Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce spalinowe

Nożyce spalinowe STIHL - do szybkich i czystych cięć

Dzięki mocnemu silnikowi benzynowemu nożyce spalinowe do żywopłotów STIHL w łatwy i prosty sposób pozwolą na utrzymanie piękna w parkach i ogrodach. Z ich pomocą na zawsze zapomnisz, czym jest żmudna pielęgnacja żywopłotów czy nieskuteczna walka z twardymi gałęziami. Nasze spalinowe nożyce ogrodowe to najlepsze narzędzie do kształtowania krajobrazu, które zapewnia bezbłędne przycięte krzewy w ułamku czasu. Nożyce nie wymagają stałego podłączenia do źródła zasilania, dlatego polecane są nawet na bardzo duże powierzchnie. Przystępna cena nożyc spalinowych STIHL w połączeniu z ich doskonałą wydajnością to kolejny powód, dla którego warto wybrać te maszyny.

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku STIHL HL 94 C-E 42432000024 Jeśli szukasz lekkich, mocnych i wydajnych nożyc do żywopłotu, wybierz STIHL HL 94 C-E. Głowica t...
Brak produktu w magazynie
Nożyce spalinowe do żywopłotu STIHL HS 45 42280112938 Wyjątkowo lekkie nożyce spalinowe, przeznaczone do pielęgnacji żywopłotów w przydomowych ogrodach. Doskonale n...
Brak produktu w magazynie

Zadbaj o swój ogród - wybierz odpowiednie nożyce spalinowe do żywopłotów STIHL

nożyce spalinowe stihl

Asortyment spalinowych nożyc do żywopłotów STIHL obejmuje kilka modeli w zależności od długości listwy tnącej. Unikalna konstrukcja narzędzia tnącego, wyważony środek ciężkości i proste sterowanie pozwolą Ci szybko opanować nasze nożyce spalinowe i nauczyć się tworzenia za ich pomocą zielonych arcydzieł. Odpowiedni dobór dodatkowych akcesoriów pozwoli na wydajniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z urządzenia.

nożyce do żywopłotów stihl

Nożyce spalinowe do żywopłotu STIHL doskonale sprawdzą się podczas wycinania zarówno młodych jak i starych zdrewniałych zarośli. Mogą służyć także do artystycznego przycinania drzew i krzewów. Wybierając nożyce do żywopłotu należy zwrócić uwagę nie tylko na długość listwy, ale również na odległość między zębami tnącymi, moc i osprzęt.

nożyce spalinowe stihl

Z odpowiednią wersją wyposażenia rozwiążesz każdy problem, a Twój ogród pozostanie nienagannie czysty. Mocniejsze modele nożyc spalinowych pozwalają na cięcie nawet bardzo grubych krzewów, natomiast modele o mniejszej mocy gwarantują delikatne przycinanie najmniejszych pędów, także przy wyrównywaniu krawędzi i narożników.