• Kategorie
  • Pilarka spalinowa STIHL MS 170 3/8"P

Symbol: 008061
Gwarancja
2 lata
799.00 -6% 749.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Cena przesyłki 0
Kurier pobranie 0
InPost Paczkomaty Pobranie 0
Odbiór osobisty Kozienice (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (płatne przy odbiorze) 0
Kurier 0
InPost Paczkomaty 0
Odbiór osobisty Kozienice (przedpłata) 0
Odbiór osobisty Zwoleń (przedpłata) 0
Dostępność Mała dostępność
Waga 4.1 kg

Gwarancja udanych zakupów

Pilarka spalinowa STIHL MS 170 11302000555

Mała i lekka pilarka spalinowa idealna do prac w ogrodzie oraz w domku letniskowym do wyrębu lub ścinania drzew oraz właścicieli domów oczekujących atrakcyjnej ceny.

STIHL MS 170 idealnie nadaje się do przycinania bądź ścinania małych drzew, jak również powalonych konarów po burzy oraz innych prac na podwórku.

Ta przystępna cenowo pilarka MS 170 jest przydatna nie tylko dla początkujących użytkowników, którzy rozpoczynają pracę z piłami łańcuchowymi, ale także dla użytkowników profesjonalnych, którzy już używają pił łańcuchowych, np. do okrzesywania drzewek ogrodowych i przycinania innych roślin.

Kompaktowa, lekka, z odpowiednią ilością mocy jest idealna do przygotowania drewna opałowego.

Pilarkę STIHL MS 170 można z powodzeniem zastosować również do ścinania drzew o średnicy do 30 cm.

A może coś mocniejszego od MS 170 w podobnej cenie?

Rozważając zakup modelu MS 170 warto zwrócić uwagę również na bliźniaczy ale nieco mocniejszy model STIHL MS 180.

Długość prowadnicy (cm) 35
Moc (KM) 1,6
Moc (kW) 1,2
Podziałka (cal) 3/8 P
Pojemność silnika (cm3) 30,1
Producent silnika STIHL
Rodzaj silnika spalinowy

stihl 2-mix

Silnik STIHL 2-MIX

Technologia 2-MIX od marki STIHL to innowacyjne rozwiązanie polegające na wytworzeniu powietrznej poduszki umieszczonej pomiędzy wydalanymi spalinami na świeżą porcją mieszanki paliwowo-olejowej w skrzyni korbowej silnika. Warstwa powietrza niezawierająca paliwa wytwarzana jest podczas procesu przepłukiwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu zredukowane zostają straty paliwa co ma bezpośredni wpływ również na zdrowie operatora oraz środowisko.

system antywibracyjny stihl

System antywibracyjny

Wibracje pracującego urządzenia mają bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie użytkownika. W związku z tym pilarka STIHL MS 170 została wyposażona w specjalny system antywibracyjny AV, w którym strefy chwytów w dużym stopniu redukują liczbę drgań przenoszonych przez pracujący silnik spalinowy i podłączone do niego narzędzia.

wielofunkcyjny przełacznik

Wielofunkcyjny przełącznik

Zastosowanie w pilarce STIHL MS 170 jednej dźwigni sprawia, że wszystkie najważniejsze funkcje urządzenia, takie jak rozruch na ciepło/zimno, praca oraz wyłączenie dostępne są w jednym miejscu. To bardzo wygodne rozwiązanie, poprawiające komfort i bezpieczeństwo obsługi. Dzięki zastosowaniu takiego przełącznika prawa ręką może przez cały czas spoczywać na uchwycie.

kompensator stihl

Kompensator

Wbudowany w gaźnik pilarki STIHL MS 170 kompensator sprawia, że nie powstaje nadmierne wzbogacenie mieszanki paliwowo-olejowej, nawet pomimo zanieczyszczonego filtra powietrza. Silnik zachowuje swoją moc aż do chwili zanieczyszczenia ponad 80% powierzchni filtra. Po tym czasie filtr należy wyczyścić, aby przywrócić pełną sprawność pilarki. Dzięki zastosowaniu kompensatora nie jest wymagane przeprowadzanie częstych czynności serwisowych przez co zdecydowanie wydłuża się czas pracy.

stihl ematic-system

STIHL Ematic-System

System, w którego skład wchodzą trzy elementy:

  • prowadnica Ematic
  • piła łańcuchowa Oilomatic
  • pompa olejowa z regulacją wydajności (redukcją ilości tłoczonego oleju)

Dzięki systemowi Ematic ilość zużywanego oleju do smarowania łańcucha może być zredukowana nawet o 50%. System zastosowany w pilarce STIHL MS 170 dozuje olej w inteligentny sposób, tak, że dociera dokładnie w te miejsca piły, gdzie jest najbardziej potrzebny.

