Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Pilarka spalinowa STIHL MS 170 - 35 cm 3/8" PM3 1,1 mm

Symbol: 008061
Brak towaru w magazynie
949.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier (pobranie) 0
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej (pobranie) 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
ORLEN Paczka 0
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Brak towaru w magazynie
Waga 4.1 kg

Pilarka spalinowa STIHL MS 170 11302000555

Mała i lekka pilarka spalinowa idealna do prac w ogrodzie oraz w domku letniskowym do wyrębu lub ścinania drzew oraz właścicieli domów oczekujących atrakcyjnej ceny.

STIHL MS 170 idealnie nadaje się do przycinania bądź ścinania małych drzew, jak również powalonych konarów po burzy oraz innych prac na podwórku.

Ta przystępna cenowo pilarka MS 170 jest przydatna nie tylko dla początkujących użytkowników, którzy rozpoczynają pracę z piłami łańcuchowymi, ale także dla użytkowników profesjonalnych, którzy już używają pił łańcuchowych, np. do okrzesywania drzewek ogrodowych i przycinania innych roślin.

Kompaktowa, lekka, z odpowiednią ilością mocy jest idealna do przygotowania drewna opałowego.

Pilarkę STIHL MS 170 można z powodzeniem zastosować również do ścinania drzew o średnicy do 30 cm.

Warto pomyśleć również o następcy tej pilarki czyli modelu STIHL MS 162, którą wyposażono w silnik o takiej samej mocy oraz wiele dodatków poprawiających komfort pracy.

A może coś mocniejszego od MS 170 w podobnej cenie?

Rozważając zakup modelu MS 170 warto zwrócić uwagę również na bliźniaczy ale nieco mocniejszy model STIHL MS 180.

Pojemność silnika (cm3) 30,1
Moc (kW) 1,2
Producent silnika STIHL
Rodzaj silnika spalinowy
Długość prowadnicy (cm) 35
Moc (KM) 1,6
Podziałka (cal) 3/8 P

stihl 2-mix

Silnik STIHL 2-MIX

Technologia 2-MIX od marki STIHL to innowacyjne rozwiązanie polegające na wytworzeniu powietrznej poduszki umieszczonej pomiędzy wydalanymi spalinami na świeżą porcją mieszanki paliwowo-olejowej w skrzyni korbowej silnika. Warstwa powietrza niezawierająca paliwa wytwarzana jest podczas procesu przepłukiwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu zredukowane zostają straty paliwa co ma bezpośredni wpływ również na zdrowie operatora oraz środowisko.

system antywibracyjny stihl

System antywibracyjny

Wibracje pracującego urządzenia mają bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie użytkownika. W związku z tym pilarka STIHL MS 170 została wyposażona w specjalny system antywibracyjny AV, w którym strefy chwytów w dużym stopniu redukują liczbę drgań przenoszonych przez pracujący silnik spalinowy i podłączone do niego narzędzia.

wielofunkcyjny przełacznik

Wielofunkcyjny przełącznik

Zastosowanie w pilarce STIHL MS 170 jednej dźwigni sprawia, że wszystkie najważniejsze funkcje urządzenia, takie jak rozruch na ciepło/zimno, praca oraz wyłączenie dostępne są w jednym miejscu. To bardzo wygodne rozwiązanie, poprawiające komfort i bezpieczeństwo obsługi. Dzięki zastosowaniu takiego przełącznika prawa ręką może przez cały czas spoczywać na uchwycie.

kompensator stihl

Kompensator

Wbudowany w gaźnik pilarki STIHL MS 170 kompensator sprawia, że nie powstaje nadmierne wzbogacenie mieszanki paliwowo-olejowej, nawet pomimo zanieczyszczonego filtra powietrza. Silnik zachowuje swoją moc aż do chwili zanieczyszczenia ponad 80% powierzchni filtra. Po tym czasie filtr należy wyczyścić, aby przywrócić pełną sprawność pilarki. Dzięki zastosowaniu kompensatora nie jest wymagane przeprowadzanie częstych czynności serwisowych przez co zdecydowanie wydłuża się czas pracy.

stihl ematic-system

STIHL Ematic-System

System, w którego skład wchodzą trzy elementy:

  • prowadnica Ematic

  • piła łańcuchowa Oilomatic

  • pompa olejowa z regulacją wydajności (redukcją ilości tłoczonego oleju)

Dzięki systemowi Ematic ilość zużywanego oleju do smarowania łańcucha może być zredukowana nawet o 50%. System zastosowany w pilarce STIHL MS 170 dozuje olej w inteligentny sposób, tak, że dociera dokładnie w te miejsca piły, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostawie oraz regulaminem sklepu.