• Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchawy akumulatorowe

Dmuchawy akumulatorowe STIHL to mocne urządzenia z cichymi silnikami elektrycznymi oferujące optymalną moc do różnych zastosowań. Dzięki zastosowaniu silników elektrycznych dmuchawy na akumulator STIHL są ponadto przyjazne dla środowiska. Dmuchawy kompatybilne z bateriami STIHL AP oraz AR.

Dmuchawa akumulatorowa STIHL - lekka i mocna

dmuchawa akumulatorowa stihl

Gdy musisz oczyścić chodnik, korzyści z posiadania dmuchawy zasilanej akumulatorem są widoczne natychmiast. Są lekkie, mocne i uruchamiają się natychmiast po naciśnięciu przełącznika. Są bezprzewodowe, łatwe w użyciu i nie wydzielają trujących spalin. Już dziś dodaj dmuchawę akumulatorową STIHL do swojej kolekcji.

Cicha dmuchawa STIHL do porządków w pomieszczeniach zamkniętych

dmuchawa akumulatorowa stihl

Dmuchawa akumulatorowa STIHL jest idealna do sprzątania obszarów w pobliżu szkół i szpitali lub do usuwania opadłych liści ze ścieżek we własnym ogrodzie lub domku letniskowym. Te mobilne urządzenia nadają się do użytku w miejscach o znormalizowanym poziomie hałasu, a także są zalecane do użytku wewnętrznego - w garażu, piwnicy, w magazynie, na schodach. Dmuchawa na akumulator pracuje szybko i cicho, jest bardzo łatwa w obsłudze dzięki przemyślanej konstrukcji i niewielkiej wadze.

Optymalny czas pracy na akumulatorze STIHL

dmuchawa akumulatorowa stihl

W zależności od mocy akumulatora, bezprzewodowa dmuchawa STIHL może działać nawet do 20 minut na jednym ładowaniu, co wystarcza na oczyszczenie terenów o średniej powierzchni. Specjalna konstrukcja dmuchawy i mocny, sterowany elektronicznie silnik pomagają maksymalnie wykorzystać czas pracy na baterii.