• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki elektryczne

Łatwa pielęgnacja trawnika dzięki kosiarkom elektrycznym STIHL

Kosiarki elektryczne STIHL charakteryzują się dużą niezawodnością, łatwością konserwacji oraz wysoką wydajnością koszenia i zbioru trawy. Urządzenia różnią się klasami w zależności od mocy silnika i opcji wyposażenia, np. do małych lub średnich trawników, z napędem na koła czy wygodną funkcją mulczowania. Kompaktowe kosiarki elektryczne 4 serii są szczególnie korzystne w stosunku cena/jakość a przy pomocy kosiarek serii 5 wygodnie, szybko i sprawnie uporządkujesz swój trawnik. Należy pamiętać, że konserwacja i pielęgnacja kosiarek elektrycznych jest tańsza w porównaniu do kosiarek spalinowych.

STIHL RME 339 to urządzenie idealne do pracy przy małych trawnikach. Dzięki szerokości koszenia 37 cm oraz silnikowi o mocy 1200 W jest to praktyczny model podstawo...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 14 kg.
999.00

Dla kogo kosiarka elektryczna STIHL?

kosiarka elektryczna stihl

Urządzenia podłączane do sieci najlepiej nadają się do prywatnych gospodarstw domowych i użytku domowego. Konstrukcja urządzenia jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, nie ma tu nic zbędnego ani niefunkcjonalnego.

Nawet początkujący będzie w stanie umiejętnie obsługiwać kosiarkę, ponieważ technika ta nie wymaga szczególnych umiejętności. Zwrotne modele na małe powierzchnie ważą nie więcej niż 15 kg, dzięki czemu mogą być używane przez kobiety i osoby starsze.

Kosiarki elektryczne STIHL mogą być używane wszędzie tam, gdzie znajdzie się dostęp do sieci elektrycznej. Nasze kosiarki najlepiej sprawdzają się w miejscach o podwyższonych wymaganiach dotyczących hałasu - w pobliżu szkół, przedszkoli, zakładów opieki zdrowotnej. Kosiarki elektryczne znajdują również zastosowanie na prywatnych działkach ogrodowych, zapewniając bezbłędne koszenie i wysoką wydajność. Lekkość i moc to główne cechy kosiarek elektrycznych STIHL. Są idealne do użytku w prywatnych gospodarstwach, ponieważ są łatwe w obsłudze i szybko koszą trawę na małych i średnich powierzchniach. A do usuwania pozostałości w miejscach gdzie koszenie kosiarką będzie sprawiało trudność sprawdzą się kosy elektryczne STIHL.

Zalety kosiarek elektrycznych STIHL:

kosiarka elektryczna stihl

  • mały rozmiar i niewielka waga,
  • przyjazność dla środowiska,
  • cicha praca,
  • łatwość konserwacji,
  • prosta obsługa,
  • obszerny kosz na trawę na skoszoną trawę,
  • niski poziom hałasu,
  • wysoka niezawodność.

Kosiarka elektryczna STIHL: podstawowe parametry techniczne

kosiarka elektryczna stihl

Inżynierowie STIHL wykorzystują nowoczesne technologie i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu urządzeń. Dzięki temu urządzenia są niezawodne, funkcjonalne i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest t