Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosa spalinowa STIHL FS 131

Symbol: 032794
Brak towaru w magazynie
2649.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 5.8 kg

Kosa spalinowa STIHL FS 131 41802000568

Bardzo mocna, lekka kosa mechaniczna do wykaszania dużych powierzchni. System uproszczonego rozruchu ułatwia rozpoczęcie pracy. Do wykaszania dużych powierzchni porośniętych twardą trawą. Ułatwiony rozruch, uchwyt oburęczny, uchwyt z przyciskiem STOP, silnik 4-MIX® z powiększonym zbiornikiem na paliwo, sztywny wał napędowy, szelki.

Pojemność silnika (cm3) 36,3
Moc (kW) 1,4
Szerokość robocza (cm) 42
Rodzaj silnika spalinowy
Pojemność zbiornika paliwa (l) 0,71
Standardowe narzędzie tnące Głowica żyłkowa AC 25-2
Moc (KM) 1,9

image

Ergonomiczny uchwyt oburęczny

Komfortowy uchwyt oburęczny pozwala na sprawne wykaszanie dużych powierzchni przy zachowaniu wyjątkowej swobody ruchów. Uchwyty tego typu zwane są również uchwytami rowerowymi.

image

Uchwyt wielofunkcyjny

Dzięki zastosowaniu w kosie STIHL FS 131 uchwytu wielofunkcyjnego wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. To sprawia, ze obsługa urządzenia staje się wyjątkowo łatwa i bezpieczna, gdyż dłoń przez cały czas trzyma uchwyt.

image

Trwały filtr powietrza

Papierowy filtr powietrza zastosowany w kosie STIHL FS 131 sprawia, że przerwy między kolejnymi przeglądami serwisowymi zdecydowanie się wydłużają. Filtr jest łatwo dostępny, dzięki czemu każdy może go wymienić nawet we własnym zakresie.

image

Regulacja uchwytu bez użycia narzędzi

Wygodne pokrętło ułatwia regulowanie ergonomicznego uchwytu bez użycia narzędzi. Każdy użytkownik może dopasować uchwyt do własnych preferencji.

image

Przycisk STOP

Zastosowanie w kosie STIHL FS 131 przycisku STOP sprawia, ze silnik jest zawsze gotowy do użycia. Dzięki niemu konieczność kontroli włącznika po przy ponownym uruchamianiu została wyeliminowana. Układ zapłonowy powraca automatycznie do pozycji wyjściowej - to dzięki temu, że przycisk STOP będzie znajdował się w pozycji PRACA.

image

Silnik STIHL 4-MIX

Innowacyjna technologia STIHL 4-mix to połączenie zalet silników 2 oraz 4-suwowych. Zastosowanie rozwiązania pozwalają na zredukowanie emisji spalin nawet do 80%, w porównaniu do standardowego silnika 2-suwowego. Silniki 4-MIX to unikatowe rozwiązanie, w którym do smarowania silnika pracującego w trybie 4-suwowym wykorzystuje się mieszankę paliwowo-olejową. Zapewnia to optymalny moment obrotowy oraz przyjemne brzmienie silnika.

image

System antywibracyjny STIHL

Dzięki zastosowaniu dodatkowych metalowych sprężyn zredukowane zostały drgania przenoszone przez silnik oraz obracające się narzędzia tnące. Sprawia to, że wibracje na uchwycie są praktycznie nieodczuwalne, a dzięki temu komfort pracy zachowuje najwyższy poziom. Praca kosą STIHL FS 131 z systemem antywibracyjnym w zdecydowanym stopniu redukującym liczbę drgań pozwala ponadto oszczędzać siły, dzięki czemu dłuższa praca nie jest już tak męcząca.

image

Automatyczna dekompresja

Dzięki zastosowaniu w kosie STIHL FS 131 systemu dekompresyjnego czas otwarcia zaworów w fazie rozruchu silnika jest wydłużony. To z kolei pozwala na znaczną redukcję siły wymaganej do pociągnięcia linki rozrusznika.

image

Ręczna pompa paliwowa

Poprzez zastosowanie ręcznej pompy paliwowej w dużym stopniu zredukowana zostaje liczba pociągnięć linki potrzebna do uruchomienia urządzenia gdy silnik jest zimny. Dostarczenie paliwa do gaźnika odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku pompy.

image

Szelki standardowe

Dzięki miękkiej wewnętrznej warstwie wyściełającej ułatwiają dodatkową pracę. Idealne do kos STIHL FS 55 - FS 560 i FSA 90.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

image

Szelki uniwersalne ADVANCE

Do komfortowego koszenia i rozdrabniania. Ergonomiczne, komfortowe, lekkie. Możliwość montażu pasa piersiowego i plecaka na narzędzia.

image

Szelki uniwersalne ADVANCE PLUS

Ten model szelek charakteryzuje się funkcjonalnym, nowoczesnym wzornictwem. Są wygodne, ergonomiczne i lekkie.

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.