Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Stiga

Stiga to firma, która powstała ponad 80 lat temu w Szwecji i od 1934 roku gromadzi doświadczenie w produkcji innowacyjnych produktów konsumenckich na rynku kosiarek i zmotoryzowanych urządzeń ogrodniczych. Produkty marki Stiga to połączenie doskonałej jakości i wydajności.

Innowacje napędzane przez konsumentów zawsze były podstawą Stiga. Misją marki jest dostarczanie najwyższej jakości narzędzi ogrodniczych opracowanych dla wszystkich rodzajów wymagań konsumentów i do wszelkich prac ogrodniczych przez cały rok. Stiga oferuje maszyny i narzędzia, które są bezpieczne, ergonomiczne i przyjazne dla środowiska. 

Dziś Stiga to znana marka kosiarek do trawy oraz szerokiej gamy elektrycznych urządzeń ogrodniczych z siecią dystrybucji w całej Europie i poza nią.

Myjka wysokociśnieniowa STIGA HPS 110 STIGA HPS 110 to łatwa w obsłudze i kompaktowa elektryczna myjka wysokociśnieniowa, którą można stosować z różnymi częściami i...
Brak produktu w magazynie
Myjka wysokociśnieniowa HPS 650 RG
Brak produktu w magazynie
Olej SAE30 Stiga 0,6L
Brak produktu w magazynie
Olej Stiga do silników dwusuwowych 2T Stiga Synthetic 100 ml Wysokiej jakości olej syntetyczny do smarowania silników dwusuwowych chłodzonych cieczą lub powietrzem....
Brak produktu w magazynie
Podcinarka STIGA SGT 350 Lekka i ergonomiczna maszyna do zastosowań w przydomowym ogrodzie, napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 350 W. Ma jeden regulowany uchw...
Brak produktu w magazynie

Zadbaj o swój ogród jak profesjonalista, wybierz markę Stiga

siedziba firmy stiga

Stiga dba o każdego ogrodnika, dlatego stara się tworzyć jak najlepszy sprzęt, aby każdy mógł po prostu żyć i cieszyć się swoim ogrodem. Firma skupia się głównie na wprowadzaniu takich innowacji, aby projektować sprzęt ogrodniczy, który za każdym razem wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Narzędzia Stiga łączą nowoczesne udogodnienia z solidną inżynierią, dzięki czemu ogrodnictwo staje się prawdziwą przyjemnością.

Korzystając ze zdobytego na przestrzeni z ostatnich 80 lat doświadczenia z zakresu dbania o trawniki i ogrody na całym świecie, Stiga wciąż udoskonala swoją ofertę, aby zapewnić najlepszą możliwą kombinację technologii i wydajności. Dzięki temu marka stała się jedną z najszybciej rozwijających się firm ogrodniczych w Europie.

Zadbaj o swój trawnik i żywopłot z urządzeniami marki Stiga

kosiarki stiga

Od kosiarek po nożyce do żywopłotu, wszystkie innowacyjne produkty marki Stiga ułatwiają wykonywanie prac ogrodniczych. Produkowane narzędzia są inteligentne, solidne i przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa. Rezultatem jest portfolio wysokiej jakości narzędzi dla każdego ogrodu i każdego ogrodnika.

Stiga to światowa czołówka wśród producentów traktorów ogrodowych

traktory stiga

Od traktorów ogrodowych po kosiarki o zerowym promieniu skrętu — dzięki firmie Stiga znajdziesz odpowiednią maszynę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z koszeniem. Wybieraj spośród wszechstronnych systemów cięcia, źródeł zasilania i akcesoriów. Kosiarki Stiga są nie tylko niezawodne i łatwe w obsłudze, ale także zapewniają zdrowy i szczęśliwy wygląd trawnika przez cały rok.

Wysoka i trudna do usunięcia trawa? Mocne wykaszarki Stiga poradzą sobie nawet z twardymi chwastami

kosy stiga

Od uporczywych chwastów po zarządzanie niesfornymi trawnikami — podkaszarki lub wykaszarki Stiga spełnią wszystkie wymagania ogrodnicze. Łącząc doskonałe cięcie z maksymalnym komfortem, zawsze uzyskasz wysokiej jakości rezultaty. A dzięki szerokiej gamie akcesoriów narzędzia Stiga stają nieskończenie wszechstronne.

Pilarki łańcuchowe Stiga - mocne i trwałe

pilarki stiga

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym ogrodnikiem, czy profesjonalnym architektem krajobrazu, seria cięcia Stiga zawiera narzędzia, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby ogrodnicze. Od pił łańcuchowych przez niszczarki, elektryczne i spalinowe, cięcie i przycinanie nigdy nie było łatwiejsze. A dzięki szerokiej gamie dostępnych akcesoriów, będziesz gotowy na lata.

Szybkie i sprawne sprzątanie Twojej posesji? Tylko z urządzeniami marki Stiga

dmuchawy stiga

Zadbaj o to, aby obszary zewnętrzne były wolne od liści, błota, kurzu i brudu dzięki gamie narzędzi czyszczących firmy Stiga – od zamiatarek i dmuchaw po myjki wysokociśnieniowe. Potężne, ale łatwe w użyciu, każde narzędzie jest intuicyjnie zaprojektowane, aby utrzymać ogrody, tarasy, tarasy, podjazdy, a nawet meble ogrodowe w najlepszym stanie.

Glebogryzarki Stiga - niezastąpione na Twojej działce

glebogryzarki stiga

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz glebę na wiosnę, czy pielęgnujesz ją przez zimę, niezbędne jest użycie odpowiednich narzędzi. Stiga oferuje gamę spulchniaczy, kultywatorów i glebogryzarek, które nie tylko zapewniają doskonałe rezultaty, ale także ułatwiają pracę. Bezpieczna i wydajna, Stiga oddaje moc i komfort w Twoje ręce.