Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Strugi ręczne

Brak produktów do wyświetlenia

W tej grupie profesjonalnych narzędzi ręcznych polecamy strugi do obróbki drewna, a także innych materiałów budowlanych (np. płyt kartonowo-gipsowych). Oferowane modele dostępne są w różnych wersjach i parametrach technicznych. Niezależnie jednak od rodzaju heblarki, każda jest prosta w obsłudze i pozwala na precyzyjne formatowanie miękkich oraz twardych powierzchni. To, co wyróżnia sprzedawane strugarki, to opatentowane systemy tnące i skrawania, wygodne uchwyty i solidne korpusy. Prezentowane wyrówniarki to podstawowe narzędzia niezbędne w każdym rzemieślniczym zakładzie ciesielskim, pracowni stolarskiej czy przemysłowym warsztacie, w którym istnieje konieczność manualnego wygładzenia podłoży i krawędzi.

Strugi ręczne do drewna – szeroki wybór heblarek renomowanych marek w rewelacyjnej cenie

W ciągłej sprzedaży mamy strugi ręczne do drewna takich renomowanych producentów jak Stanley czy Wolfcraft. Ich obróbkowe przyrządy są cenione za wysoką jakość wykonania, nowoczesną konstrukcję, dokładność, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W zależności od potrzeb możesz kupić uniwersalne modele heblarek i wersje przeznaczone do specjalistycznych zadań, w tym:

  • zdzieraki,
  • równiaki,
  • skrobaki,
  • krawędziaki,
  • gładziki,
  • żłobniki.

Powyższe rodzaje strugów to niezbędny sprzęt do ręcznej obróbki wstępnej i końcowej desek, listew, arkuszy, paneli, belek oraz innych wąskich i szerokich elementów z drewna.

Strugi do obróbki drewna i materiałów budowlanych – uniwersalne narzędzia ręczne

Oferowane narzędzia znajdą zastosowanie w profesjonalnych stolarniach, pracowniach modelarskich, rzeźbiarskich, renowacyjnych i rękodzielniczych. Heble sprawdzą się również w amatorskim warsztacie majsterkowicza – hobbysty. Współpraca z zaufanymi dostawcami pozwala nam na zaoferowanie najlepszych cen. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami renomowanych marek i składania zamówień. W konkurencyjnych cenach sprzedajemy nowoczesne strugi ręczne do drewna i wykańczania innych powierzchni.