• Kategorie
  • Pilarka elektryczna STIHL MSE 170 C-Q - 35 cm 3/8" PM3 1,1 mm

Symbol: 029801
Gwarancja
2 lata
949.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
InPost Paczkomaty Pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 4.2 kg

Gwarancja udanych zakupów

Elektryczna pilarka STIHL to najlepsze rozwiązanie dla tych wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort pracy.

Urządzenie jest bardzo ciche, więc doskonale sprawdza się podczas prac na terenach wymagających zachowania ciszy oraz w zamkniętych pomieszczeniach.

Łatwa obsługa, bogate wyposażenie gwarantują cichą i wydajną pracę.

Pilarka STIHL MSE 170 C-Q to komfortowa, lekka pilarka elektryczna, przeznaczona do przygotowywania drewna na opał.

Możesz zapomnieć o kosztach paliwa, wdychaniu spalin i konserwacji silnika, nie rezygnując z niezawodnej mocy cięcia. Ta elektryczna pilarka łańcuchowa zapewnia pełną moc potrzebną do wykonywania zadań w domu (nawet w pomieszczeniach).

Bardzo dobra ergonomia gwarantuje przyjemną pracę, hamulec QuickStop Super, miękki uchwyt zapewniający stabilne trzymania, praktyczny korek zbiornika oleju umożliwia łatwe oraz bezpieczne napełnianie oleju, posiada zabezpieczenie przeciążeniowe.

Długość prowadnicy (cm) 35
Moc (kW) 1,7
Napięcie (V) 230
Obudowa tworzywo PP
Podziałka (cal) 3/8 P
Rodzaj silnika elektryczny

image

Przypora szponowa

Bezpieczna i precyzyjna praca. Przypora szponowa montowana w pilarce elektrycznej STIHL MSE 170 unieruchamia urządzenie przy drewnie i umożliwia precyzyjne cięcie. Metalowa przypora dostępna jako wyposażenie dodatkowe.

image

Ochrona przed przeciążeniem

Wyłącza silnik w przypadku zagrożenia przegrzaniem, np. gdy pilarka jest zbyt mocno obciążona lub gdy piła łańcuchowa zostanie zablokowana w drewnie.

image

System STIHL Ematic

System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową aż do 50%.

image

Przezroczysty zbiornik oleju

Pełna kontrola napełnienia zbiornika. Dzięki transparentnemu zbiornikowi, w który została wyposażona pilarka elektryczna STIHL MSE 170 macie Państwo pełen podgląd na stan poziomu oleju. Olej może zostać szybko i wygodnie uzupełniony.

image

Hamulec QuickStop Super (Q)

Dodatkowy system hamulcowy w pilarkach STIHL zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas pracy. Piła łańcuchowa zostaje zatrzymana także po zwolnieniu tylnego uchwytu pilarki. Efektem jest błyskawiczne zatrzymanie piły łańcuchowej. Ten element wyposażenia gwarantuje operatorowi wysokie bezpieczeństwo bez względu na pozycję pracy: przy uruchamianiu pilarki, jej przenoszeniu i krótkich przerwach w pracy.

image

Boczny napinacz piły łańcuchowej

Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.

image

Praktyczny korek zbiornika oleju

Opatentowany praktyczny korek zbiornika oleju. Zbiornik pilarka elektrycznej STIHL MSE 170 można szybko otwierać i zamykać bez użycia siły.

image

Komfortowy uchwyt

Niezwykle komfortowy uchwyt tłumiący część wibracji powstających przy pracy.

image

Uchwyt przeciwrozłączeniowy

Uchwyt kabla w który została wyposażona pilarka elektryczna STIHL MSE 170 zabezpiecza przed przypadkowym pociągnięciem i rozłączeniem zasilania.

