• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzedzia ręczne do lasu i ogrodu

Narzędzia ręczne STIHL posiadają cechy najbardziej pożądane przez profesjonalnych i wymagających właścicieli domów. Poza idealnym dopasowaniem do dłoni użytkownika posiadają takie cechy jak wygodne i ergonomiczne uchwyty a także ostrza ze stali węglowej - które można ponownie naostrzyć lub wymienić. Wykonane z lekkich materiałów, które ułatwiają przenoszenie a jednocześnie nie wpływają negatywnie na ich trwałości.

Niezależnie od tego, czy używasz rąk do delikatnego rzeźbienia żywopłotu, czy ciężkiego rozłupywania drewna, wśród oferty narzędzi ręcznych STIHL znajdziesz produkty, które sprostają każdemu zadaniu.

Do pewnych prac ogrodniczych, leśnych i budowlanych wybierz narzędzia ręczne STIHL. Wysoka jakość wykonania i łatwość obsługi sprawiają, że narzędzia STIHL są niezastąpionymi i niezawodnymi pomocnikami w każdej pracy. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz ciąć, piłować, strugać, ścinać drzewa, okrzesywać, ciąć drewno opałowe, ciągnąć, obracać, przesuwać, mierzyć, oznaczać drzewa, czy znakować – oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów STIHL.

Co wyróżnia narzędzia STIHL na tle konkurencji to:

- doskonała geometria ostrza,

- użycie wysokiej jakości materiałów,

- profesjonalne fabryczne ostrzenie,

- przystępne ceny,

- trwałość i jakość.