• Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce do żywopłotu

Nożyce do żywopłotów STIHL - spraw by praca stała się lżejsza i łatwiejsza

Nożyce pomagają w przycinaniu żywopłotów i pielęgnacji niskich krzewów. Ich lekkość i precyzja zapewniają wysoki komfort pracy w każdych warunkach. Wyróżniamy 4 podstawowe rodzaje nożyc do żywopłotów tzn. nożyce ręcznenożyce spalinowenożyce elektryczne oraz nożyce akumulatorowe. W porównaniu do klasycznych nożyc ręcznych, nożyce spalinowe oraz inne automatyczne oferują przede wszystkim lżejszą pracę, gdyż ich obsługa ogranicza się w dużym uproszczeniu do "wciśnięcia guzika"

Które nożyce wybrać?

nozyce spalinowe stihl

Nożyce spalinowe STIHL do żywopłotów dzięki swojej dużej mocy sprawdzą się w przycinaniu bardziej zaniedbanych żywopłotów i krzewów.

nozyce elektryczne stihl

Nożyce akumulatorowe STIHL oraz elektryczne cieszą się dużą popularnością wśród osób, które preferują lekkie i poręczne urządzenia. Nożyce elektryczne STIHL sprawdzą się przy pielęgnacji i podcinaniu przydomowych krzewów i żywopłotów, z kolei nożyce spalinowe oraz nożyce akumulatorowe umożliwiają pracę na terenach bardziej oddalonych od źródła prądu, gdyż nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej.  W ofercie sklepu knarzedzia poza standardowymi nożycami do żywopłotów znajdują się również nożyce na wysięgniku, które w dużym stopniu ułatwiają pracę przy wyższych żywopłotach oraz krzewach. Dzięki nim łatwo można również przycinać cienkie gałęzie. Nożyce elektryczne do żywopłotów STIHL jak i akumulatorowe są bardzo ciche co dodatkowo podnosi komfort pracy. 

Dlaczego warto wybrać nożyce marki STIHL?

Nożyce do żywopłotów STIHL wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania. Mnogość wyboru urządzeń poczynając od nożyc spalinowych z mocnymi silnikami benzynowymi, poprzez elektryczne czy akumulatorowe aż po nożyce do żywopłotu na wysięgniku sprawia, że oferta STIHL przeznaczona jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie urządzenie, które spełni jego oczekiwania.