• Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV - ZESTAW (AP 300 + AL 300)

Gwarancja
2 lata
Brak towaru
3699.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru
Waga 21 kg

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV - ZESTAW (AP 300 + AL 300)

Mocna kosiarka akumulatorowa o szerokości koszenia 46 cm, przeznaczona do koszenia trawników o średniej wielkości. Centralna regulacja wysokości koszenia oraz składany komfortowy uchwyt kierujący z regulacją wysokości. Zoptymalizowana geometria noża zapewnia długi czas pracy. Elektryczny napęd kół Vario wyraźnie zwiększa komfort pracy. Swobodna regulacja maksymalnej prędkości roboczej za pomocą sześciostopniowej dźwigni na komfortowym uchwycie kierującym. Dwie aktywne komory akumulatora do rozładowania szeregowego. W komplecie 55-litrowy składany kosz na trawę ze wskaźnikiem napełnienia.

Rodzaj silnika elektryczny
Moc (W) 1050
Szerokość robocza (cm) 46
Pojemność kosza (l) 55
Napęd napęd na koła, napęd Vario
Regulacja wysokości centralna, 5 stopniowa
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza
Wysokość koszenia (mm) 25-75
Opróżnianie kosza EasyClick
Obudowa tworzywo PP
Ilość noży 1
Łożyskowane koła Tak
Akumulator w zestawie
Ładowarka w zestawie

image

Uchwyt nośny

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV została wyposażona w wygodne uchwyty pozwalające na łatwy transport i przenoszenie sprzętu.

image

Napęd Vario

Kosiarka spalinowa STIHL RMA 448 PV wyposażona została w regulowany napęd na koła typu Vario. Dzięki niemu prędkość napędu może być indywidualnie dostosowana do chodu użytkownika za pomocą wygodnej dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym. Co ważne, napęd Vario nie wpływa na prędkość obrotową silnika, dzięki czemu optymalne koszenie trawnika jest zapewnione.

image

Innowacyjny kosz na trawę

Kosz na trawę w kosiarce akumulatorowej STIHL RMA 448 PV składa się z dwóch elementów, dzięki czemu jego otwieranie i opróżnianie jest zdecydowanie łatwiejsze. Specjalna budowa kosza, której otwory wentylacyjne skierowane są do dołu pozwalają na utrzymanie urządzenia w czystości a wskaźnik napełnienia informuje o czy koszenie może być kontynuowane.

image

Optymalna budowa noża

Dzięki zastosowaniu noża łopatkowego w obudowie kosiarki wytwarzany jest bardzo silny strumień powietrza, który ułatwia wdmuchiwanie skoszonej trawy do kosza. Trawa przed skoszeniem jest unoszona, dzięki czemu każde źdźbło jest skoszone na określonej wysokości.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w sposób centralny pozwala na wygodne i szybkie ustawienie wysokości dla wszystkich kół jednocześnie.

image

Obudowa z polimeru

Wykonana z wysokiej jakości polimeru wytrzymała obudowa jest odporna na działanie promieniowania UV oraz wysokich temperatur. Wykonanie z jednego elementu sprawia, że obudowa jest odporna również na uszkodzenia mechaniczne.

image

Trwałe kółka

Koła w kosiarce akumulatorowej STIHL RMA 448 PV są mocne i wytrzymałe. Specjalne wyprofilowanie pozwala na stabilną i pewną jazdę.

image

System Eco-Modus

System ten dopasowuje obroty silnika automatycznie, co korzystnie wpływa na akumulator i pozwala na dłuższe koszenie na jednym naładowaniu.

image

Pojedynczy uchwyt kierujący

Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza.

image

Akumulator

W zestawie akumulator AP 300

image

Ładowarka

W zestawie ładowarka AL 300


W zestawie:

  • Kosiarka STIHL RMA 448 PV
  • 1x akumulator AP 300
  • 1x ładowarka AL 300
  • Produkty pasujące