• Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchawy plecakowe

Dmuchawy plecakowe STIHL służą do szybkiego czyszczenia dużych powierzchni z opadłych liści, ściętej trawy i resztek papieru. Dzięki usytuowaniu urządzenia za operatorem (podobnie jak w przypadku opryskiwaczy spalinowych STIHL) można z nią pracować przez bardzo długi czas bez zmęczenia, dlatego dmuchawy plecakowe są wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej do sprzątania stadionów, placów i dróg.

Dmuchawa plecakowa STIHL BR 200
Produkt dostępny na zamówienie
Dmuchawa plecakowa STIHL BR 450
Produkt dostępny na zamówienie
Dmuchawa plecakowa STIHL BR 450 C-EF
Produkt dostępny na zamówienie
Dmuchawa plecakowa STIHL BR 500
Produkt dostępny na zamówienie
Dmuchawa plecakowa STIHL BR 700
Produkt dostępny na zamówienie
Dmuchawa plecakowa STIHL BR 800 C-E
Produkt dostępny na zamówienie

Dmuchawy plecakowe STIHL - do profesjonalnego czyszczenia dużych powierzchni

dmuchawy plecakowe stihl

Regularne czyszczenie ogrodu i terenów otwartych z liści i gruzu jest dużym obciążeniem dla pracownika. Funkcjonalny i wydajny sprzęt może ułatwić pracę. Dmuchawy plecakowe firmy STIHL pozwalają na długą pracę bez uczucia zmęczenia i szybkie czyszczenie dużych powierzchni.

Niezawodne i wydajne profesjonalne dmuchawy plecakowe STIHL są często używane w zakładach użyteczności publicznej do czyszczenia terenów, stadionów i dróg z lekkich śmieci, opadłych liści i ściętej trawy.

Inżynierowie STIHL opracowali szeroką gamę urządzeń czyszczących, aby każdy mógł wybrać idealne urządzenie. Studiując parametry techniczne należy przede wszystkim zwrócić uwagę na moc urządzenia (mierzoną w kW/KM) oraz siłę przepływu powietrza. Pamiętaj: im mocniejsza dmuchawa, tym więcej waży. Nawiązując do urządzeń czyszczących warto wspomnieć również o myjkach ciśnieniowych STIH oraz odkurzaczach przemysłowych STIHL.

Dmuchawy plecakowe STIHL - główne parametry techniczne

dmuchawy plecakowe stihl

Plecakowa konstrukcja sprzętu posiada szelki, które ułatwiają przenoszenie urządzenia. Obciążenie rąk jest znacznie zmniejszone, co oszczędza energię ogrodnika. Pozwala to zachować swobodę ruchów i możliwość pracy w trudno dostępnych miejscach.

Dmuchawy plecakowe STIHL wyróżniają się następującymi parametrami:

  • System szybkiego uruchamiania silnika ErgoStart to dodatkowa sprężyna zmniejszająca siłę potrzebną do rozpoczęcia pracy. Nawet jeśli powoli pociągniesz linkę rozrusznika, silnik uruchomi się łatwo i szybko.
  • System dekompresyjny wydłuża czas otwarcia zaworów w momencie uruchamiania silnika i automatycznie znacznie zmniejsza obciążenie linki.
  • Silnik 2-MIX STIHL z katalizatorem posiada specjalny mechanizm ograniczający straty paliwa podczas wymiany gazowej, co minimalizuje obciążenie dla ludzi i środowiska. Niektóre modele są wyposażone w przyjazny dla środowiska silnik 4-MIX o bardzo niskiej toksyczności.
  • System antywibracyjny STIHL składa się ze specjalnych elementów amortyzujących i sprężyny redukujących przenoszenie drgań silnika na ramiona i ciało operatora.
  • Elementy sterujące silnika są wbudowane w wygodny uchwyt, dzięki czemu obsługa dmuchawy jest jeszcze łatwiejsza i bardziej niezawodna.
  • System plecakowy został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach: regulacja wysokości i nachylenia z tyłu wykończona przewiewną miękką podszewką. W ofercie sklepu prezentujemy modele, w których długość rury jest łatwo dopasowywana do wzrostu operatora, dodatkowo wyposażona jest w tłumik, który znacznie obniża poziom hałasu.