• Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce akumulatorowe

Nożyce akumulatorowe STIHL - uwolnij się od kabli

Akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL to połączenie dużej mocy, cichej pracy i absolutnej swobody. Nie muszą być stale podłączone do sieci elektrycznej i mogą być użytkowane na obszarach oddalonych od domu. Akumulator litowo-jonowy 36 V w akumulatorowych nożycach elektrycznych STIHL wystarcza na 40-45 minut pracy przy pełnym obciążeniu, co pozwala na przycinanie nawet bardzo długich żywopłotów.

Nożyce akumulatorowe STIHL - wygoda i moc

image

Niezależnie od modelu, akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL posiadają wyważony środek ciężkości i zostały wyposażone w nowoczesny bezszczotkowy silnik, który nie wymaga konserwacji i ma duży zapas mocy. Dodatkowo, wszystkie nożyce akumulatorowe, dostarczane są ze sprzętem do ochrony narzędzia, który sprawi, że praca i przechowywanie będą wygodniejsze.

Niezależnie od tego, czy używasz ich codziennie, czy tylko raz w sezonie, akumulatorowe nożyce do żywopłotu spełnią Twoje wymagania. Silnik elektryczny jest bezobsługowy a brak spalin pozwoli zachować czyste powietrze. Są również lekkie, uruchamiają się natychmiast i zapewniają cichą pracę przy dużej wydajności.