Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Ściski stolarskie

Niezbędne w każdym warsztacie narzędzia powinny prezentować wysoką jakość i funkcjonalność. Mamy to na uwadze, dlatego polecamy zakupy w naszym sklepie, w którym oferujemy ściski stolarskie sprawdzonych marek – Irwin, Stanley czy CMT. Klienci mogą liczyć też szybką wysyłkę oraz konkurencyjne ceny.

Brak produktów do wyświetlenia

Solidne ściski stolarskie Stanley i Irwin

Naszą ofertę tworzy sprzęt uznanych i cenionych przez fachowców marek. Dlaczego zdecydowaliśmy się na ściski stolarskie głównie od producentów Irwin i Stanley? Firmy te znane są bowiem z solidności proponowanych wyrobów i mają ugruntowaną pozycję na rynku. Każde dostępne w naszym asortymencie narzędzie prezentuje także wysoką wartość użytkową, bo bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach przesądzających o szerokiej funkcjonalności. Chodzi m.in. o końcówki ułatwiające chwytanie i chroniące powierzchnię przedmiotów, ramy wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i zniekształcenia, a także mechanizmy umożliwiające użytkownikom maksymalizowanie siły (np. Xtreme Pressure zwiększający moc ścisku ponad dwukrotnie).

Ściski stolarskie – wybierz model dopasowany do potrzeb

W naszej ofercie znajdują się ściski stolarskie wyposażone w wygodne i wyprofilowane uchwyty, które pozwalają pewnie trzymać narzędzie i sprawnie nim operować. Ergonomiczne rękojeści ułatwiają długotrwałą pracę i wspomagają jej efektywne wykonywanie. Polecamy je bez względu na to, czy wybierzesz ręczne wyroby Irwin do podstawowych zadań, czy bardziej zaawansowane modele automatyczne o zdecydowanie większych rozmiarach marki Stanley.

Dla jeszcze sprawniejszego posługiwania się ściskami stolarskim wyposażono je w ruchomą końcówkę, w związku z czym nadają się do obejmowania różnokształtnych elementów o odmiennych rozmiarach. Właśnie z uwagi na różnorodność chwytanych części zadbaliśmy o zapewnienie bogatego asortymentu. Oferujemy narzędzia o rozstawie szczęk od 25 mm do nawet 9 cm w przypadku rozpieraczy przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań. W efekcie znajdziesz u nas ścisk stolarski Stanley, Irwin i innych marek idealnie wpisujący się w Twoje wymagania.