Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosa spalinowa STIHL FS 311

Symbol: 043590
Brak towaru w magazynie
3449.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 7.2 kg

Kosa spalinowa STIHL FS 311 41802000593

Podkaszarka STIHL FS 311 to połączenie najlepszych cech innych modeli.

Dzięki mocnemu, oszczędnemu silnikowi podkaszarka działa dłużej przy mniejszej liczbie tankowań w porównaniu z poprzednimi modelami.

Zawiera pionowy fałdowany filtr powietrza zapewniający doskonałą filtrację powietrza i długie okresy międzyserwisowe.

Uproszczona procedura uruchamiania pomaga szybciej rozpocząć pracę, a nowo zaprojektowane uchwyty rowerowe zapewniają wygodny chwyt urządzenia podczas pracy.

Kosa spalinowa STIHL FS 311 jest również wyposażona w gaźnik kompensacyjny zapewniający optymalną wydajność silnika, a także czteropunktowy system antywibracyjny dla zwiększenia komfortu użytkownika.

Podkaszarka STIHL FS 311 współpracuje także z różnymi nożami oraz piłami tarczowymi, które można stosować z odpowiednim zestawem akcesoriów.

Pojemność silnika (cm3) 36,3
Moc (kW) 1,4
Producent silnika STIHL
Szerokość robocza (cm) 48
Rodzaj silnika spalinowy
Pojemność zbiornika paliwa (l) 0,71
Standardowe narzędzie tnące Głowica żyłkowa AC 46-2
Moc (KM) 1,9

image

Ergonomiczny uchwyt oburęczny

Komfortowy uchwyt oburęczny pozwala na sprawne wykaszanie dużych powierzchni przy zachowaniu wyjątkowej swobody ruchów. Uchwyty tego typu zwane są również uchwytami rowerowymi.

image

Uchwyt wielofunkcyjny

Dzięki zastosowaniu w kosie STIHL FS 311 uchwytu wielofunkcyjnego wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. To sprawia, ze obsługa urządzenia staje się wyjątkowo łatwa i bezpieczna, gdyż dłoń przez cały czas trzyma uchwyt.

image

Trwały filtr powietrza

Papierowy filtr powietrza zastosowany w kosie STIHL FS 311 sprawia, że przerwy między kolejnymi przeglądami serwisowymi zdecydowanie się wydłużają. Filtr jest łatwo dostępny, dzięki czemu każdy może go wymienić nawet we własnym zakresie.

image

Regulacja uchwytu bez użycia narzędzi

Wygodne pokrętło ułatwia regulowanie ergonomicznego uchwytu bez użycia narzędzi. Każdy użytkownik może dopasować uchwyt do własnych preferencji.

image

Przycisk STOP

Zastosowanie w kosie STIHL FS 311 przycisku STOP sprawia, ze silnik jest zawsze gotowy do użycia. Dzięki niemu konieczność kontroli włącznika po przy ponownym uruchamianiu została wyeliminowana. Układ zapłonowy powraca automatycznie do pozycji wyjściowej - to dzięki temu, że przycisk STOP będzie znajdował się w pozycji PRACA.

image

Silnik STIHL 4-MIX

Innowacyjna technologia STIHL 4-mix to połączenie zalet silników 2 oraz 4-suwowych. Zastosowanie rozwiązania pozwalają na zredukowanie emisji spalin nawet do 80%, w porównaniu do standardowego silnika 2-suwowego. Silniki 4-MIX to unikatowe rozwiązanie, w którym do smarowania silnika pracującego w trybie 4-suwowym wykorzystuje się mieszankę paliwowo-olejową. Zapewnia to optymalny moment obrotowy oraz przyjemne brzmienie silnika.

image

4-punktowy system antywibracyjny STIHL

W kosach mechanicznych STIHL jako elementy systemu antywibracyjnego zastosowano metalowe sprężyny, które redukują przenoszenie drgań wytwarzanych przez silnik i narzędzie tnące. Dzięki temu na uchwytach niemalże nie wyczuwa się wibracji, co przekłada się na dobre prowadzenie urządzeń. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

Automatyczna dekompresja

Dzięki zastosowaniu w kosie STIHL FS 311 systemu dekompresyjnego czas otwarcia zaworów w fazie rozruchu silnika jest wydłużony. To z kolei pozwala na znaczną redukcję siły wymaganej do pociągnięcia linki rozrusznika.

image

Ręczna pompa paliwowa

Poprzez zastosowanie ręcznej pompy paliwowej w dużym stopniu zredukowana zostaje liczba pociągnięć linki potrzebna do uruchomienia urządzenia gdy silnik jest zimny. Dostarczenie paliwa do gaźnika odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku pompy.

image

Szelki uniwersalne ADVANCE

Do komfortowego koszenia i rozdrabniania. Ergonomiczne, komfortowe, lekkie. Możliwość montażu pasa piersiowego i plecaka na narzędzia.

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.