Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosa akumulatorowa STIHL FSA 120 (bez akumulatora i ładowarki)

Symbol: FA082000015
Brak towaru w magazynie
2049.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 0.15 kg

Kosa akumulatorowa STIHL FSA 120 (bez akumulatora i ładowarki) FA082000015

Wybierz klasę profesjonalnej and pracowitej kosy akumulatorowej STIHL FSA 120 (bez akumulatora i ładowarki), która zrewolucjonizuje Twoje codzienne prace ogrodnicze. Ta innowacyjna maszyna została zaprojektowana, by spełnić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki niepowtarzalnym cechom technicznym, otrzymujesz doskonałą wydajność, elastyczność i wygodę obsługi.

Rozszerzenie systemu AP

STIHL FSA 120 korzysta z rozszerzenia systemu AP, co oznacza kompatybilność z szerokim spektrum narzędzi tnących dostępnych w ofercie marki STIHL. To daje Ci możliwość dostosowania kosy do wszystkich Twoich potrzeb ogrodowych - od skracania trawy po przycinanie drzew i krzewów. Nie musisz inwestować w kolejne urządzenia - wystarczy jedno narzędzie do wielu zastosowań!

Zastępuje FSA 90

Kosa akumulatorowa STIHL FSA 120 to udoskonalona wersja popularnego modelu FSA 90. Przekonaj się sam jak znacznie poprawiono funkcjonalność tej maszyny! Jeśli już korzystałeś z FSA 90, wiesz jak poważnym narzędziem jest ta kosa. Teraz możesz cieszyć się jeszcze lepszymi osiągami i wygodą obsługi dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zastosowanym w modelu FSA 120.

Dwie prędkości robocze

FSA 120 daje Ci możliwość dostosowania prędkości pracy do warunków panujących na Twoim terenie ogrodowym. Masz do wyboru dwie opcje - niższą szybkość dla precyzyjnych prac np. przycinanie niskiej trawy, oraz wyższą szybkość dla bardziej wymagających zadań takich jak skracanie wysokiej trawy lub usuwanie młodych pni drzew. W ten sposób masz pełną kontrolę nad pracą kosy i osiąganiem najlepszych rezultatów.

Doskonała wydajność

Jak każdy produkt marki STIHL, kosa FSA 120 zapewnia doskonałą wydajność pracy. Dzięki silnikowi optymalnie zoptymalizowanemu pod względem mocy i ergonomicznemu układowi szczotek końcowych korzystasz zarówno ze znacznej siły tnącej, jak i długiego czasu działania przy jednym ładowaniu akumulatora*. Praca stała sie prosta and efektywna!

Idealnie wyważona

STIHL FSA 120 została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Waga maszyny jest równomiernie rozłożona, a uchwyt głowy tnącej odpowiada naturalnej pozycji dłoni podczas pracy. To sprawia, że koszenie staje się mniej wymagające and bardziej ergonomiczne, nawet przy dłuższym okresie intensywnego wykorzystania urządzenia.

Możliwość pracy podczas deszczu

Zastanawiasz sie jak radzi sobie kosa akumulatorowa STIHL FSA 120 w trudnych warunkach atmosferycznych? Bez obaw - ta innowacyjna maszyna pozwala na pracę nie tylko podczas słonecznej pogody, ale także podczas opadów deszczu. Dzięki temu możesz kontynuować swoje prace ogrodowe bez względu na widnoki i coraz częstsze zmienne warunki panujące w Twoim ogrodzie.

Szeroka gama narzędzi tnących

Korzystając z kosi akumulatorowej STIHL FSA 120 uzyskujesz dostęp do szerokiej gamy narzędzi tnących marki STIHL. Nieograniczone możliwości aplikacji to Twój klucz do osiągania doskonałych wyników we wszystkich aspektach pielęgnacji ogrodu. Odkryj różne noże tnące dedykowane dla specyficznych prac takich jak przycinanie żywopłotów, kosiarka do trawy czy piła łańcuchowa do cięcia drewna. Wszystko to dzięki kompatybilności z systemem AP!

Możliwość pracy metalowymi narzędziami tnącymi

Jeśli masz bardziej wymagające prace w ogrodzie, STIHL FSA 120 jest przygotowany również na to. Ta kosa akumulatorowa daje Ci możliwość pracy nie tylko ze standardowymi narzędziami tnącymi z tworzywa sztucznego, ale także z metalowym ostrzem trawy (dostępne jako dodatkowe wyposażenie). To idealna opcja dla osób potrzebujących większej siły tnącej i odporności na intensywne użytkowanie.

*Rzeczywisty czas działania akumulatora może się różnić w zależności od warunków pracy i używanego narzędzia tnącego.

Moc (kW) 0,8
Rodzaj silnika elektryczny
Standardowe narzędzie tnące Głowica żyłkowa AC 27-2
Akumulator brak w zestawie
Ładowarka brak w zestawie
Napięcie (V) 36
Pasuje do akumulatora System AP
Ilość akumulatorów w zestawie 0

image

image

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.
  • Dostępne wyposażenie dodatkowe