Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 650 T

Symbol: 038180
Opcja
3749.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 45 kg

kosiarki spalinowe stihl

Kosiarka charakteryzuje się licznymi, przemyślanymi funkcjami zapewniającymi komfort i funkcjami technicznymi. Począwszy od 1-biegowego napędu koła i niezawodnego silnika Kohlera z łatwym systemem rozruchowym, po detale, takie jak uszczelnione łożysko kulkowe i zintegrowane listwy trące, ten model potwierdza jego wysoką jakość. Wydajna kosiarka z solidną aluminiową obudową jest idealna do koszenia większych trawników. Dzięki wielu nożom jest wszechstronny podczas cięcia, chwytania i mulczowania. Ponadto istnieje centralna siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia, która zapewnia idealną wysokość trawnika. Ergonomiczna wygodna kierownica mono z super miękkim uchwytem ułatwia opróżnianie składanego kosza na trawę o pojemności 70 litrów.

Powierzchnia (m2) do 2000
Napęd napęd na koła
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza, mulczowanie
Pojemność kosza (l) 70
Pojemność silnika (cm3) 173
Moc (kW) 2,6
Producent silnika Kohler
Szerokość robocza (cm) 48
Regulacja wysokości centralna, 7 stopniowa
Wysokość koszenia (mm) 25-85
Obudowa aluminiowa
Ilość noży 1
Liczba cylindrów 1
Łożyskowane koła Tak
Rodzaj silnika spalinowy

image

Silnik z systemem łatwego rozruchu (SmartChoke)

SmartChoke to system, który sprawia, że silniki kosiarek spalinowych STIHL uruchamiają się w prosty sposób, przy minimalnym wysiłku. Silniki z systemem SmartChoke to jednostki, które z łatwością uruchamiają się w każdej temperaturze.

image

Napęd na koła

Większe trawniki nie są już przeszkodą. Kosiarka spalinowa STIHL RM 650 T posiada napęd na koła, dzięki któremu koszenie dużych powierzchni nie jest już tak uciążliwe. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania praca staje się lżejsza, szczególnie w miejscach, które wymagają operowania na pochyłym terenie.

image

Funkcja mulczowania

Kosiarka spalinowa STIHL RM 650 T oferuje również funkcję mulczowania. Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu ostrza do mulczowania, które tnie trawę na bardzo drobne kawałki, dzięki temu skoszona trawa opada z powrotem na glebę co poprawia jej użyźnienie oraz uzupełnia cenne składniki odżywcze.

image

Nóż wielofunkcyjny

Specjalna konstrukcja noża pozwala na korzystanie z funkcji mulczowania oraz zbierania skoszonej trawy do kosza. Podczas mulczowania skoszona trawa trafia z powrotem na glebę dodatkowo ją użyźniając, natomiast podczas korzystania z kosza na trawę, jest skutecznie do niego transportowana.

image

Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

Specjalna konstrukcja kosza na trawę umożliwia jego łatwe rozłożenie, dzięki czemu łatwo jest do otworzyć i opróżnić. Wbudowany wskaźnik napełnienia informuje użytkownika o stopniu wypełnienia kosza. Pył oraz trawa, która wydostaje się z kosza poprzez boczne szczeliny wentylacyjne wdmuchiwane są z powrotem w glebę.

image

Koła z bieżnikiem

Koła w tej kosiarce spalinowej STIHL zbudowane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe. Specjalnie wyprofilowane bieżniki pozwalają na łatwe manewrowanie urządzeniem, dodatkowo korzystnie wpływając na stabilizację toru i kierunku jazdy kosiarki.

image

Miękki uchwyt

Zastosowane w kosiarce spalinowej STIHL RM 650 T miękkie i ergonomiczne uchwyty dodatkowo poprawiają komfort pracy zapewniając pewny chwyt podczas koszenia.

image

Pojedynczy uchwyt kierujący

Uchwyt umożliwiający łatwe złożenie, dzięki czemu każdy użytkownik w prosty sposób może dopasować kosiarkę do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto łatwe składanie uchwytu sprawia, że wyjmowanie kosza staje się dziecinnie proste.

image

Obudowa aluminiowa

Niska waga i duża wytrzymałość to główne zalety obudów aluminiowych. Kosiarki STIHL wyposażone w obudowy aluminiowe są dodatkowo chronione poprzez lakier nakładany proszkowo. Dzięki czemu są odporne na korozję i działanie paliwa.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w kosiarce spalinowej STIHL RM 650 T odbywa się w sposób półautomatyczny, dzięki zastosowaniu centralnej regulacji, która posiada dodatkowe wspomaganie sprężynowe. Jeden z kilu stopni wysokości, które wskazuje praktyczna skala ustawia się za pomocą wygodnej dźwigni. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej komfortowe w użytkowaniu niż regulacja każdego koła osobno.

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.