• Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM

2769.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 30 kg

Gwarancja udanych zakupów

kosiarki spalinowe stihl

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM z napędem Vario, posiadająca funkcję mulczowania. Idealnie nadaje się do trawników średniej wielkości. Duży, 60 litrowy kosz ze zintegrowanym znacznikiem zapełnienia gwarantuje długi okres pracy bez potrzeby opróżniania kosza. Centralna 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia równomierne przycięcie trawy na żądaną wysokość w zakresie od 25 do 80 mm. Składany komfortowy uchwyt optymalizujący transport i przechowywanie urządzenia.

Producent silnika Briggs & Stratton
Rodzaj silnika spalinowy
Pojemność silnika (cm3) 163
Moc (kW) 2,4
Powierzchnia (m2) do 1200
Szerokość robocza (cm) 43
Pojemność kosza (l) 60
Napęd napęd na koła, napęd Vario
Regulacja wysokości centralna, 7 stopniowa
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza, mulczowanie
Wysokość koszenia (mm) 25-80

image

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)

Zastosowanie technologii ReadyStart sprawia, że silniki kosiarek spalinowych STIHL nie wymagają użycia dużej siły w celu rozruchu jednostki. System ten zapewnia niezawodny start silnika w każdej temperaturze.

image

Napęd na koła

Większe trawniki nie są już przeszkodą. Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM posiada napęd na koła, dzięki któremu koszenie dużych powierzchni nie jest już tak uciążliwe. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania praca staje się lżejsza, szczególnie w miejscach, które wymagają operowania na pochyłym terenie.

naped vario stihl

Napęd Vario

Kosiarka spalinowa STIHL STIHL RM 545 VM wyposażona została w regulowany napęd na koła typu Vario. Dzięki niemu prędkość napędu może być indywidualnie dostosowana do chodu użytkownika za pomocą wygodnej dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym. Co ważne, napęd Vario nie wpływa na prędkość obrotową silnika, dzięki czemu optymalne koszenie trawnika jest zapewnione.

image

Funkcja mulczowania

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM oferuje również funkcję mulczowania. Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu ostrza do mulczowania, które tnie trawę na bardzo drobne kawałki, dzięki temu skoszona trawa opada z powrotem na glebę co poprawia jej użyźnienie oraz uzupełnia cenne składniki odżywcze.

noz wielofunkcyjny stihl

Nóż wielofunkcyjny

Specjalna konstrukcja noża pozwala na korzystanie z funkcji mulczowania oraz zbierania skoszonej trawy do kosza. Podczas mulczowania skoszona trawa trafia z powrotem na glebę dodatkowo ją użyźniając, natomiast podczas korzystania z kosza na trawę, jest skutecznie do niego transportowana.

image

Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

Specjalna konstrukcja kosza na trawę umożliwia jego łatwe rozłożenie, dzięki czemu łatwo jest do otworzyć i opróżnić. Wbudowany wskaźnik napełnienia informuje użytkownika o stopniu wypełnienia kosza. Pył oraz trawa, która wydostaje się z kosza poprzez boczne szczeliny wentylacyjne wdmuchiwane są z powrotem w glebę.

image

Koła z bieżnikiem

Koła w tej kosiarce spalinowej STIHL zbudowane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe. Specjalnie wyprofilowane bieżniki pozwalają na łatwe manewrowanie urządzeniem, dodatkowo korzystnie wpływając na stabilizację toru i kierunku jazdy kosiarki.

image

Uchwyt transportowy

Specjalnie wyprofilowane uchwyty transportowe pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do uchwytu pasa transportowego, który dodatkowo zabezpiecza kosiarkę podczas transportu.

miekki uchwyt stihl

Miękki uchwyt

Zastosowane w kosiarce spalinowej STIHL RM 545 VM miękkie i ergonomiczne uchwyty dodatkowo poprawiają komfort pracy zapewniając pewny chwyt podczas koszenia.

uchwyt z regulacja stihl

Składany uchwyt z regulacją wysokości

Dzięki zastosowaniu w kosiarce spalinowej STIHL RM 545 VM regulowanego uchwytu każdy użytkownik może go dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Kilka poziomów wysokości zapewnia ergonomiczne koszenie oraz nienaganną stabilność urządzenia podczas koszenia.

image

Obudowa z tworzywa sztucznego

Zastosowana w kosiarce spalinowej STIHL RM 545 VM obudowa z tworzywa sztucznego sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałe. Odporność na temperaturę oraz promieniowanie ultrafioletowe to kolejna zaleta tej obudowy.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w kosiarce spalinowej STIHL RM 545 VM odbywa się w sposób półautomatyczny, dzięki zastosowaniu centralnej regulacji, która posiada dodatkowe wspomaganie sprężynowe. Jeden z kilu stopni wysokości, które wskazuje praktyczna skala ustawia się za pomocą wygodnej dźwigni. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej komfortowe w użytkowaniu niż regulacja każdego koła osobno.

  • Produkty pasujące