Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430

Symbol: 029823
3499.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 12.2 kg

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430 42440112600

Gdy musisz pokryć duży obszar, potrzebujesz opryskiwacza o dużej wydajności, który jest wygodny, mocny i oszczędny. Dzięki opryskiwaczowi spalinowemu STIHL SR 430 możesz spełnić wszystkie te wymagania i wiele więcej. Ten zasilany benzyną opryskiwacz plecakowy zapewnia duży zasięg oprysku, skracając czas potrzebny na pokrycie dużych obszarów.

Jego wysokowydajna pompa ciśnieniowa zapewnia stały przepływ mieszanki bez utraty ciśnienia, niezależnie od kąta natrysku. Podczas pracy silnika pompa stale miesza zawartość zbiornika, zapewniając bardziej równomierne rozprowadzanie oprysku.

Opryskiwacz STIHL SR 430 jest również wygodny w noszeniu ponieważ wyposażono go w system antywibracyjny, miękkie gumowe uchwyty i opcjonalne akcesoria do pasów piersiowych i biodrowych, aby równomiernie rozłożyć ciężar. Opryskiwacz spalinowy SR 430 jest idealny dla rolników, leśników i osób zajmujących się zwalczaniem szkodników.

Pojemność silnika (cm3) 63,3
Moc (kW) 2,9
Producent silnika STIHL
Rodzaj silnika spalinowy
Pojemność zbiornika paliwa (l) 1,7
Moc (KM) 3,9
Pojemność zbiornika (l) 14
Zasięg (m) 14,5

image

Proste uruchamienie

Proste i szybkie uruchamianie poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania. (Zdjęcie zbliżone do rzeczywistego)

image

Kratki kierunkowe

W komplecie 3 rodzaje wymiennych kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy. (Zdj. poglądowe).

image

STIHL Silnik 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.

image

Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

image

System antywibracyjny STIHL

System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

image

System nośny

Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

14-litrowy zbiornik z dużym otworem wlewowym

14-litrowy zbiornik posiada duży otwór wlewowy i zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności ponownego napełniania. Dzięki dużemu otworowi, zbiornik można łatwo oczyścić. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.