• Kategorie
  • Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 450

Symbol: 016608
Brak towaru w magazynie
3049.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
InPost Paczkomaty Pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 12.8 kg
EAN 795711363529

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 450 42440112641

STIHL SR 450 to profesjonalny opryskiwacz, który sprawdzi się wszędzie.

Jego niskoemisyjny, oszczędny silnik zapewnia o 20% większy zasięg oprysku w porównaniu z poprzednimi modelami.

Idealny do rozprowadzania płynnych lub stałych związków, ten opryskiwacz plecakowy ma możliwość przekształcenia się z urządzenia rozpylającego w dmuchawę bez żadnych specjalnych narzędzi lub dodatkowego sprzętu.

Jest łatwy w użyciu i zapewnia doskonałą kontrolę nad podawaniem oprysku i prędkością powietrza.

Opryskiwacz STIHL SR 450 szybko przekształca się w potężną dmuchawę do liści, która umożliwia szybkie usuwanie zanieczyszczeń.

Moc (KM) 3,9
Moc (kW) 2,9
Pojemność silnika (cm3) 63,3
Pojemność zbiornika (l) 14
Pojemność zbiornika paliwa (l) 1,7
Producent silnika STIHL
Rodzaj silnika spalinowy
Zasięg (m) 14,5

image

Proste uruchamienie

Proste i szybkie uruchamianie poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania. (Zdjęcie zbliżone do rzeczywistego)

image

Kratki kierunkowe

W komplecie 3 rodzaje wymiennych kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy. (Zdj. poglądowe).

image

STIHL Silnik 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.

image

Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

image

System antywibracyjny STIHL

System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

image

Tryb pracy 2-w-1

Opryskiwacz SR 450 można w prosty sposób przełączyć z trybu pracy "opryskiwanie" w tryb pracy "opylanie".

image

System nośny

Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

image

System dozowania z komfortową dźwignią

Duża komfortowa dźwignia znajdująca się bezpośrednio pod uchwytem - do opryskiwania lub rozsypywania granulatu. Za jej pomocą możecie Państwo nie tylko włączyć lub wyłączyć dopływ proszku ale także ustawić pośredni stopień właściwego stężenia.

image

14-litrowy zbiornik z dużym otworem wlewowym

14-litrowy zbiornik posiada duży otwór wlewowy i zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności ponownego napełniania. Dzięki dużemu otworowi, zbiornik można łatwo oczyścić. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

"Używałem go kilka razy i za każdym razem działa tak, jak powinien. Przed zakupem nie mogłem znaleźć w internecie jednoznacznej odpowiedzi czy opryskiwacz STIHL SR 450 może służyć jako zwykła dmuchawa plecakowa. Pracownik sklepu uświadomił mi, że urządzenie może służyć również jako zwykła dmuchawa. Spróbuję uzyskać przedłużenie rury dmuchawy, aby była bardziej efektywna. Doskonale sprawdza się u mnie jako opryskiwacz. Byłoby lepiej, gdyby był trochę lżejszy, ale biorąc pod uwagę wszystkie funkcje jakie posiada można się do tego przyzwyczaić."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Robert
(2021-09-21)


"Zamierzałem kupić opryskiwacz SR 430, ale nie mogłem jej nigdzie znaleźć, a pracownik sklepu poinformował mnie, że jest zamówiona ale nie wiadomo, kiedy będzie dostępna. Tak się złożyło, że opryskiwacz STIHL SR 450 posiadali od ręki w magazynie, więc zdecydowałem się na jego zakup. Zadzwoniłem, a gdy byłem po 20 minutach, oni właśnie kończyli go składać. Obsługa na najwyższym poziomie. Opryskiwacz działał bezbłędnie za każdym razem, gdy używałem go 3 razy w ostatnim miesiącu. Używamy go do zwalczania komarów na naszej posesji, a także do opryskiwania drzew owocowych w naszym sadzie. Ta maszyna jest niesamowita. Gorąco polecam każdemu, kto szuka opryskiwacza plecakowego. Nie korzystałem jeszcze z funkcji rozdmuchiwania proszku, ale to naprawdę fajne, że posiada taką funkcję. Jestem bardzo zadowolony z opryskiwacza STIHL SR 450!"

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Karol
(2021-08-12)


"Mam ten opryskiwacz od roku. Używam go raz na 3 tygodnie do spryskiwania komarów i pająków w domu nad jeziorem. Ma dużą moc i nez problemu dociera w trudno dostępne miejsca. Dzięki temu zmniejszyła się potrzeba mycia domu z 4 razy w roku do jednego! Opryskiwacz nadal uruchamia się przy pierwszym lub drugim pociągnięciu. Zawsze używam oryginalnego oleju do mieszanki STIHL w mojej dmuchawie i nie mam żadnych problemów. Jedynym problemem jaki zauważyłem w opryskiwaczu STIHL SR 450 to, że producent mógłby ulepszyć paski naramienne i dodać dodatkowy pasek łączący je ze sobą. Gdy opryskiwacz jest wypełniony 11 litrami, ma tendencję do spadania z ramion."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Gustaw
(2021-08-06)


"Kupiłem ten opryskiwacz, aby zastosować środek owadobójczy na komary. Moja posesja znajduje się w środku lasu a dodatkowo mieszkam niedaleko rzeki. Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 450 jest stanie podnieść płyn tam, gdzie powinien. Na początku trzeba nauczyć się kontrolować ilość płynu i obroty. W przypadku krzaków stwierdziłem, że najlepiej sprawdzają się mniejsze obroty gdyż uszkadzają listowia. W razie potrzeby opryskiwacz STIHL SR 450 ma moc sięgania daleko w las, powiedziałbym, że jest to około 9 metrów lub więcej. Przymierzam się do zakupu opcjonalnego pasa biodrowego, aby było trochę bezpieczniej. Świetny produkt. Mam trzy pilarki STIHL, a teraz jeszcze ten opryskiwacz."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Sebastian
(2020-09-15)


"Opryskiwacz STIHL SR 450 to prawdziwa bestia (w pozytywnym znaczeniu). Świetnie nadaje się do dużych powierzchni. STIHL SR 450 ma większą moc, aby dostać się na tereny zalesione, a także w wysokie drzewa i gęste liście. Gdy jest pełny, może być trochę ciężki, ale zaletą jest to, że możesz obsłużyć o wiele większy obszar. Jeśli jesteś właścicielem firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników, z pewnością powinieneś uzupełnić swój arsenał narzędzi o ten opryskiwacz STIHL."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Bronisław
(2020-06-09)


  • Ostatnio oglądane produkty