• Kategorie
  • Odkurzacz spalinowy STIHL SH 56

Symbol: 027668
Gwarancja
2 lata
Brak towaru w magazynie
1449.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
InPost Paczkomaty Pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 5.4 kg
EAN 886661909681

Odkurzacz spalinowy STIHL SH 56 42410110928

Idealny do oczyszczania średniej wielkości powierzchni.

Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, nóż rozdrabniający, silnik 2-MIX.

Możliwość zastosowania jako dmuchawy (w wyposażeniu seryjnym).

Maksymalna wydajność turbiny (m3/h) 730
Moc (KM) 1
Moc (kW) 0,7
Pojemność silnika (cm3) 27,2
Pojemność worka (l) 45
Pojemność zbiornika paliwa (l) 0,54
Rodzaj silnika spalinowy
Siła nadmuchu (N) 15

image

Silnik STIHL 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

image

Obsługa jednoręczna

Elementy sterowania silnikiem zostały zintegrowane w uchwycie. Ergonomiczny uchwyt z elementami sterowania znajduje się dokładnie nad środkową częścią obudowy. Obsługa urządzeń jest prosta i komfortowa, ponieważ dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Urządzenia mogą być noszone, w zależności od upodobań, po prawej lub po lewej stronie.

image

Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Dostępne wyposażenie dodatkowe

image

Pas nośny

Pasy nośne STIHL znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

image

Zestaw do czyszczenia rynien

Do czyszczenia rynien z brudu i liści. Dysza o długości 3m.

Do BG/SH 56, BG 66, BG/SH 86, BGE/SHE 71 i BGE/SHE 81.

"Kupiłem odkurzacz spalinowy STIHL SH 56 w zeszłym miesiącu z myślą o nadchodzących górach liści, które spadają każdej jesieni na moje podwórko. Ten odkurzacz działa świetnie i jest łatwy w użyciu. Wykorzystanie dmuchawy drastycznie skraca czas spędzony na walce z tymi nieznośnymi liśćmi. Po użytkowaniu go przez ostatnie kilka tygodni, trochę żałuję, że nie wybrałem większego modelu, ale ten nadal działa świetnie ze względu na swój rozmiar!"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Wiesław
(2021-10-12)


"To moja druga ręczna dmuchawa spalinowa STIHL. Swoją pierwszą oddałem córce i kupiłem kolejną. Dzięki temu odkurzaczowi jesienią mój trawnik jest wolny od liści. Najpierw wydmuchuję wszystkie liście i zanieczyszczenia w kąt, a po kilku minutach zamieniam urządzenie w odkurzacz. Niszczy wszystko, liście, patyki itp. Jest tak dobry, że kupiłem dokładnie ten sam model, który miałem poprzednio czyli STIHL SH 56, bo lepszego w tej cenie nie mogłem znaleźć."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Olek
(2021-07-15)


"Kupiłem odkurzacz spalinowy STIHL SH 56, ponieważ byłem zmęczony dźwiganiem długich przedłużaczy elektrycznych. Nie znalazłem innej dmuchawy spalinowej z opcją odkurzacza. Dmuchawy spalinowe, które miałem w przeszłości, nigdy nie działały dłużej niż 2 lub 3 sezony, więc postawiłem na jakość STIHL. Mam nadzieję, że ten sprzęt posłuży trochę dłużej."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Benek
(2021-04-07)


"Kupiłem ten produkt około 3 tygodnie temu, od tego czasu używałem go około 5 razy. Ten odkurzacz jest niesamowity! Z łatwością wsysa nawet liście orzecha włoskiego. Do odpalenia wystarczą co najwyżej dwa pociągnięcia sznurka, zwykle rusza za pierwszym pociągnięciem. Polecam odkurzacz spalinowy STIHL SH 56 każdemu, kto szuka niezawodnego odkurzacza/dmuchawy do liści!"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Marek
(2020-07-16)


"Dostałem odkurzacz STIHL SH 56 od mojego syna na dzień ojca. Dmuchawa działa świetnie, funkcja odkurzacza jest przyzwoita, ale moja stara dmuchawa elelktryczna wydaje się być nieco mocniejsza. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i szybko się uruchamia. Jak na dmuchawę spalinową nie pracuje bardzo głośno."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Leszek
(2020-06-30)


  • Ostatnio oglądane produkty