Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

 • Kategorie
 • Szukaj
 • Kosy i podkaszarki

Potrzebujesz wykaszarki do sprzątania terenów podczas renowacji krajobrazu? Nie szukaj dalej — Stiga ma najlepszą ofertę wykaszarek do małych drzewek, chwastów i wszystkiego pomiędzy.

Operacje cięcia, czyszczenia i wykańczania wymagają mocy, trwałości i precyzji. W każdej dziedzinie pracy, od prywatnego ogrodu po nierówny teren, wykaszarki Stiga pozwolą na wykonanie wszystkich czynności pielęgnacyjnych i uzyskanie najlepszych wyników.

Podcinarka STIGA SGT 350 Lekka i ergonomiczna maszyna do zastosowań w przydomowym ogrodzie, napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 350 W. Ma jeden regulowany uchw...
Brak produktu w magazynie

Wykaszarki i podkaszarki Stiga - sprzęt dla profesjonalistów i amatorów

wykaszarki podkaszarki stiga

Profesjonaliści zwracają się do firmy Stiga po maszyny z mocnymi silnikami, które ułatwiają wykonywanie trudnych zadań. Dzięki wszechstronnym wykaszarkom Stiga ta moc jest dostępna również dla konsumentów. Kosy spalinowe Stiga posiadają mocne silniki i profesjonalną jakość – w połączeniu z naciskiem na łatwość użytkowania, którą docenią amatorzy dbający o nienaganny wygląd swoich działek.

Najmocniejsze kosy spalinowe Stiga są idealnym narzędziem dla profesjonalistów i operatorów zajmujących się pielęgnacją terenu, nawet na rozległych powierzchniach. Mocne i wytrzymałe, są przeznaczone do wykonywania intensywnych i ciągłych prac, takich jak: wykaszanie szorstkiej trawy, zarośli i krzewów, gwarantując maksymalną i stałą jakość w czasie.

Większość modeli kos spalinowych Stiga, jest wyposażonych w standardzie w profesjonalną tarczę z 3 zębami zaprojektowaną specjalnie do wykaszania twardej trawy i zarośli.

Kosy spalinowe Stiga - moc i funkcjonalność

kosy spalinowe stiga

Kiedy robi się ciężko – moc, wydajność i wytrzymałość kosy spalinowej Stiga pozwalają na dłuższą i cięższą pracę. Wyposażone w specjalne noże, te wytrzymałe narzędzia docierają do miejsc, w których klasyczna kosiarka nie ma możliwości pracy i umożliwiają staranne przycinanie dużych obszarów dzikiej trawy i zarośli.

Gama wykaszarek spalinowych Stiga obejmuje modele o różnych cechach, spełniających wymagania zarówno profesjonalistów z branży i użytkowników z niewielkim doświadczeniem w zakresie opieki i konserwacji terenów zielonych.

Wykaszarki i podkaszarki spalinowe Stiga charakteryzuje m.in.:

 • szeroki wybór wykaszarek o różnych mocach
 • wydajne głowice i noże tnące
 • system antywibracyjny
 • dopasowana pozycja pracy

Podkaszarki elektryczne Stiga - ekologiczne i ciche

kosy elektryczne stiga

Zasilane kablem elektrycznym elektryczne podkaszarki i wykaszarki Stiga są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także ciche. Te lekkie, kompaktowe i łatwe w obsłudze maszyny są idealne do przycinania przydomowych trawników oraz prac wykończeniowych wokół drzewek i krzewów. 

Elektryczne podkaszarki Stiga są właściwym narzędziem do oczyszczania małych działek, łącząc wysoką wydajność z łatwością użytkowania. W zakresie mocy od 350 do 1000 W są szczególnie wskazane do okazjonalnych prac w domu, takich jak sprzątanie trawnika i wykańczanie krawędzi.

Wybrane cechy kos elektrycznych marki Stiga:

 • zasilanie kablem elektrycznym
 • mniejszy hałas i wibracje
 • wygodne pozycje cięcia
 • ergonomiczne uchwyty

Kosy akumulatorowe Stiga - bezprzewodowe i bezemisyjne

kosy akumulatorowe stiga

Mocne i przyjazne dla środowiska. Akumulatorowe podkaszarki do trawy Stiga i wykaszarki ułatwiają cięcie, sprzątanie i przycinanie trawy – bez przeszkadzającego przewodu zasilającego. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów znajdziesz idealne narzędzie do każdego rodzaju pracy i każdego rozmiaru ogrodu.

W Stiga zasilane baterią kosy to narzędzia idealne do prostej, łatwej i spokojnej pracy w ogrodzie. Przeznaczone do koszenia trawy i wykańczania krawędzi. Kosy akumulatorowe Stiga to szczególnie wszechstronne urządzenia, dzięki niskiej wadze, kompaktowym wymiarom i silnikowi, który nie wydziela spalin pozwalają na pracę w obszarach gdzie wymagane jest zachowanie ciszy a dodatkowo są przyjazne dla środowiska.

Wybrane zalety podkaszarek akumulatorowych Stiga:

 • zasilanie akumulatorowe
 • precyzja i kontrola
 • zmniejszona konserwacja
 • mniejszy hałas i wibracje