• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosy spalinowe

Kosy spalinowe STIHL to mocne urządzenia przeznaczone do pracy w trudnym terenie. Wyjątkowa wytrzymałość i mocne silniki doskonale poradzą sobie w warunkach, gdzie kosiarki spalinowe nie dadzą rady. 

Podkaszarka spalinowa STIHL sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie uda się dotrzeć kosiarką. Jest idealna do prac w miejscach trudnodostępnych takich jak okolice krzewów czy małych drzewek.

Kosa spalinowa STIHL doskonale nadaje się to koszenia rowów czy miejsc o nieregularnej powierzchni. Jest także niezastąpiona w małych ogrodach, gdzie może zastąpić klasyczną kosiarkę. W kosach spalinowych STIHL znajdują się niezawodne silniki 2-suwowe dzięki czemu urządzenia są trwałe i wytrzymałe.

Dzięki solidnej, wytrzymałej konstrukcji modele te mają wszystko, czego potrzeba, aby pomóc Ci w terenie, niezależnie od tego, czy zajmujesz się utrzymaniem ogrodu, czy też pracujesz w lesie przy trudnych pracach porządkowych. Kosy spalinowe STIHL z łatwością radzą sobie w wycinaniu sadzonek oraz czyszczeniu terenu z gęstych zarośli.

Dodatkowe funkcje, takie jak czteropunktowy system antywibracyjny, który pomaga zmniejszyć zmęczenie operatora, lekkie szelki zapewniające wygodną dłuższą pracę oraz łatwym w regulacji uchwytem ułatwiającym transport i przechowywanie, podkaszarki spalinowe STIHL stają się idealnym rozwiązaniem do ciężkich prac w każdym terenie.