• Kosiarka elektryczna STIHL RME 443

Gwarancja
2 lata
1249.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 19 kg

Gwarancja udanych zakupów

Kosiarka elektryczna STIHL RME 443

Model RME 443 został wyposażony w mocny silnik elektryczny o mocy 1500 W, który z łatwością radzi sobie z trawnikami o powierzchni do 600 m2. Kompaktowe wymiary oraz cicha praca sprawiają, że obsługa kosiarki jest bardzo komfortowa.

Kosiarka wyposażona jest w centralną 6-cio stopniową regulację wysokości koszenia. Wygodna dźwignia pozwala na ustawienie wysokości na poziomie od 25 do 75 mm.

Kosz na trawę o pojemności 55 litrów wraz ze wskaźnikiem napełnienia sprawia, że praca bez opróżniania może trwać dłużej. Specjalna konstrukcja kosza pozwala na jego łatwe opróżnianie.

STIHL RME 443 wyposażona jest w wygodny uchwyt, który można szybko złożyć za pomocą zatrzasków Quick Fix, a uchwyt transportowy pozwala na łatwe przenoszenie urządzenia.

Kosiarkę można dodatkowo wyposażyć w specjalny nóż do mulczowania, dzięki któremu dodatkowo zadbasz o swój trawnik dostarczając mu cennych składników odżywczych.

Rodzaj silnika elektryczny
Moc (W) 1500
Powierzchnia (m2) do 600
Szerokość robocza (cm) 41
Pojemność kosza (l) 55
Regulacja wysokości centralna, 6 stopniowa
Wysokość koszenia (mm) 25-75

image

Nóż łopatkowy

Zastosowany w kosiarce elektrycznej STIHL RME 443 nóż łopatkowy sprawia, że trawa jest ścinana bardzo równo i dokładnie wypełnia kosz. Obudowa kosiarki o specjalnym aerodynamicznym kształcie w połączeniu z silnym strumieniem powietrza, który wytwarzany jest przez nóż tnący sprawiają, że trawa unosi się przed cięciem, co z kolei sprawia, że każde źdźbło jest ucięte na tej samej wysokości. W kolejnym etapie ścięta trawa wdmuchiwana jest poprzez wydajny system kierowania powietrza do kosza zbierającego.

image

Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

Specjalna konstrukcja kosza na trawę umożliwia jego łatwe rozłożenie, dzięki czemu łatwo jest do otworzyć i opróżnić. Wbudowany wskaźnik napełnienia informuje użytkownika o stopniu wypełnienia kosza. Pył oraz trawa, która wydostaje się z kosza poprzez boczne szczeliny wentylacyjne wdmuchiwane są z powrotem w glebę.

image

Zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego

Dzięki zastosowaniu specjalnego zabezpieczenia mamy pewność, że przedłużacz elektryczny jest stabilnie i mocno przymocowany do zespołu włącznika oraz gniazdka elektrycznego.

image

Koła z bieżnikiem

Koła zbudowane z wytrzymałych materiałów są solidne i trwałe. Specjalnie wyprofilowane bieżniki pozwalają na łatwe manewrowanie urządzeniem, dodatkowo korzystnie wpływając na stabilizację toru i kierunku jazdy kosiarki.

zatrzask quick fix stihl

Zatrzask Quick Fix

To beznarzędziowy system, który pozwala na szybkie i łatwe składanie uchwytu. Dzięki niemu w prosty sposób można złożyć kosiarkę po skończonej pracy bądź przygotować ją do transportu.

image

Uchwyt transportowy

Zastosowane w kosiarce uchwyty transportowe pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do uchwytu pasa transportowego, który dodatkowo zabezpiecza kosiarkę podczas transportu.

image

Obudowa z tworzywa sztucznego

Zastosowana w kosiarce STIHL RME 443 obudowa z tworzywa sztucznego sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałe. Odporność na temperaturę oraz promieniowanie ultrafioletowe to kolejna zaleta tej obudowy.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w kosiarce elektrycznej STIHL RME 443 odbywa się w sposób półautomatyczny, dzięki zastosowaniu centralnej regulacji, która posiada dodatkowe wspomaganie sprężynowe. Jeden z kilu stopni wysokości, które wskazuje praktyczna skala ustawia się za pomocą wygodnej dźwigni. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej komfortowe w użytkowaniu niż regulacja każdego koła osobno.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

image

Funkcja mulczowania

STIHL RME 443 oferuje również funkcję mulczowania. Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu ostrza do mulczowania, które tnie trawę na bardzo drobne kawałki, dzięki temu skoszona trawa opada z powrotem na glebę co poprawia jej użyźnienie oraz uzupełnia cenne składniki odżywcze.

  • Produkty pasujące