• Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce do żywopłotu

Nożyce do żywopłotów STIHL - spraw by praca stała się lżejsza i łatwiejsza

Nożyce pomagają w przycinaniu żywopłotów i pielęgnacji niskich krzewów. Ich lekkość i precyzja zapewniają wysoki komfort pracy w każdych warunkach. Wyróżniamy 4 podstawowe rodzaje nożyc do żywopłotów tzn. nożyce ręczne, nożyce spalinowe, nożyce elektryczne oraz nożyce akumulatorowe. W porównaniu do klasycznych nożyc ręcznych, nożyce spalinowe oraz inne automatyczne oferują przede wszystkim lżejszą pracę, gdyż ich obsługa ogranicza się w dużym uproszczeniu do "wciśnięcia guzika"

Utrzymaj porządek w ogrodzie dzięki nożycom STIHL

nożyce do żywopłotów stihl

Aby uporządkować korony drzew i krzewów w ogrodzie i parku - skorzystaj z nożyc spalinowych i elektrycznych STIHL. Liczne opcje pozwalają wykonywać różne rodzaje cięcia, prostować korony krzewów i zapewniają idealnie schludny efekt. Zaletami nożyc do żywopłotu STIHL są możliwość przeciwcięcia i optymalna wydajność. Bardzo trwałe i niezwykle ostre noże do okrzesywania z łatwością radzą sobie z młodymi naroślami i starymi gałęziami.

Nożyce STIHL - duże zróżnicowanie produktowe

nożyce do żywopłotów stihl

Linia produktów STIHL obejmuje nożyce do żywopłotu na benzynę (mieszankę paliwowo-olejową), nożyce akumulatorowe i elektryczne. W katalogu znajdą Państwo ponadto pilarki spalinowe na wysięgniku oraz piły specjalistyczne, które pomogą w pielęgnacji wysokich żywopłotów i tworzeniu niepowtarzalnych kompozycji krajobrazowych. Za pomocą nożyc STIHL pozbędziesz się martwych gałęzi, przerzedzisz krzewy drzew owocowych w ciągu kilku minut i dosłownie odkryjesz dla siebie nową stronę ogrodnictwa.

Poręczność, lekkość i jakość wykonania to główne zalety nożyc do żywopłotów STIHL

nożyce do żywopłotów stihl

Nożyce STIHL cieszą się dużą popularnością wśród osób, które preferują lekkie i poręczne urządzenia. Nożyce do żywopłotów STIHL sprawdzą się przy pielęgnacji i podcinaniu przydomowych krzewów i żywopłotów, z kolei nożyce spalinowe oraz nożyce akumulatorowe umożliwiają pracę na terenach bardziej oddalonych od źródła prądu, gdyż nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej. W ofercie sklepu knarzedzia poza standardowymi nożycami do żywopłotów znajdują się również nożyce na wysięgniku, które w dużym stopniu ułatwiają pracę przy wyższych żywopłotach oraz krzewach. Dobrym przykładem takich nożyc jest np. model STIHL HLE 71. Dzięki nim łatwo można również przycinać cienkie gałęzie. 

Nożyce do żywopłotów STIHL wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania. Mnogość wyboru urządzeń poczynając od nożyc spalinowych z mocnymi silnikami benzynowymi, poprzez elektryczne czy akumulatorowe aż po nożyce do żywopłotu na wysięgniku sprawia, że oferta STIHL przeznaczona jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie urządzenie, które spełni jego oczekiwania.