• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosy

Podkaszarki i wykaszarki STIHL zostały stworzone dla tych, którzy naprawdę cenią sobie zadbany krajobraz. Jeśli myślą Państwo podobnie to z pewnością nie ma dla Was nic bardziej satysfakcjonującego niż dźwięk brzęczącej żyłki i zapach świeżo skoszonej trawy. Nie ma też nic bardziej frustrującego niż niepewny sprzęt, który uniemożliwia okiełznanie chwastów, które wkradają się na twój malowniczy skrawek ziemi. W takiej sytuacji załóż rękawiczki i sięgnij po kosę spalinową lub wykaszarkę elektryczną STIHL.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, który dba o trawnik, czy profesjonalistą trudniącym się architekturą krajobrazu zajmującym się usuwaniem twardych zarośli, podkaszarka lub wykaszarka STIHL spełni Twoje oczekiwania. Jest dużo możliwości zagospodarowania terenu. Nic dziwnego, że producent wyposażył swoje maszyny takimi funkcjami, jak mocne, oszczędne silniki, wymienne głowice tnące, solidna, trwała konstrukcja i technologia antywibracyjna dla większego komfortu.

Dla tych, którzy szukają przyjaznej dla środowiska alternatywy dla produktów zasilanych benzyną, STIHL oferuje kosy elektryczne i akumulatorowe. Te rewolucyjne maszyny do koszenia trawy są lekkie, niezwykle ciche i dziecinnie proste w obsłudze. W ofercie znajdą Państwo również kompletną linię głowic i tarcz tnących, które można dostosować do indywidualnych oczekiwań. Teraz chwasty i zarośla nie będą miały się gdzie ukryć.

W sklepie knarzedzia poza kosami spalinowymi znajdują się również akcesoria do kos, takie jak żyłki tnąceoleje do silnikóworaz smary do przekładni kątowych.