"Witam. Piłę spalinową STIHL MS 170 mam od 7 lat. Używana jest jak to na wsi w gospodaratwie czyli od czasu do czasu cos wyciąć wsadzie jakies kraki na miedzy itp. Tania pilarka spaliniwa w bardzo dobrej jakości. Polecam"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Kazik
(2021-04-05)


"Witam. Pilarka dojechała po dwóch dniach od zamowinia. Sprzęt wyglada super, plastiki dobrej jakości. Trzeba zamowic sobie olej do mieszanki ponieważ nie ma go w kpl. Ogólnie jestem zadowolony z pilarki spalinowej STIHL MS 170"

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Paweł
(2021-03-29)


"Ogólne doświadczenia z STIHL MS 170 mam dobre, oceniam ją na cztery w skali do pięciu. Dlaczego cztery? Mogła by byc odrobinę mocniejsza ale do domu nie do pracy w lesie będzie ok."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠⚪ Jakość: 🟠🟠🟠🟠⚪

Gorrg
(2021-03-13)


"Mam, dobra pila ale kupił bym teraz mocniejszą."

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Antonio
(2021-03-12)


"Świetna pilarka STIHL MS 170 w dobrych pieniądzach. Polecam"

Cena: 🟠🟠🟠🟠⚪ Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Anonim
(2021-03-11)


"Polecam. Super pilarka."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

BoBo
(2021-03-10)


"Cześć. Kupiłem pilarkę spalinową STIHL MS 170 i ogólnie jestem zadowolony, fajnie wykonana, lekka, mało pali i nie cieknie z niej olej jak z chińczyka którego miałem."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Tomaszek
(2021-03-09)


"Super pilarka do domu, przygotować drzewo do komina itd."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

tao
(2021-03-09)


"Kupiłem tą małą piłę, aby zmniejszyć obciążenie ramion i nadgarstków po używaniu mojej większej pilarki MS 251. Teraz mogę pracować szybciej i dłużej z mniejszym zmęczeniem, a cięższą, mocniejszą piłę zostawiłem do przerzynania i ścinania. Ale MS 170 to nie tylko piła do okrzesywania. Używałem jej do przycinania kłód pod budowę mojej szopy na narzędzia, okrzesywania, przerzynania i ścinania, a nawet udało mi się wykonać głębokie cięcie na sosnie. Dobra moc, łatwa w obsłudze, ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z pilarki spalinowej STIHL MS 170"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Patryk
(2020-09-15)


"Świetnie sprawdza się tylko przy ścinaniu małych drzewek i przycinaniu konarów. Mam zaplanowaną kolejną operację kręgosłupa i jeśli będę w stanie poradzić sobie z wagą po odwyku, zdecydowanie kupię większą piłę spalinową STIHL."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

łobuz
(2020-09-12)


"Kupiłem piłę STIHL MS 170 na weekendowy projekt i byłem zdumiony szybką obsługą sklepu internetowego. Dodatkowo piła łańcuchowa przekroczyła wszystkie moje oczekiwania dotyczące projektu, który musieliśmy ukończyć w ten weekend. Świetna cena i doskonałe narzędzie do mojej kolekcji w szopie z narzędziami. Dziękuję."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Mirek
(2020-08-06)


"Kupiłem pilarkę MS 170 kilka tygodni temu i od tego czasu często jej używam. Piła uruchamia się od razu i ma dużą moc jak na jej rozmiary."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Zbyszek
(2020-05-18)


"Kupiłem MS 170 około 2 tygodnie temu i nie mam żadnych uwag. Uruchamia się za każdym razem i tnie bez problemów. Bardzo polecam tę piłę łańcuchową. To moja pierwsza piła łańcuchowa Stihl i już wiem, dlaczego tak wiele osób wybiera tę markę. Udało mi się wyciąć małe drzewa, które powaliła wichura po burzy zeszłej zimy. Pilarka STIHL MS 170 sprawdziła się i zwróciła się w krótkim czasie. Polecam"

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Jurek
(2020-05-17)


"Model STIHL MS 170 doskonale nadaje się do drobnych prac, z którymi musi się zmierzyć właściciel domu, takich jak przycinanie małych gałęzi i obchodzenie się z drzewami o średnicy poniżej 30 cm. Jej niewielka waga i cienka prowadnica/łańcuch sprawiają, że cięcie jest bezproblemowe. Można jej używać do bardziej wymagających prac, takich jak przygotowywanie drewna opałowe, jednak nie jest to jej mocna strona. Oczywiście, jeśli jest to JEDYNA piła, którą masz, to jest to właściwy wybór. Jeśli szukasz dedykowanej piły do ​​czyszczenia lub planujesz mieć tylko jedną piłę, gorąco polecam pilarkę spalinową STIHL MS 170. Wykona pracę przeciętnego użytkownika domowego i nie rozbije banku."

Cena: 🟠🟠🟠🟠🟠 Funkcjonalność: 🟠🟠🟠🟠🟠 Jakość: 🟠🟠🟠🟠🟠

Włodek
(2020-05-04)


  • Ostatnio oglądane produkty