"Kupiłem pilarkę elektryczną STIHL MSE 170 kilka tygodni temu i użyłem do tej pory tylko raz do ścinania drzewa, które spadło na podwórku. Miało pień o średnicy około 18 cm. Bardzo lekka i łatwa do operowania. Przecinała drewno jak nóż masło. Łatwa do czyszczenia i regulacji. Bardzo się cieszę, że wybrałem STIHL."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Kamil
(2021-08-26)


"Pracuję piłą elektryczną STIHL MSE 170 od około 6 godzin i aktualnie tnę drewno liściaste - wchodzi jak w masło. Jest znacznie lepsza i bardziej wytrzymała niż moja poprzednia pilarka elektryczna innego producenta."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Przemek
(2021-05-30)


"To czwarta elektryczna piła łańcuchowa, którą posiadałem, ale pierwsza znanej marki. Na pewno znacie stare powiedzenie, że dostajesz to, za co płacisz - cóż, to prawda. Zmęczyłem się kupowaniem tanich elektrycznych pił łańcuchowych i ich słabą jakością, więc w końcu się postawiłem i kupiłem pilarkę elektryczną STIHL MSE 170. Różnica kolosalna. Jestem bardzo zadowolony z zakupu."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Gajowy
(2021-02-02)


"Nie mogę uwierzyć jak mocne są te małe pilarki. O wiele prostsze niż wersje spalinowe, które wszyscy kochamy. Zbudowałem cały dom z bali wykorzystując jedną z nich bez żadnego problemu. Bez względu na to, jak ich używam, nigdy nie wydają się tracić mocy. Pilarka elektryczna STIHL MSE 170 najbardziej przydaje się do pracy w pomieszczeniach."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Ogrodnik
(2020-09-16)


"Każdy, kto mówi, że te piły są słabe, jest w błędzie! Posiadam trzy różne modele, przepracowałem nimi setki godzin i są niezniszczalne. Jeśli masz w pobliżu gniazdko elektryczne, są niezastąpione. Na zewnątrz nadal używam pilarki spalinowej również od STIHL."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Benek
(2020-09-05)


"Jestem profesjonalnym rzeźbiarzem w lodzie, który używa piły łańcuchowej średnio ponad 32 godziny tygodniowo. Jako rzeźbiarz przez ostatnie 36 lat wypróbowałem wszystkie rodzaje elektrycznych pił łańcuchowych różnych marek i żadna nie może się równać z tymi od STIHL. Zawsze były najbardziej niezawodne i wymagały najmniejszej naprawy. Inne piły były albo za słabe, albo ciągle się psuły. Aktualnie pracuję z pilarką elektryczną STIHL MSE 170. Zdecydowanie STIHL jest najlepszy. Wszystko, co muszę zrobić, to konserwacja, wymiana prowadnicy, szczotek lub koła napędowego łańcucha. Czapki z głów dla STIHL. "

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Kris
(2020-08-27)


"Pilarka elektryczna STIHL MSE 170 jest dość łatwa w użyciu i udało mi się nią pociąć dużą zwaloną gałąź na 40-kilogramowe kawałki. Chciałem mieć elektryczną piłę łańcuchową, abym nie musiał zawracać sobie głowy zużytą benzyną lub jakąkolwiek inną konserwacją (poza czyszczeniem i smarowaniem). Części, które można serwisować, otwierają się dość łatwo, a wymiana łańcucha nie stanowi żadnego problemu."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Jacek
(2020-06-15)


"Kupiłem pilarkę elektryczną STIHL MSE 170, aby umieścić ją w kamperze i móc używać na kempingach bez hałasu. Wcześniej kupiłem tańszą, ale chciałem mieć trochę więcej mocy i funkcji. Ten STIHL ma wszystko. Chociaż użyłem jej tylko raz, ma dużą moc i wszystkie cechy tych zasilanych paliwem. Jest dobrze zbudowana, wyprodukowana w Niemczech, a nie w Chinach."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Leszek
(2020-06-12)


  • Ostatnio oglądane produkty