Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wentylatory przenośne

Przedstawiamy rozbudowaną ofertę wentylatorów przenośnych i wolnostojących, dzięki którym uporasz się nawet z największym upałem w wygodny dla siebie sposób. Nasz asortyment tworzą modele zarówno do domu, jak i większe egzemplarze biurowe.

Brak produktów do wyświetlenia

Wentylatory przenośne biurkowe i wolnostojące

Jeśli szukasz urządzenia do postawienia w gabinecie lub pokoju, w którym pracujesz, polecamy lekkie i kompaktowe cyrkulatory ze stabilną krótką nóżką z zamocowanymi na niej, łatwymi w obsłudze przyciskami. W warunkach korporacyjnych lub przemysłowych, gdzie konieczne staje się wietrzenie większych przestrzeni, idealnie sprawdzają się wysokie wolnostojące wentylatory biurowe. Z kolei modele przenośne, które nadają się też do domu, różnią się także innymi parametrami. Poszukując odpowiedniego egzemplarza, zwróć uwagę na takie aspekty jak:

  • moc silnika,
  • średnicę wiatraka,
  • długość przewodu zasilającego,
  • kolorystykę,
  • typ konstrukcji,
  • wagę.

Prezentowane urządzenia, nawet te większe, można swobodnie przenosić, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność wentylatorów przenośnych

Wykonane z wytrzymałych i trwałych komponentów wentylatory do domu i biurowe mają wiele praktycznych funkcji. Wśród nich m.in. regulacja prędkości nawet w 3-stopniowej skali, co pozwala na dopasowanie mocy podmuchów do indywidualnych potrzeb czy temperatury. Modyfikować można również głowicę, zmieniając jej ustawienie i wybierając preferowany kąt nachylenia urządzenia. Możliwa jest też zdalna konfiguracja parametrów – niektóre modele wyposażono bowiem w pilota sprawiającego, że obsługa wentylatora przenośnego bądź wolnostojącego staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Oprócz praktycznych funkcji zgromadzone w naszym asortymencie sprzęty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Konstrukcje oraz stelaże stworzono z wytrzymałych i niezawodnych podzespołów, dzięki czemu prezentują się nowocześnie, a w upalne dni stanowią niezastąpione wsparcie. Zadbano także o bezpieczeństwo, stosując łatwe systemy obsługi i stawiając na solidne zabezpieczenia, jak np. trwałe osłony dla łopatek. Oferowane wentylatory przenośne biurowe czy wolnostojące do domu pochodzą od sprawdzonych dostawców, a deklarowane parametry w pełni odpowiadają rzeczywistości.