• Kategorie
  • Szukaj
  • Glebogryzarki spalinowe

Glebogryzarki spalinowe STIHL - mocne maszyny do każdej pracy

Glebogryzarki spalinowe STIHL to maszyny z mocnymi silnikami, które bez problemu radzą sobie z każdym rodzajem podłoża. Te wielofunkcyjne maszyny charakteryzują się kompaktową konstrukcją i łatwością obsługi. To doskonała pomoc zarówno dla właściciela domku letniskowego jak i profesjonalnego rolnika zajmującego się pracą na roli.

Zastępując pracę ręczną, glebogryzarka spalinowa pomoże spulchnić glebę znacznie szybciej i wydajniej, co oznacza, że ​​pozwoli uzyskać lepsze plony bez dodatkowego wysiłku. Glebogryzarki spalinowe STIHL wyposażone w mocne silniki, wytrzymałe noże i pług do obsypywania dostarczane są w kilku konfiguracjach w oparciu o różne wyposażenie oraz szerokość roboczą.

Glebogryzarka spalinowa STIHL - niezastąpiona pod względem cena/jakość

glebogryzarka spalinowa stihl

Glebogryzarka spalinowa STIHL sprawdzi się do orki i spulchniania zarówno na gruntach uprawianych regularnie jak i terenach, które nigdy nie były używane. Te potężne maszyny doskonale sprawdzają się na glebach gliniastych i czarnej ziemi, wykazując doskonałe wyniki. Niezależnie od modelu, szerokość roboczą można regulować w dwóch kierunkach - poszerzyć lub zmniejszyć, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się w każdych warunkach. Glebogryzarki spalinowe STIHL są niezastąpione w pracy na wsi do orki zagonów, sadzenia, kopania, przygotowywania gleby do sadzenia truskawek, a nawet siewu trawników. 

Mocny silnik zapewnia dobrą przyczepność kół a ergonomiczna konstrukcja ze zrównoważonym środkiem ciężkości pozwala zmniejszyć zmęczenie operatora. Ponadto warto zwrócić uwagę na przystępne ceny glebogryzarek spalinowych STIHL: te maszyny uchodzą za najlepsze w połączeniu cena/jakość i cieszą się zasłużonym uznaniem wśród ich właścicieli. W zależności od skali prac, powierzchni terenu oraz planowanych kosztów zakupu sprzętu ogrodniczego glebogryzarki spalinowe STIHL występują w wersjach o szerokości roboczej od 45 cm do 80 cm.

Glebogryzarki spalinowe STIHL - wyłącznie niezawodne silniki 

glebogryzarka spalinowa stihl

STIHL do budowy swojego sprzętu wykorzystuje wyłącznie niezawodne silniki spalinowe wysokiej jakości od sprawdzonych marek o światowej renomie. 

Jednym z najbardziej niezawodnych i sprawdzonych dostawców silników spalinowych do produktów STIHL jest amerykańska firma KOHLER Power Systems, której silniki montowane są m. in. w kosiarkach, glebogryzarkach i innym sprzęcie ogrodniczym.

Silnik Kohler Courage to 4-suwowy jednocylindrowy silnik benzynowy z górnym układem zaworów (OHV) i pionowym układem wału. Konstrukcja tego silnika wyróżnia się stalowym kutym wałem korbowym oraz żeliwną tuleją cylindra. Dzięki temu silnik może wytrzymać bardzo duże obciążenia, nawet podczas intensywnego użytkowania.