Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze spalinowe

Grabienie śmieci ogrodowych na stos gwarantuje nowe sprzątanie w najbliższej przyszłości a dodatkowo psuje wygląd otoczenia. Aby szybko oczyścić obszar z opadłych liści, ściętej trawy czy gałęzi pozostawionych po przycięciu krzewów, bardziej racjonalne jest użycie specjalnych odkurzaczy. Spalinowe odkurzacze ogrodowe STIHL można dodatkowo w prosty sposób przekształcić w dmuchawę spalinową do liści.

Odkurzacz spalinowy STIHL SH 56 42410110928 Idealny do oczyszczania średniej wielkości powierzchni. Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, nóż rozdrabniający, si...
Brak produktu w magazynie
Odkurzacz spalinowy STIHL SH 86 42410110932 Idealny do oczyszczania dużych powierzchni. Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, dysza płaska, STIHL ElastoStart, s...
Brak produktu w magazynie

Odkurzacze spalinowe STIHL: zbieraj i miel - dwa w jednym

odkurzacz spalinowy stihl

Odkurzacze ogrodowe STIHL są w stanie przetwarzać duże ilości opadłych liści, ścinać trawę i gałęzie. Mocne koło szlifierskie wykonane z wysokiej jakości stali zmniejsza ich objętość 14-krotnie, zamieniając je w materiał do mulczowania lub kompostowania. Wszystkie odkurzacze ogrodowe STIHL na benzynę są standardowo wyposażone w dużą tekstylną torbę z zamkiem błyskawicznym z tkaniny pyłoszczelnej. Duży otwór ułatwiają czyszczenie torby z rozdrobnionego materiału.

Odkurzacze spalinowe do liści STIHL - przegląd właściwości

odkurzacz spalinowy do liści stihl

Odkurzacz ogrodowy to urządzenie, które zasysa liście, trawę i trociny do worka w celu gromadzenia odpadów. Przy pomocy specjalnych akcesoriów możliwe jest zmielenie śmieci, a następnie wykorzystanie ich jako kompostu lub ściółki.

Odkurzacze spalinowe marki STIHL wyróżniają się następującymi parametrami:

  • Silnik STIHL 2-MIX posiada specjalny mechanizm ograniczający straty paliwa podczas wymiany gazowej, co minimalizuje obciążenie dla ludzi i środowiska. Katalizator znacznie zmniejsza ilość szkodliwych substancji w spalinach.
  • Ręczna pompa paliwa znacznie ułatwia proces rozruchu i zmniejsza liczbę szarpnięć wymaganych do uruchomienia silnika. Po naciśnięciu startera komora gaźnika jest wypełniona mieszanką paliwową.
  • System ElastoStart. W wyniku kompresji podczas rozruchu silnika następuje powrót. Element amortyzujący, umieszczony w specjalnym spuście ElastoStart, amortyzuje siłę powstającą podczas kompresji.
  • Jednoręczny system sterowania. Dźwignia przepustnicy może być zablokowana w dowolnym położeniu pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Jest to szczególnie wygodne w przypadku długiej pracy.
  • Wytrzymały nóż do rozdrabniania wykonany z wysokiej jakości stali do wydajnego rozdrabniania śmieci. Objętość zebranego i zmielonego materiału to zaledwie 10% oryginału.