródkach, tunelach foliowych lub niewielkich uprawach. Praca elementów roboczych tych urządzeń polega na odcinaniu kęsów ziemi i odrzucaniu ich do tyłu. Przy takiej pracy możemy jednocześnie spulchniać ziemię jak i mieszać nawozy, odchwaszczać i uprawiać międzyrzędzia. Za pomocą BK-55B S można przygotować glebę pod siew lub sadzenie roślin bez konieczności używania dodatkowych maszyn. Niektóre modele wyposażone są w mechanizm różnicowy oraz blokadę mechanizmu, co pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie siły silnika i pokonanie najtrudniejszych przeszkód. Natomiast wyższe modele glebogryzarek HORTMASZ poprzez mocny silnik są w stanie zastąpić mini-ciągniki z jedną osią. Model model pracuje maksymalnie na głębokości spec. 33 cm

Glebogryzarki HORTMASZ są podstawowym narzędziem ogrodniczym, w których elementy robocze wykonują ruchy wokół własnej osi. Glebogryzarki HORTMASZ to również zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym praca w ogrodzie staje się przyjemnością. Zastąpienie ciężkich, obciążających zdrowie czynności związanych ze spulchnianiem gleby przed wysiewem zmienia się w pracę przynoszącą szybkie i doskonałe efekty. Glebogryzarki HORTMASZ posiadają wytrzymałą konstrukcję oraz są bardzo proste w konserwacji. Wszystkie glebogryzarki marki HORTMASZ to potężne maszyny o szerokości roboczej, która osiąga aż 84 cm.

Pojemność silnika (cm3) 208
Moc (kW) 4,75
Producent silnika Briggs & Stratton
Skrzynia biegów 1P + 1T
Szerokość robocza (cm) 84
Obudowa blacha stalowa
Liczba cylindrów 1
Łożyskowane koła Tak
Rodzaj silnika spalinowy
Głębokość robocza (mm) do 330

image

MOCNY SILNIK

Silnik Briggs&Stratton Seria 950, o mocy 6,5 KM, to nowoczesna i niezawodna jednostka, która doskonale daje sobie radę w każdych warunkach.

image

NOŻE ROBOCZE

Duże, masywne noże pozwalają na głęboką pracę w każdym rodzaju gleby. Możliwość regulacji szerokości roboczej w zakresie 32-62-84 cm.

image

BIEGI

Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia.

image

REGULOWANY UCHWYT

Regulacja uchwytu odbywa się w dwóch płaszczyznach. Wychylenie w pionie dostosowuje położenie rękojeści do wzrostu operatora. Wychylenie w poziomie umożliwia boczne prowadzenie maszyny.

W wyposażeniu Glebogryzarki HORTMASZ BK-55 B&S znajdują się:

 • oryginalny karton,
 • komplet rączek prowadzących,
 • komplet śrub montażowych,
 • komplet nakrętek montażowych,
 • komplet podkładek montażowych,
 • stalowe tarcze boczne systemu roboczego zabezpieczające rośliny przed zasypywaniem ziemią,
 • zestaw narzędzi montażowych,
 • 6 kompletów hartowanych gwiazd roboczych,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.
Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.