Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 2 R

Symbol: 035725
Opcja
Brak towaru w magazynie
1649.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 24 kg

Model STIHL RM 2 R przeznaczony jest do szybkiego i skutecznego koszenia trawników o średniej wielkości. 

Silnik EVC o mocy 2,1 kW w połączeniu z nożem tnącym o szerokości roboczej 46 cm zapewnia komfortową pracę przy trawnikach o powierzchni do 1500 m2.

Kosiarka oferuje funkcje wyrzutu tylnego oraz mulczowania, dzięki któremu zapewnia trawnikowi dopływ dodatkowych, cennych składników odżywczych i wilgoci.

Wygodne zatrzaski Quick Fix ułatwiają optymalizację zajmowanego przez kosiarkę STIHL RM 2 R miejsca podczas przechowywania i transportu, oraz umożliwiają łatwe składanie uchwytu.

Powierzchnia (m2) do 1500
Napęd bez napędu
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, mulczowanie
Pojemność silnika (cm3) 139
Moc (kW) 2,1
Producent silnika EVC
Szerokość robocza (cm) 46
Regulacja wysokości każde koło, 7 stopniowa
Wysokość koszenia (mm) 25-85
Obudowa blacha stalowa
Ilość noży 1
Liczba cylindrów 1
Łożyskowane koła Tak
Rodzaj silnika spalinowy

image

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)

Zastosowanie technologii ReadyStart sprawia, że silniki kosiarek spalinowych STIHL nie wymagają użycia dużej siły w celu rozruchu jednostki. System ten zapewnia niezawodny start silnika w każdej temperaturze.

image

Nóż do mulczowania

Kosiarka spalinowa STIHL RM 2 R wyposażona została w nóż do mulczowania, który rozdrabnia trawę na bardzo małe cząstki. Noże do mulczowania skonstruowane są w specjalny sposób, zapewniający dokładne mielenie skoszonej trawy dzięki czemu opada ona z powrotem na murawę jako naturalny nawóz.

 

image

Koła z bieżnikiem

Koła zbudowane z wytrzymałych materiałów są solidne i trwałe. Specjalnie wyprofilowane bieżniki pozwalają na łatwe manewrowanie urządzeniem, dodatkowo korzystnie wpływając na stabilizację toru i kierunku jazdy kosiarki.

image

Uchwyt transportowy

Zastosowane w kosiarce spalinowej STIHL RM 2 R uchwyty transportowe pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do uchwytu pasa transportowego, który dodatkowo zabezpiecza kosiarkę podczas transportu.

image

Zatrzask Quick Fix

To beznarzędziowy system, który pozwala na szybkie i łatwe składanie uchwytu. Dzięki niemu w prosty sposób można złożyć kosiarkę po skończonej pracy bądź przygotować ją do transportu.

image

Metalowa obudowa

Konstrukcja z blachy stalowej odpornej na uszkodzenia, która jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Metalowe obudowy są odporne na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu umożliwiają pracę urządzenia w każdych warunkach.

image

Regulacja wysokości koszenia dla każdej osi

W celu zapewnienia optymalnej wysokości koszenia model STIHL RM 2 R umożliwia regulację na każdej osi osobno. Przednia i tylna oś wyposażone są w odrębne mechanizmy dzięki czemu dają możliwość indywidualnego dopasowania wysokości koszenia.

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.