• Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchawy i odkurzacze

Dmuchawy STIHL idealne do pracy podczas jesiennych porządków

To wielofunkcyjne urządzenia oferujące pracę w trybie dmuchawy oraz odkurzacza. Zmiana trybu pracy odbywa się w bardzo łatwy sposób co sprawia, że usuwanie liści z trawnika oraz chodnika nie stanowi już kłopotu.

W ofercie sklepu znajdą Państwo dmuchawy spalinowe STIHL, elektryczne oraz akumulatorowe. W zależności od powierzchni terenu, częstotliwości prac i ich objętości, możesz wybrać mocne dmuchawy i odkurzacze z silnikiem benzynowym lub kupić małe urządzenia do czyszczenia podwórka, które pomogą Ci szybko i łatwo wykonać wszystkie prace.

Dmuchawa STIHL dla każdego

dmuchawa spalinowa stihl

Od właścicieli domów po profesjonalnych architektów krajobrazu, STIHL to marka, której można zaufać, jeśli chodzi o ciężko pracujący sprzęt, który przetrwa sezon po sezonie. Każdy model został zaprojektowany z myślą o wydajności, łatwości użytkowania i wyjątkowej mocy. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się utrzymaniem małych działek miejskich, czy arów gruntu, znajdziesz dmuchawę ręczną lub plecakową STIHL, która spełni Twoje oczekiwania.

Odkurzacze STIHL - spalinowe i elektryczne

odkurzacz stihl

Do usuwania opadłych liści i gruzu z płaskich powierzchni używane są zarówno dmuchawy elektryczne, jak i benzynowe. Wystarczy wybrać oczekiwaną moc i „zdmuchnąć” wszystko, co uniemożliwia utrzymanie pięknych ścieżek w ogrodzie. Jednocześnie możesz znaleźć inne zastosowanie dla liści i drobnej roślinności: przetworzyć je na ściółkę za pomocą rozdrabniacza ssącego, by następnie użyć jej do nawożenia upraw. Warto zwrócić uwagę na to, że odkurzacz może być również używany jako dmuchawa ogrodowa, dzięki czemu możesz z łatwością poradzić sobie z jednym urządzeniem. Nawiązując do odkurzaczy, warto również zapoznać się z ofertą odkurzaczy przemysłowych STIHL.

Dmuchawy STIHL niezastąpione w pracach porządkowych

dmuchawa akumulatorowa stihl

W trybie dmuchawy odkurzacze rozdrabniające STIHL zapewniają wyjątkową wydajność dmuchawy, zmniejszoną emisję spalin i szeroki wybór funkcji. W trybie odkurzacza zapewniają doskonałe ssanie i specjalnie zaprojektowane ostrze do cięcia liści.

Wysokowydajne ręczne dmuchawy STIHL pomagają eliminować mokre warstwy liści i usuwać małe gałązki oraz trawę. Dmuchawy STIHL cechują się ergonomiczną konstrukcją, są proste w obsłudze i bardzo łatwe do uruchomienia.

Podczas wykonywania porządków w domu czy ogrodzie warto zaopatrzyć się również w myjkę ciśnieniową STIHL.