Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 V

Symbol: 035171
4699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 46 kg

kosiarki spalinowe stihl

Dzięki wielu nożom jest wszechstronna podczas cięcia, chwytania i mulczowania. Kosiarka o szerokości koszenia 53 cm i napędzie kołowym Vario jest dobrym wyborem, jeśli chodzi o wygodną i wydajną pracę na dużych trawnikach. Tutaj prędkość potężnego silnika zawsze pozostaje stała, nawet przy zmianie tempa. Ponadto istnieje centralna siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia, regulowana w zakresie od 25 do 85 mm, co zapewnia precyzyjny wzór cięcia. Składana, regulowana w 3 kierunkach wygodna kierownica mono w RM 655 V zapewnia ergonomiczne koszenie trawnika i łatwą obsługę kosza na trawę. Kosz na trawę ma objętość 70 litrów i pokazuje idealny czas opróżniania ze wskaźnikiem poziomu.

Powierzchnia (m2) do 2500
Napęd napęd na koła, napęd Vario
Funkcje kosiarki wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza, mulczowanie
Pojemność kosza (l) 70
Pojemność silnika (cm3) 173
Moc (kW) 2,6
Producent silnika Kohler
Szerokość robocza (cm) 53
Regulacja wysokości centralna, 7 stopniowa
Wysokość koszenia (mm) 25-85
Obudowa aluminiowa
Ilość noży 1
Liczba cylindrów 1
Łożyskowane koła Tak
Rodzaj silnika spalinowy

image

Silnik z systemem łatwego rozruchu (SmartChoke)

SmartChoke to system, który sprawia, że silniki kosiarek spalinowych STIHL uruchamiają się w prosty sposób, przy minimalnym wysiłku. Silniki z systemem SmartChoke to jednostki, które z łatwością uruchamiają się w każdej temperaturze.

image

Napęd Vario

Kosiarka spalinowa STIHL STIHL RM 655 V wyposażona została w regulowany napęd na koła typu Vario. Dzięki niemu prędkość napędu może być indywidualnie dostosowana do chodu użytkownika za pomocą wygodnej dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym. Co ważne, napęd Vario nie wpływa na prędkość obrotową silnika, dzięki czemu optymalne koszenie trawnika jest zapewnione.

image

Funkcja mulczowania

Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 V oferuje również funkcję mulczowania. Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu noża wielofunkcyjnego, który tnie trawę na bardzo drobne kawałki, dzięki temu skoszona trawa opada z powrotem na glebę co poprawia jej użyźnienie oraz uzupełnia cenne składniki odżywcze.

image

Nóż wielofunkcyjny

Specjalna konstrukcja noża pozwala na korzystanie z funkcji mulczowania oraz zbierania skoszonej trawy do kosza. Podczas mulczowania skoszona trawa trafia z powrotem na glebę dodatkowo ją użyźniając, natomiast podczas korzystania z kosza na trawę, jest skutecznie do niego transportowana.

image

Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia

Specjalna konstrukcja kosza na trawę umożliwia jego łatwe rozłożenie, dzięki czemu łatwo jest do otworzyć i opróżnić. Wbudowany wskaźnik napełnienia informuje użytkownika o stopniu wypełnienia kosza. Pył oraz trawa, która wydostaje się z kosza poprzez boczne szczeliny wentylacyjne wdmuchiwane są z powrotem w glebę.

image

Koła z bieżnikiem

Koła w tej kosiarce spalinowej STIHL zbudowane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe. Specjalnie wyprofilowane bieżniki pozwalają na łatwe manewrowanie urządzeniem, dodatkowo korzystnie wpływając na stabilizację toru i kierunku jazdy kosiarki.

image

Miękki uchwyt

Zastosowane w kosiarce spalinowej STIHL RM 655 V miękkie i ergonomiczne uchwyty dodatkowo poprawiają komfort pracy zapewniając pewny chwyt podczas koszenia.

image

Pojedynczy uchwyt kierujący

Uchwyt umożliwiający łatwe złożenie, dzięki czemu każdy użytkownik w prosty sposób może dopasować kosiarkę do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto łatwe składanie uchwytu sprawia, że wyjmowanie kosza staje się dziecinnie proste.

image

Obudowa aluminiowa

Niska waga i duża wytrzymałość to główne zalety obudów aluminiowych. Kosiarki STIHL wyposażone w obudowy aluminiowe są dodatkowo chronione poprzez lakier nakładany proszkowo. Dzięki czemu są odporne na korozję i działanie paliwa.

image

Centralna regulacja wysokości koszenia

Regulacja wysokości koszenia w kosiarce spalinowej STIHL RM 655 V odbywa się w sposób półautomatyczny, dzięki zastosowaniu centralnej regulacji, która posiada dodatkowe wspomaganie sprężynowe. Jeden z kilu stopni wysokości, które wskazuje praktyczna skala ustawia się za pomocą wygodnej dźwigni. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej komfortowe w użytkowaniu niż regulacja każdego koła osobno.

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.