Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze elektryczne

Odkurzacze elektryczne STIHL idealnie sprawdzą się przy pracy wokół domu, czyli tam, gdzie znajdzie się dostęp do sieci elektrycznej. Lekkie, kompaktowe dmuchawy sieciowe STIHL pozwolą na komfortową pracę w każdych warunkach. Odkurzacze na prąd STIHL pozwolą w szybki i prosty sposób oczyścić teren z liści i innych lekkich odpadów. 

Elektryczne odkurzacze do liści STIHL umożliwiają szybkie i wygodne sprzątanie chodników. Po prostu podłącz urządzenie do sieci i wciśnij przełącznik. Bez mieszania paliwa, bez emisji spalin i bez obciążającego cię ciężkiego silnika. Odkurzacze elektryczne STIHL doskonale sprawdzają się w domu lub miejscach wymagających obniżonego hałasu, takich jak szkoły i tereny szpitalne.

STIHL 48110110829 Odkurzacz ogrodowy STIHL SHE 71 to ciche i lekkie elektryczne urządzenie do oczyszczania terenów przydomowych z liści i skoszonej trawy. Urządzeni...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 4.1 kg.
669.00
STIHL 48110110839 Lekki, elektryczny odkurzacz ogrodowy o dużej mocy ssania do oczyszczania dużych terenów przydomowych. Seryjnie możliwość zastosowania urządzenia...
Brak produktu w magazynie

Elektryczne odkurzacze ogrodowe STIHL - czystość wokół domu

odkurzacz ogrodowy stihl

Odkurzacze elektryczne do liści STIHL to praktyczne i skuteczne rozwiązanie do sprzątania terenów przydomowych. Szybko i ostrożnie zbierają liście, małe gałęzie, trawę i inne lekkie resztki ogrodowe. Silnik elektryczny jest ledwo słyszalny, a duża tekstylna torba jest pyłoszczelna i łatwa do czyszczenia. Jeśli potrzebujesz tylko zamiatać liście bez zbierania ich do worka, elektryczny odkurzacz ogrodowy można w prosty sposób przekształcić w dmuchawę.

Czystość podwórka, ogrodu i ścieżek to efekt regularnego sprzątania. Ale prace domowe zabierają dużo czasu i wysiłku, które można przeznaczyć na przyjemniejsze czynności. Odkurzacze ogrodowe STIHL zasilane z sieci mogą być skutecznie wykorzystywane w pracach zawodowych i domowych. Urządzenia są przyjazne dla środowiska, dość ciche, trwałe i bezpieczna.

Niezawodny odkurzacz elektryczny do liści STIHL w atrakcyjnej cenie

odkurzacz do liści stihl

Odkurzacz elektryczny STIHL to niezawodne i wydajne narzędzie do pielęgnacji ogrodów i terenów publicznych. Dzięki zastosowaniu mocnego silnika bez problemu radzi sobie z czyszczeniem ścieżek, schodów i trawników ze skoszonej trawy, chwastów oraz opadłych liści.

Przystępny koszt odkurzacza elektrycznego do liści STIHL pozwala używać jej wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Każdy z modeli może być dodatkowo przezbrojony w jednostkę dmuchającą, która umożliwia pracę zarówno w trybie pompowania, jak i w trybie odkurzacza. Płaska dysza zapewnia optymalną koncentrację przepływu powietrza, a wielofunkcyjny uchwyt z umieszczonymi na nim kontrolkami sprawia, że ​​praca operatora jest prosta i wygodna. 

Elektryczny odkurzacz ogrodowy STIHL - zalety wyposażenia

odkurzacz do liści stihl

Urządzenia elektryczne są optymalne do kształtowania krajobrazu wokół domów, ponieważ istnieje połączenie z siecią. Liście, skoszoną trawę, małe gałęzie i lekkie resztki są kruszone, wkładane do torby, po czym można je wyrzucić.

Podstawowe cechy elektrycznych odkurzaczy ogrodowych STIHL:

  • Zacisk kabla elektrycznego zapobiega przypadkowemu rozłączeniu kabla, jeśli zahaczy o krzaki, meble ogrodowe i inne przeszkody.
  • Wytrzymały worek tekstylny na rozdrobnione śmieci, który można szybko i łatwo opróżnić za pomocą zamka błyskawicznego na dole.
  • Ergonomiczny uchwyt z miękką powłoką pomaga precyzyjnie kontrolować pracę urządzenia.
  • Dodatkowe wyposażenie, które przyda się w gospodarstwie domowym to komplet rur do czyszczenia rynien i innych trudno dostępnych miejsc czy zakrzywiona płaska dysza.