• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosy

Podkaszarki i wykaszarki STIHL zostały stworzone dla tych, którzy naprawdę cenią sobie zadbany krajobraz. Jeśli myślą Państwo podobnie, to z pewnością nie ma dla Was nic bardziej satysfakcjonującego niż dźwięk brzęczącej żyłki i zapach świeżo skoszonej trawy. Nie ma też nic bardziej frustrującego niż niepewny sprzęt, który uniemożliwia okiełznanie chwastów wkradających się na Wasz malowniczy skrawek ziemi. W takiej sytuacji załóż rękawiczki i sięgnij po kosę spalinową lub wykaszarkę elektryczną STIHL.

Kosa akumulatorowa STIHL FSA 45
Produkt dostępny na zamówienie
Kosa elektryczna STIHL FSE 31
Produkt dostępny na zamówienie
Kosa elektryczna STIHL FSE 60
Produkt dostępny na zamówienie
Kosa elektryczna STIHL FSE 71
Produkt dostępny na zamówienie

Kosy STIHL - dla profesjonalistów i amatorów

kosa stihl

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, który dba o trawnik, czy profesjonalistą trudniącym się architekturą krajobrazu zajmującym się usuwaniem twardych zarośli, podkaszarka lub wykaszarka STIHL spełni Twoje oczekiwania. Jest dużo możliwości zagospodarowania terenu. Nic dziwnego, że producent wyposażył swoje maszyny takimi funkcjami jak mocne, oszczędne silniki, wymienne głowice tnące, solidna, trwała konstrukcja i technologia antywibracyjna dla większego komfortu.

Do pielęgnowania złożonych krajobrazów, przerzedzania lasów i koszenia dużych obszarów potrzebne są specjalne narzędzia. Podkaszarka to profesjonalny sprzęt ogrodniczy, który wytrzymuje tak duże obciążenia. Urządzenie niezastąpione w obiektach użyteczności publicznej, rolnictwie i leśnictwie. Roślinność szybko ścina się ostrym nożem lub głowicą żyłkową.

W sklepie knarzedzia poza kosami spalinowymi znajdują się również akcesoria do kos, takie jak żyłki tnąceoleje do silnikóworaz smary do przekładni kątowych.

Wykaszarki STIHL - łatwo koś trawę w dowolnym miejscu

podkaszarka stihl

Wykaszarki służą do pielęgnacji trawników w ogrodach i parkach publicznych. Wystarczająco lekkie i niezwykle ergonomiczne podkaszarki STIHL bez problemu poradzą sobie nawet w mocno zarośniętym terenie, pokonując wieloletnie chwasty i niewielkie krzewy. Wykaszarki i podkaszarki STIHL są przeznaczone do wszystkich zadań dzięki najnowszym technologiom zapewniającym wydajną pracę i ochronę środowiska.

Dzięki połączeniu silnika i przystawki tnącej mogą być używane do wielu celów, od trawników w ogrodzie po oczyszczanie lasów. STIHL oferuje szeroki wybór produktów, dzięki czemu możesz wybrać urządzenie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Dla tych, którzy szukają przyjaznej dla środowiska alternatywy dla produktów zasilanych benzyną, STIHL oferuje kosy elektryczne i akumulatorowe. Te rewolucyjne maszyny do koszenia trawy są lekkie, niezwykle ciche i dziecinnie proste w obsłudze. W ofercie znajdą Państwo również kompletną linię głowic i tarcz tnących, które można dostosować do indywidualnych oczekiwań. Teraz chwasty i zarośla nie będą miały się gdzie ukryć.

Kosy STIHL - wybierz urządzenie idealne dla siebie

wykaszarka stihl

Zadbaliśmy o zaspokojenie potrzeb jak największej liczby klientów, dlatego oferujemy Państwu wybór wykaszarek i podkaszarek spalinowych STIHL o różnej mocy. Kosy STIHL spełniają wszystkie współczesne wymagania bezpieczeństwa. Mogą być używane przez długi czas przy maksymalnym obciążeniu i mają długą żywotność.

W katalogu naszych produktów prezentowane są wszystkie rodzaje sprzętu do pielęgnacji trawnika: wykaszarki spalinowe, podkaszarki elektryczne, narzędzia akumulatorowe oraz profesjonalne czterosuwowe kosiarki spalinowe o zwiększonej mocy (w tym traktory ogrodowe).