Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

 • Kategorie
 • Szukaj
 • Pilarki

Pilarki Stiga to dobrze wyważone narzędzia, zaprojektowane tak, aby praca była jak najłatwiejsza i jak najmniej męcząca, niezależnie od tego, czy chodzi o ogólną konserwację ogrodu, wycinanie lasu lub przycinanie drzew. Pilarki łańcuchowe Stiga wyposażone są w ergonomiczne uchwyty i system antywibracyjny, aby zapewnić pełen komfort pracy. Asortyment obejmuje pilarki elektryczne i spalinowe, a także modele akumulatorowe. 

Brak produktów do wyświetlenia

Pilarki Stiga - moc, komfort i wszechstronność

pilarki stiga

Chcesz ściąć stare drzewo lub przygotować drewno na opał na zimę? Możesz użyć siekiery, ale nie oczekuj, że skończysz pracę w najbliższym czasie. Niezależnie od tego, czy jest to pilarka elektryczna, czy spalinowa, zdecydowanie ułatwi Ci pracę.

Na rynku nie brakuje pilarek, ale niektóre radzą sobie lepiej niż inne. Jedną z marek jest Stiga, w ofercie której znajdziesz piłę łańcuchową zaprojektowaną do prawie każdej pracy. Podobnie jak wszystkie inne narzędzia tego producenta, są mocne, niezawodne i trwałe.

Nowa generacja pilarek Stiga ma na celu dotrzymanie tempa Twojej pracy. Możesz liczyć na piły Stiga, które zapewnią wyjątkową wydajność cięcia przy dużym przyspieszeniu i momencie obrotowym. Projektując pilarki skupiono się na komforcie, kontroli i zwrotności, aby każda piła była łatwa w użyciu. Twoja piła łańcuchowa powinna być przedłużeniem Ciebie, które doskonale łączy Twoje umiejętności i doświadczenie, niezależnie od tego, czy ścinasz, okrzesujesz, przycinasz czy tniesz poprzecznie.

Pilarki spalinowe Stiga - optymalna moc w wygodnej obudowie

pilarka spalinowa stiga

Niezależnie od tego, czy pracujesz w lesie, czy w ogrodzie. Ciężkie zadania, takie jak ścinanie twardych drzew i gałęzi, wymagają solidnych i trwałych narzędzi. Wyposażone w mocne silniki, duże prowadnice i solidne łańcuchy tnące, pilarki spalinowe Stiga są wygodne i zaprojektowane tak, aby wykonać pracę, niezależnie od tego, jak jest wymagająca.

Pilarki spalinowe Stiga to maszyny cechujące się:

 • wszechstronnością i różnorodnością w doborze prowadnic i łańcuchów tnących
 • dobrym stosunkiem mocy do masy
 • dobrze zrównoważoną konstrukcją

Pilarki elektryczne Stiga - cisza i spokój

pilarka elektryczna stiga

Lekkie, kompaktowe i łatwe do przenoszenia elektryczne piły łańcuchowe Stiga są idealne do mniejszych prac, takich jak przycinanie drzew lub cięcie słupków ogrodzeniowych. Świetnie sprawdzają się zarówno na budowach, jak i na podwórku.

Idealne do cięcia drewna i korzeni, elektryczne piły łańcuchowe Stiga są lekkie, kompaktowe i łatwe w użyciu, a także ciche. Zaprojektowane z myślą o komforcie, gdyż hałas i wibracje są zredukowane do minimum. I nie musisz się martwić o mieszanie paliwa lub bieżącą konserwację – pilarki elektryczne Stiga same sobie z tym poradzą.

Co wyróżnia pilarki elektryczne Stiga od konkurencji to:

 • ograniczony hałas i wibracje
 • wygodne pozycje cięcia
 • ergonomiczne uchwyty

Pilarki akumulatorowe Stiga - lekkie i poręczne

pilarka akumulatorowa stiga

Stiga oferuje gamę dobrze wyważonych i bezpiecznych pilarek akumulatorowych, idealnych do domowych prac związanych z przycinaniem i wyrębem. Te lekkie i precyzyjne maszyny łączą moc z zaletami zasilania bateryjnego. Pomyśl o swobodzie ruchów dzięki bezprzewodowemu, zerowemu poziomowi emisji i ograniczonej konserwacji.

Najważniejsze zalety pilarek na akumulator Stiga:

 • precyzja i kontrola
 • zmniejszona konserwacja
 • ograniczony hałas i wibracje