Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

 • Kategorie
 • Szukaj
 • Kosy elektryczne

Podkaszarki elektryczne STIHL to pozycja skierowana do właścicieli małych i średnich podwórek. Kosy elektryczne STIHL są ponadto ciche, lekkie i nie emitują spalin. 

Podkaszarki STIHL to doskonałe rozwiązanie, gdy musisz wykonywać prace na małym lub umiarkowanym podwórku, ale nie chcesz męczyć się z mieszaniem paliwa lub procedurami rozruchowymi. Wystarczy podłączenie do prądu, nacisnięcie przycisku i podkaszarka jest gotowa do pracy.

Podkaszarka elektryczna STIHL FSE 31 48150114103 Lekka i bardzo poręczna kosa elektryczna z regulowanym uchwytem pałąkowym i regulacją długości wysięgnika. Do...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 2.2 kg.
309.00
Kosa elektryczna STIHL FSE 52 48160114104 Lekka, cicha i mocna podkaszarka elektryczna, nowoczesny, funkcjonalny design, praktyczny pałąk dystansowy i głowica ...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 3 kg.
419.00
Kosa elektryczna STIHL FSE 60 48090114111 Trwała kosa elektryczna z głowicą żyłkową AutoCut C 5-2. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończen...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 5 kg.
599.00
Kosa elektryczna STIHL FSE 81 48090114119 Mocna kosa elektryczna z głowicą tnącą AutoCut C 5-2. Wyposażona w osłonę silnika, wygodny uchwyt tłumiący wibracje ...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 4.7 kg.
849.00
Kosa elektryczna STIHL FSE 71 48090114115 Do prac związanych z nadawaniem formy, prac wykończeniowych i wykaszania mniejszych powierzchni. Komfortowy uchwyt p...
Brak produktu w magazynie

Kosy elektryczne STIHL - ciche i lekkie

kosa elektryczna stihl

Podkaszarki służą do przycinania krawędzi trawnika, koszenia trawy w ogrodzie i na kwietniku. Lekka i funkcjonalna automatyczna kosa odcina pędy roślin za pomocą obracającej się głowicy z żyłką. Narzędzie idealnie nadaje się do użytku domowego, może być używane nawet przez początkującego ogrodnika.

Gama modeli STIHL obejmuje podkaszarki elektryczne o różnych wydajnościach. Urządzenia mogą być wykorzystywane zarówno do koszenia terenu przy ścieżkach, wokół drzew, jak i do koszenia niewielkich powierzchni z młodą trawą. 

Kosy elektryczne łączą się z siecią za pomocą kabla. Waga trymera nie przekracza 5 kg, dzięki czemu mogą go obsługiwać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Standardowy zestaw koszący to obrotowa głowica z żyłką ale niektóre modele mogą być wyposażone w lekki nóż do koszenia wieloletnich traw i chwastów. Trymery elektryczne są ciche, dzięki czemu znajdują zastosowanie w szpitalach, szkołach, przedszkolach, miejscach publicznych. 

Podkaszarki elektryczne STIHL wyróżniają się kompaktowym rozmiarem i minimalną wagą, niskim poziomem hałasu, niezawodnością jednostek mechanicznych oraz łatwością obsługi.

Wyposażenie elektrycznych podkaszarek STIHL

kosa elektryczna stihl

Niemiecka marka STIHL oferuje ciche, niezawodne i komfortowe podkaszarki. Konstrukcja urządzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić pracę operatora oraz była bardziej komfortowa. Kosy elektryczne STIHL wykorzystują zaawansowane technologie, dzięki czemu są niezawodne i trwałe. Tworząc elektryczne podkaszarki STIHL, inżynierowie starają się znaleźć optymalną równowagę między funkcjonalnością a wygodą. W tym celu w projekcie urządzeń przewidziano:

 • Obrotową głowicę koszącą pozwalającą kosić trawę w trudno dostępnych miejscach - pod krzakami i żywopłotami. Wystarczy nacisnąć pedał - a głowica kosiarki się obróci. W kosie elektrycznej STIHL FSE 52 głowicę koszącą można obrócić o 90° co ułatwia koszenie krawędzi trawnika. 
 • Wybrane modele podkaszarek elektrycznych STIHL posiadają specjalną osłonę, która ogranicza zasięg żyłki tnącej. Taki ogranicznik nie pozwala na przykład na uszkodzenie kory drzew. 
 • Okrągły uchwyt pozwala na łatwe sterowanie kosą, bez nadmiernego obciążenia. W większości podkaszarek elektrycznych STIHL położenie uchwytu można dowolnie zmieniać. Pozwala to ustawić dogodną pozycję bez dodatkowych narzędzi. W modelu STIHL FSE 81 rękojeść jest miękka, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku a dodatkowo pochłania drgania i nie ślizga się w dłoniach.

Proste zasady obsługi podkaszarek elektrycznych STIHL

kosa elektryczna stihl

Podkaszarka elektryczna STIHL to wygodne, wydajne narzędzie, łatwe w montażu i obsłudze. Urządzenie wymaga minimalnej konserwacji i przestrzegania kilku zasad użytkowania:

 • Przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić poprawność montażu i solidność mocowania wszystkich elementów podkaszarki, a w szczególności głowicy koszącej. Upewnij się, że osłona ochronna jest prawidłowo zamontowana.
 • Używaj przedłużaczy z podwójną izolacją i gniazdami odpornymi na wilgoć. 
 • Noś ochronne słuchawki, gogle lub przyłbicę ochronną na twarz. Pracuj tylko w pełnym obuwiu. 
 • Używaj podkaszarki tylko na płaskiej i suchej powierzchni. Zalecany tryb pracy: 15 minut - koszenie, 10 minut - przerwa.
 • Nie pozostawiaj pracującego urządzenia bez nadzoru. Dzieci i zwierzęta nie powinny przebywać w pobliżu podczas pracy. 
 • Nie używaj elektrycznej podkaszarki w deszczu lub przy dużej wilgotności, ponieważ zwiększa się ryzyko porażenia prądem.
 • Zimą przechowuj urządzenie w suchym, ogrzewanym pomieszczeniu. 
 • Na czas transportu sprzętu zalecamy używanie specjalnego futerału 
 • Po zakończeniu pracy zdemontuj głowicę koszącą i oczyść ją z skoszonej trawy. 
 • Przestrzegaj tych prostych zasad – a praca na świeżym powietrzu sprawi Ci prawdziwą przyjemność!