• Kategorie
  • Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430

Symbol: 029823
Gwarancja
2 lata
Brak towaru w magazynie
2799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
InPost Paczkomaty Pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 12.2 kg
EAN 795711363512
Zostaw telefon

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430 42440112600

Gdy musisz pokryć duży obszar, potrzebujesz opryskiwacza o dużej wydajności, który jest wygodny, mocny i oszczędny. Dzięki opryskiwaczowi spalinowemu STIHL SR 430 możesz spełnić wszystkie te wymagania i wiele więcej. Ten zasilany benzyną opryskiwacz plecakowy zapewnia duży zasięg oprysku, skracając czas potrzebny na pokrycie dużych obszarów.

Jego wysokowydajna pompa ciśnieniowa zapewnia stały przepływ mieszanki bez utraty ciśnienia, niezależnie od kąta natrysku. Podczas pracy silnika pompa stale miesza zawartość zbiornika, zapewniając bardziej równomierne rozprowadzanie oprysku.

Opryskiwacz STIHL SR 430 jest również wygodny w noszeniu ponieważ wyposażono go w system antywibracyjny, miękkie gumowe uchwyty i opcjonalne akcesoria do pasów piersiowych i biodrowych, aby równomiernie rozłożyć ciężar. Opryskiwacz spalinowy SR 430 jest idealny dla rolników, leśników i osób zajmujących się zwalczaniem szkodników.

Moc (KM) 3,9
Moc (kW) 2,9
Pojemność silnika (cm3) 63,3
Pojemność zbiornika (l) 14
Pojemność zbiornika paliwa (l) 1,7
Producent silnika STIHL
Rodzaj silnika spalinowy
Zasięg (m) 14,5

image

Proste uruchamienie

Proste i szybkie uruchamianie poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania. (Zdjęcie zbliżone do rzeczywistego)

image

Kratki kierunkowe

W komplecie 3 rodzaje wymiennych kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy. (Zdj. poglądowe).

image

STIHL Silnik 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.

image

Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

image

System antywibracyjny STIHL

System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

image

System nośny

Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

14-litrowy zbiornik z dużym otworem wlewowym

14-litrowy zbiornik posiada duży otwór wlewowy i zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności ponownego napełniania. Dzięki dużemu otworowi, zbiornik można łatwo oczyścić. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

"Miałem wiele opryskiwaczy w ciągu ostatnich 21 lat bycia właścicielem domu. Żaden z nich nie jest tak dobry i wydajny jak mój nowy opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430! Kiedyś myślałem, że STIHL jest tylko dla profesjonalistów. Żaden właściciel domu nie powinien kupować niczego mniej niż STIHL. To oszczędność czasu i spokój przez lata!"

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Zbyszek
(2021-07-21)


"Kupiłem opryskiwacz STIHL SR 430 do spryskiwania moich jabłoni. Sprawdza się świetnie do tego celu. Fakt, jest ciężki, ale na szczęście aż tak tego nie czuć gdy zarzuci się go na plecy. Nie ma innego sposobu na obejście wagi. Z drugiej strony opryskiwacz działa tak dobrze, że robię drzewa w połowie czasu, który musiałem poświęcić wcześniej. Myślałem o umieszczeniu go np. na wózku. W każdym razie jestem z niego zadowolony. Ta maszyna może być również używana jako dmuchawa do liści jesienią. Z tego punktu widzenia mam dwa narzędzia w jednym. STIHL nie jest tani, ale dostajesz to, za co płacisz."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Igor
(2021-05-18)


"Kupiłem opryskiwacz STIHL SR 430 z myślą o stosowaniu oprysku na komary. Działa świetnie. Mieszkam nad jeziorem i wreszcie mogę spędzać czas przebywając na świeżym powietrzu. Przy okazji wskazówka. Zbiornik w moim opryskiwaczu przeciekał przy pierwszym napełnieniu. Koniecznie trzeba upernić się, że czarna gumowa uszczelka, została prawidłowo zamontowana. W moim przypadku wystarczyło ją odwrócić i ponownie zamontować. Od tamtej pory nie ma żadnych wycieków."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Witold
(2021-04-04)


"Zacząłem od modelu SR 200 około trzy lata temu i byłem z niego bardzo zadowolony. Niestety w środku sezonu maszyna przestała działać i musiałem wymienić sprzęt na nowy. Będąc w sklepie stacjonarnym za radą sprzedawcy postanowiłem kupić opryskiwacz STIHL SR 430. Do dziś jestem pod wrażeniem tego, o ile silniejszy jest od swojego poprzednika. Jasne, że jest przy okazji cięższy, ale wydaje się przy tym wygodniejszy."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Franek
(2020-08-16)


"Mamy 50 drzew owocowych i kiedyś trzeba było zatrzymywać się i pompować opryskiwacz co kilka minut. Teraz dzięki opryskiwaczowi spalinowemu STIHL SR 430 mogę po prostu chodzić i spryskiwać wszystkie moje drzewa kilkukrotnie szybciej niż przedtem. Jedyna wada to to, że opryskiwacz spalinowy jest niestety dużo cięższy od ręcznego, szczególnie z pełnym zbiornikiem. Jednak kupując jakikolwiek duży opryskiwacz spalinowy trzeba liczyć się z tym aspektem."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Mateusz
(2020-05-02)


  • Ostatnio oglądane produkty