• Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce elektryczne

Nożyce elektryczne STIHL - wygodne, ciche, mocne

Elektryczne nożyce STIHL to ciche i niezawodne urządzenia do pionowego i poziomego cięcia terenów zielonych. Zasilane energią elektryczną, praktycznie nie wytwarzają hałasu ani irytujących oparów (w przeciwieństwie do nożyc spalinowych). Szeroka gama modyfikacji ręcznych nożyc elektrycznych w oparciu o charakterystykę silnika i parametry narzędzia tnącego pozwala wybrać najlepszą opcję do pracy w ogrodzie i parku. Oprócz przycinania krzewów elektryczne nożyce STIHL można również wykorzystać do przycinania trawy. Tam, gdzie podkaszarka lub kosiarka nie dosięgnie – pod ławki, wokół ozdobnych figurek, między pobliskimi budynkami czy pod schodami – elektryczne nożyce STIHL do trawy i krzewów sprawią, że wystarczy jeden ruch aby osiągnąć idealne cięcie i uzyskać pożądany efekt.

Nożyce elektryczne do żywopłotu STIHL - niezastąpione na Twojej działce

nożyce elektryczne stihl

Zakres zastosowania nożyc elektrycznych jest bardzo szeroki. Wykorzystywane są w budownictwie mieszkaniowym i komunalnym oraz w projektowaniu krajobrazu, do pielęgnacji terenów na obiektach przemysłowych i przywracania porządku na działce. Ręczne nożyce elektryczne STIHL wyposażone są w system antywibracyjny, mocny silnik elektryczny oraz szybkie noże z hamulcem mechanicznym.

Nożyce elektryczne charakteryzują się dość niewielką wagą i zrównoważonym środkiem ciężkości, co nawet przy długości listwy tnącej wynoszącej 70 cm pozwala na komfortową pracę. Elektryczne nożyce STIHL mogą być używane zarówno do wyrównywania żywopłotów, jak i do przycinania kędzierzawych krzewów. Sprawdzą się także w przycinaniu zarówno młodych drzewek, jak i starych gałęzi.