• Kategorie
 • Szukaj
 • STIHL

Oferta STIHL - narzędzia do domu i ogrodu. Duży asortyment urządzeń i akcesoriów marki STIHL. W ofercie mnóstwo promocji oraz rabatów na produkty STIHL.

Marka STIHL istnieje na rynku już od 1926 r.

stihl

To prawie 100 lat tradycji Niemieckiej firmy w produkcji urządzeń ogrodniczych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Na rynku tak konkurencyjnym, jak rynek świadczenia usług, sprawność, jakość i ekonomia są niezbędne do sprawnego przebiegu pracy. Dlatego STIHL opracowuje wysokowydajne, wytrzymałe, przenośne urządzenia, które usprawniają i zmniejszają koszty operacyjne w różnych publicznych i zabytkowych pracach konserwacyjnych, w usługach związanych z architekturą krajobrazu i ogrodnictwem.

Produkty marki STIHL zostały opracowane, aby ułatwić życie w domu, na farmie lub na plaży, czy to podczas prac konserwacyjnych, ogrodniczych, czy nawet artystycznych. Są to łatwe w użyciu produkty o idealnych funkcjach zmniejszających wysiłek i podnoszących jakość pracy. Ponadto klient otrzymuje wszelkie niezbędne wskazówki dotyczące specyfiki i obsługi każdego narzędzia, stałą troskę firmy STIHL i jej sieci dystrybutorów dbających o swoich klientów.

Zgrany zespół sekretem marki STIHL

ludzie stihl

STIHL to coś więcej niż zbiór pracowników, biur, maszyn i procesów produkcyjnych. Nie chodzi tylko o wytwarzanie produktów i świadczenie usług. Przede wszystkim firma symbolizuje wspólnotę silnych relacji opartych na zaufaniu z ludźmi, którzy pracują razem, aby osiągnąć swoje cele. Ludzie w społeczności muszą ze sobą współpracować i mieć poczucie jedności między sobą a firmą.

Bezkompromisowa jakość STIHL

jakośc stihl

Firma STIHL ciągle udoskonala swoje narzędzia, aby ułatwić życie ludziom pracującym w terenie. Linia produktów dla rolnictwa charakteryzuje się praktycznością, solidnością i zróżnicowaną wydajnością, aby zaspokoić potrzeby sektora wiejskiego w gospodarstwach rolnych. Jako przykład można wyróżnić opcje dla plantacji, które wymagają między innymi nawadniania, ogrodnictwa i sadownictwa, opryskiwania, budowy ogrodzeń i budynków.

Mówiąc „made by STIHL” producent ma na myśli bezkompromisową jakość naszych produktów i procesów ich wytwarzania na całym świecie. Wysoki poziom technicznego know-how gwarantuje firmie pozycję pioniera technicznego. STIHL nieustannie pokazuje swoje możliwości poprzez innowacje w zakresie ulepszeń, łatwości obsługi, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa użytkownika i produktu.

STIHL to zawsze najnowsze i innowacyjne technologie

innowacje stihl

Od samego początku STIHL to coś więcej niż projektowanie i produkcja maszyn. Inżynierowie STIHL nieustannie opracowują produkty oparte na dalekowzrocznych pomysłach i innowacyjnych technologiach, aby tworzyć nowe i praktyczne produkty, które pomagają użytkownikom pracować wydajniej.

Dzięki temu, po ponad 90 latach historii, STIHL stał się synonimem najnowocześniejszej technologii nie tylko w Europie, ale także w Rosji, Stanach Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie. Obecnie STIHL posiada kilkadziesiąt oddziałów handlowych na całym świecie, a produkty STIHL są sprzedawane w ponad 160 krajach. STIHL ugruntował swoją pozycję jako światowa marka pilarek nr 1 pod względem wielkości sprzedaży.

Pilarki STIHL

pilarki stihl

Sztandarowym produktem STIHL są oczywiście pilarki łańcuchowe. Aktualnie w ofercie można znaleźć wiele urządzeń o różnym przeznaczeniu. W ofercie znajdą się tak "egzotyczne" modele o specjalnym przeznaczeniu jak pilarki dla arbortystów czy pilarki carvingowe. Pilarki ratownicze sprawdzą się doskonale podczas akcji ratowniczych oraz zwalczania pożarów. Bardzo duża popularnością w ostatnich latach cieszą się pilarki akumulatorowe STIHL.

Kosiarki STIHL

kosiarki stihl

Kolejnym flagowym produktem marki STIHLkosiarki. Te maszyny zostały skonstruowane tak aby były łatwe w obsłudze i wyjątkowo trwałe. Innowacyjne technologie takie jak regulowany napęd na koła oraz zastosowanie wytrzymałych silników sprawiają, że koszenie trawnika przestaje być męczące. Kosiarki spalinowe STIHL to maszyny godne polecenia.

Kosy STIHL

kosy stihl

Kosy STIHL to kolejny z produktów, który cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Kosy wykorzystuje się głównie do pracy w trudnym terenie oraz wszędzie tam, gdzie nie dotrze się zwykłą kosiarką. Wyróżniają się swoją trwałością oraz łatwością obsługi. Nowoczesne rozwiązania takie jak system antywibracyjny, elektroniczna regulacja czasu zapłonu (STIHL M-Tronic) czy system ErgoStart to tylko niektóre z wielu wyjątkowych zalet kos STIHL. Kosy elektryczne STIHL to często wybierany produkt do pracy na małych powierzchniach.

Potężny asortyment produktów STIHL

produkty stihl

Oferta STIHL nie kończy się oczywiście na tych 3 gałęziach produktowych. Producent zapewnia pełny asortyment urządzeń ogrodniczych a więc w ofercie nie może zabraknąć takich produktów jak:

 • Traktory ogrodowe
 • Wertykulatory
 • Nożyce do żywopłotów
 • Rozdrabniacze ogrodowe
 • Glebogryzarki
 • Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe
 • Odkurzacze przemysłowe
 • Myjki ciśnieniowe
 • Zamiatarki
 • Opryskiwacze
 • Świdry glebowe
 • Przecinarki i pilarki do betonu
 • Narzędzia ręczne do lasu i ogrodu
 • Środki ochrony osobistej
 • Oleje, smary, kanistry