• Kategorie
  • Szukaj
  • Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe STIHL to urządzenia, które bez trudu poradzą sobie w starciu z każdym brudem. Szeroka gama produktów, od małych poręcznych myjek do prac domowych, poprzez większe modele do prac w warsztatach kończąc na najmocniejszych, które z powodzeniem można stosować w dużych przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach rolnych.

Myjki wysokociśnieniowe STIHL zostały opracowane, aby ułatwić życie w domu, na farmie czy garażu. Wykorzystywane szczególnie podczas prac konserwacyjnych, ogrodniczych, czy nawet artystycznych. To łatwe w użyciu maszyny o idealnych funkcjach zmniejszających wysiłek i podnoszących jakość pracy. Myjki STIHL nadają się idealnie do czyszczenia samochodu, sprzątania na wsi oraz prywatnym domu.

Myjki wysokociśnieniowe STIHL - idealne na mocne zabrudzenia

myjka ciśnieniowa stihl

Wydajne myjki wysokociśnieniowe szybko i skutecznie poradzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Solidna konstrukcja i bogate wyposażenie myjek STIHL sprawiają, że praca nimi staje się przyjemnością. W asortymencie znajdują się urządzenia do użytku profesjonalnego w przemyśle i amatorskiego w gospodarstwie domowym: od małych, kompaktowych myjek po myjki wysokociśnieniowe o dużej mocy – w ofercie STIHL zawsze znajdziesz urządzenie odpowiednie do Twoich potrzeb. Dodatkowo zaopatrując się również w odkurzacz przemysłowy STIHL zapewnisz sobie kompleksowy zestaw do sprzątania.

Myjki ciśnieniowe STIHL - szybkie i łatwe usuwanie zabrudzeń

myjka ciśnieniowa stihl

Sprzątanie wokół domu i na podwórku, mycie mebli ogrodowych i samochodu - to czynności trudne i czasochłonne, jeśli wszystko robisz samemu. Wydajne myjki STIHL pomagają znacznie zaoszczędzić czas i wysiłek. Myjki wysokociśnieniowe STIHL są przeznaczone do czyszczenia powierzchni z wszelkich zanieczyszczeń za pomocą silnego strumienia wody. W zależności od parametrów technicznych i oferowanego zestawu, urządzenie może być wykorzystywane do celów domowych lub do działalności zawodowej. Ciśnienie robocze do 150 bar pomoże pozbyć się nawet trudnego do usunięcia brudu. Myjki ciśnieniowe STIHL są zwrotne, kompaktowe i stosunkowo lekkie a dzięki temu łatwe w transporcie i przenoszeniu.

Myjka ciśnieniowa STIHL: szczegóły konstrukcyjne

myjka ciśnieniowa stihl

Produkty STIHL to połączenie najnowocześniejszej technologii i komfortu. Kierując się tymi walorami opracowano linię myjek wysokociśnieniowych, które łączą następujące cechy konstrukcji:

  • Regulacja ilości wody i ciśnienia roboczego odbywa się bezpośrednio na pompie. W porównaniu z regulacją na pistolecie zaletą takiego systemiu jest znaczne zmniejszenie kosztów energii i obciążenia całego sprzętu. Regulacja parametrów myjki na pistolecie jest zalecana tylko do zadań krótkoterminowych.
  • Silnik wolnoobrotowy oraz mosiężna pompa z ceramicznymi tłokami gwarantują niezawodność i trwałość urządzenia. Zużycie tłoków ceramicznych jest zminimalizowane, co również zwiększa żywotność samej pompy. To przekłada się bezpośrednio na żywotność pozostałych części i zmniejsza poziom hałasu. 
  • Po wyłączeniu pistoletu silnik elektryczny we wszystkich myjkach ciśnieniowych STIHL automatycznie wyłącza się i przechodzi w tryb czuwania. W urządzeniach, które są dodatkowo wyposażone w funkcję biegu jałowego po wyłączeniu silnik pracuje jeszcze przez około 20 sekund, zanim urządzenie przejdzie w tryb czuwania. Wydłuża to żywotność całego systemu urządzenia.
  • Składany uchwyt sprawia, że ​​korzystanie z myjki STIHL jest o wiele wygodniejsze. Za pomocą 2 zacisków można szybko przekształcić ją do pozycji transportowej. Zastosowanie szybkozłączki zdecydowanie ułatwia wymianę akcesoriów.
  • Konstrukcja lancy natryskowej jest przeznaczona do długotrwałej pracy a ergonomiczna konstrukcja zmniejsza siłę odrzutu strumienia.
  • Dwa oddzielne pojemniki pozwalają na używanie różnych detergentów. Przełączanie zasilania środków z jednego lub drugiego zbiornika odbywa się za pomocą wygodnego przełącznika obrotowego.