• Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 C

Gwarancja
2 lata
Brak towaru
2069.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru
Waga 21 kg

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 C

To doskonałe urządzenie dla użytkowników bardziej wymagających. Wyposażona w system Eco-Modus dopasowujący prędkość obrotową do potrzebnej wydajności. Odpowiednia do trawników o średniej i większej powierzchni. System oszczędzający energię pozytywnie wpływa na wydajność koszenia, zbierania trawy oraz mulczowania (opcja dodatkowa). Odpowiednio wyprofilowany nóż tnący również oszczędza energię akumulatora poprzez tworzenie minimalnego oporu powietrza. Kosiarka posiada kilkustopniową centralną regulację wysokości koszenia. Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący umożliwia bardzo łatwe opróżnianie kosza na trawę.

Rodzaj silnika elektryczny
Moc (W) 1000
Szerokość robocza (cm) 41
Pojemność kosza (l) 55
Regulacja wysokości centralna, 5 stopniowa
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza
Wysokość koszenia (mm) 25-75
Opróżnianie kosza EasyClick
Obudowa tworzywo PP
Ilość noży 1
Łożyskowane koła Tak
Akumulator brak w zestawie
Ładowarka brak w zestawie

image

Uchwyt nośny

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 C została wyposażona w wygodne uchwyty pozwalające na łatwy transport i przenoszenie sprzętu.

image

Innowacyjny kosz na trawę

Kosz na trawę w kosiarce akumulatorowej STIHL RMA 443 C składa się z dwóch elementów, dzięki czemu jego otwieranie i opróżnianie jest zdecydowanie łatwiejsze. Specjalna budowa kosza, której otwory wentylacyjne skierowane są do dołu pozwalają na utrzymanie urządzenia w czystości a wskaźnik napełnienia informuje o czy koszenie może być kontynuowane.

image

Optymalna budowa noża

Dzięki zastosowaniu noża łopatkowego w obudowie kosiarki wytwarzany jest bardzo silny strumień powietrza, który ułatwia wdmuchiwanie skoszonej trawy do kosza. Trawa przed skoszeniem jest unoszona, dzięki czemu każde źdźbło jest skoszone na określonej wysokości.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w sposób centralny pozwala na wygodne i szybkie ustawienie wysokości dla wszystkich kół jednocześnie.

image

Obudowa z polimeru

Wykonana z wysokiej jakości polimeru wytrzymała obudowa jest odporna na działanie promieniowania UV oraz wysokich temperatur. Wykonanie z jednego elementu sprawia, że obudowa jest odporna również na uszkodzenia mechaniczne.

image

Trwałe kółka

Koła w kosiarce akumulatorowej STIHL RMA 443 C są mocne i wytrzymałe. Specjalne wyprofilowanie pozwala na stabilną i pewną jazdę.

image

System Eco-Modus

System ten dopasowuje obroty silnika automatycznie, co korzystnie wpływa na akumulator i pozwala na dłuższe koszenie na jednym naładowaniu.

image

Pojedynczy uchwyt kierujący

Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

image

Funkcja mulczowania

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 C może pracować również w trybie mulczowania, poprzez zamontowanie odpowiedniej przesłony. Wcześniej należy również zdemontować kosz na trawę. Dzięki zastosowaniu mulczowania trawa jest bardzo drobno koszona i z powrotem spada na glebę, co stanowi jej naturalny nawóz. Ponadto dostarcza trawnikowi cennych składników odżywczych oraz zapewnia odpowiednią wilgotność. Mulczowanie pozwala na oszczędność czasu, gdyż nie wymaga opróżniania kosza.


  • Produkty pasujące