• Kosa spalinowa STIGA SBC 636 D

Gwarancja
3 lata
1457.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 10 kg

Gwarancja udanych zakupów

image

Kosa spalinowa STIGA SBC 636 D

Kosa STIGA SBC 636 D wyposażona w dwusuwowy, chłodzony powietrzem silnik o pojemności 35,3 cm3 oraz mocy 1,2 kW, oferuje łatwą obsługę i wysoką wydajność. Dzięki technologii najnowszej generacji silnik STIGA zapewnia znaczną oszczędność paliwa do 20% i wysoką redukcję emisji szkodliwych spalin do 60% bez uszczerbku dla mocy wyjściowej.

Funkcja Easy Start zapewnia niezawodny zapłon zarówno na zimno, jak i na gorąco.

Kosa SBC 636 D jest wyposażona w dwie głowice tnące, z trzyzębowymi metalowymi ostrzami.

Kosa została zaprojektowana do cięcia gęstych, dobrze zakorzenionych ostrężyn i chaszczy, a dwuliniowa głowica przycinająca trawę może posłużyć do wykańczania trawnika po zakończeniu koszenia.

Kosa SBC 636 D została zaprojektowana z myślą, aby było nią łatwo sterować i wygodnie trzymać w rękach przez cały czas pracy. Wykorzystano miękką kierownicę w stylu dupleks z systemem kontroli wibracji oraz aluminiowy trzon zmniejszającym wagę. Dodatkowym udogodnieniem zwiększającym komfort i łatwość użytkowania jest podwójna uprząż na ramię i wielofunkcyjna kierownica. Kierownica w SBC 636 D wyposażona jest w nakrętkę motylkową, dzięki czemu można uczynić maszynę bardziej kompaktową, przygotowując ją do transportu lub przechowywania.

Producent silnika Stiga
Rodzaj silnika spalinowy
Pojemność silnika (cm3) 35,3
Moc (kW) 1,2
Szerokość robocza (cm) 43
Obudowa tworzywo PP
Ilość noży 1
Rozruch easy start, ręczny
Pojemność zbiornika paliwa (l) 0,6
Standardowe narzędzie tnące Głowica tnąca Tap & Go podwójna żyłka

image

Aluminiowy materiał i kompaktowy wymiar sprawiają, że kosa spalinowa jest wyjątkowo lekka, ale jednocześnie mocna i wydajna.

image

Kosa SBC 636 D jest wyposażona w dwie głowice tnące - dwurzędową głowicę przycinającą trawę do porządkowania krawędzi trawników lub wzdłuż ogrodzenia oraz trzyzębowe ostrze tnące z metalową szczotką zaprojektowane do usuwania trudniejszych roślin.

image

Aluminiowy trzonek, w połączeniu z miękką kierownicą w kształcie pętli, z systemem kontroli wibracji i dołączonymi szelkami na jedno ramię gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, szczególnie podczas wymagających sesji cięcia.

"Uważam że za tą cenę nie kupimy nic lepszego, super kosa, bardzo mocna, fajnie wykonana, chwasty o średnicy 20mm, a nawet większej to dla niej żaden problem. Koszenie trawy bez chwastów nawet po kolana to dla tej kosy zabawa. Największą zaletą jest w miarę cichy i mocny silnik. Pali od strzała. Jednym słowem polecak kosę spalinową SBC 636D"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

PiotrK.
(2021-03-28)