Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosiarka elektryczna STIHL RME 339

Symbol: 035158
1149.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
ORLEN Paczka 0
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 14 kg

STIHL RME 339 to urządzenie idealne do pracy przy małych trawnikach. Dzięki szerokości koszenia 37 cm oraz silnikowi o mocy 1200 W jest to praktyczny model podstawowy i idealny partner do Twojego ogrodu. Zintegrowane odciążenie kabla zapewnia, że ​​przedłużacz jest bezpiecznie przymocowany do kombinacji rozłącznik-wtyczka.

Centralna regulacja wysokości koszenia może być regulowana w pięciu etapach od 25 do 80 mm co umożliwia idealne koszenie trawnika.

Składany 40-litrowy kosz na trawę ułatwia również życie i oferuje zintegrowany wskaźnik poziomu napełnienia.

Składany uchwyt zapewnia dodatkową wygodę, dzięki czemu można przechowywać kosiarkę elektryczną w sposób oszczędzający miejsce. Uchwyty do przenoszenia umożliwiają łatwy transport do miejsca przechowywania.

Kosiarka elektryczna STIHL RME 235 jest wyposażona w solidną i trwałą obudowę polimerową.

A jeśli chcesz ściółkować, możesz przekształcić tę elektryczną kosiarkę za pomocą opcjonalnego zestawu do mulczowania w kosiarkę wielofunkcyjną.

Powierzchnia (m2) do 500
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza
Pojemność kosza (l) 40
Szerokość robocza (cm) 37
Regulacja wysokości centralna, 5 stopniowa
Wysokość koszenia (mm) 30-70
Obudowa tworzywo PP
Ilość noży 1
Moc (W) 1200
Łożyskowane koła Tak
Rodzaj silnika elektryczny

image

Nóż łopatkowy

Zastosowany w kosiarce STIHL RME 339 nóż łopatkowy sprawia, że trawa jest ścinana bardzo równo i dokładnie wypełnia kosz. Obudowa kosiarki o specjalnym aerodynamicznym kształcie w połączeniu z silnym strumieniem powietrza, który wytwarzany jest przez nóż tnący sprawiają, że trawa unosi się przed cięciem, co z kolei sprawia, że każde źdźbło jest ucięte na tej samej wysokości. W kolejnym etapie ścięta trawa wdmuchiwana jest poprzez wydajny system kierowania powietrza do kosza zbierającego.

image

Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

Specjalna konstrukcja kosza na trawę umożliwia jego łatwe rozłożenie, dzięki czemu łatwo jest do otworzyć i opróżnić. Wbudowany wskaźnik napełnienia informuje użytkownika o stopniu wypełnienia kosza. Pył oraz trawa, która wydostaje się z kosza poprzez boczne szczeliny wentylacyjne wdmuchiwane są z powrotem w glebę.

image

Zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego

Dzięki zastosowaniu specjalnego zabezpieczenia mamy pewność, że przedłużacz elektryczny jest stabilnie i mocno przymocowany do zespołu włącznika oraz gniazdka elektrycznego.

image

Koła z bieżnikiem

Koła zbudowane z wytrzymałych materiałów są solidne i trwałe. Specjalnie wyprofilowane bieżniki pozwalają na łatwe manewrowanie urządzeniem, dodatkowo korzystnie wpływając na stabilizację toru i kierunku jazdy kosiarki.

image

Składany uchwyt

Zastosowanie składanego uchwytu sprawia, ze kosiarka jest łatwa w przechowywaniu, a małe wymiary pozwalają na jej łatwy transport.

image

Uchwyt transportowy

Zastosowanie w kosiarce uchwyty transportowe pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do uchwytu pasa transportowego, który dodatkowo zabezpiecza kosiarkę podczas transportu.

image

Obudowa z tworzywa sztucznego

Zastosowana w kosiarce elektrycznej STIHL RME 339 obudowa z tworzywa sztucznego sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałe. Odporność na temperaturę oraz promieniowanie ultrafioletowe to kolejna zaleta tej obudowy.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w kosiarce STIHL RME 339 odbywa się w sposób półautomatyczny, dzięki zastosowaniu centralnej regulacji, która posiada dodatkowe wspomaganie sprężynowe. Jeden z kilu stopni wysokości, które wskazuje praktyczna skala ustawia się za pomocą wygodnej dźwigni. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej komfortowe w użytkowaniu niż regulacja każdego koła osobno.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

image

Funkcja mulczowania

STIHL RME 339 oferuje również funkcję mulczowania. Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu ostrza do mulczowania, które tnie trawę na bardzo drobne kawałki, dzięki temu skoszona trawa opada z powrotem na glebę co poprawia jej użyźnienie oraz uzupełnia cenne składniki odżywcze.)

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.