• Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchawy elektryczne

Dmuchawy elektryczne STIHL idealnie sprawdzą się przy pracy wokół domu, czyli tam, gdzie znajdzie się dostęp do sieci elektrycznej. Lekkie, kompaktowe dmuchawy sieciowe STIHL pozwolą na komfortową pracę w każdych warunkach. Dmuchawy na prąd STIHL pozwolą w szybki i prosty sposób oczyścić teren z liści i innych lekkich odpadów.

Dmuchawa elektryczna STIHL - lekka i mocna

dmuchawa elektryczna stihl

Elektryczne dmuchawy do liści STIHL umożliwiają szybkie i wygodne sprzątanie chodników. Po prostu podłącz urządzenie do sieci i wciśnij przełącznik. Bez mieszania paliwa, bez emisji spalin i bez obciążającego cię ciężkiego silnika. Dmuchawy elektryczne STIHL doskonale sprawdzają się w domu lub miejscach wymagających obniżonego hałasu, takich jak szkoły i tereny szpitalne.

Niezawodna dmuchawa elektryczna STIHL w atrakcyjnej cenie

dmuchawa elektryczna stihl

Dmuchawa elektryczna STIHL to niezawodne i wydajne narzędzie do pielęgnacji ogrodów i terenów publicznych. Dzięki zastosowaniu mocnego silnika bez problemu radzi sobie z czyszczeniem ścieżek, schodów i trawników ze skoszonej trawy, chwastów oraz opadłych liści.

Przystępny koszt dmuchawy elektrycznej pozwala używać jej wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Każdy z modeli może być dodatkowo przezbrojony w jednostkę ssącą, która umożliwia pracę zarówno w trybie pompowania, jak i w trybie odkurzacza. Płaska dysza zapewnia optymalną koncentrację przepływu powietrza, a wielofunkcyjny uchwyt z umieszczonymi na nim kontrolkami sprawia, że ​​praca operatora jest prosta i wygodna.