Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe STIHL zostały stworzone do profesjonalnego zastosowania w zakładach pracy oraz warsztatach. Odkurzacze doskonale sprawdzają się w pracy zarówno na sucho jak i mokro - co szczególnie docenią firmy świadczące usługi sprzątające. 

Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 33 SE010124413 Do oczyszczania suchych i mokrych powierzchni na terenach przydomowych oraz odkurzania samochodów. Wszechstronny...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 5.4 kg.
429.00
Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 62 47840124400 Kompaktowy odkurzacz do usuwania kurzu, brudu i płynów - w pomieszczeniach i na zewnątrz. Czyszczenie na sucho i ...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 10 kg.
749.00
Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 122 E 47740124405 Mocny odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro. Wyposażony w regulację obrotów i łagodny rozruch. Automaty...
Brak produktu w magazynie
Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 62 E 47840124403 Kompaktowy odkurzacz z automatycznym włącznikiem i gniazdem (E) do podłączenia elektronarzędzia. Czyszczenie na...
Brak produktu w magazynie

Odkurzacze STIHL - do czyszczenia na sucho i mokro

odkurzacz stihl

Szybkie usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń jest możliwe, jeśli dysponujesz mocnym i sprawdzonym urządzeniem. Dzięki nowoczesnym profesjonalnym odkurzaczom STIHL utrzymanie porządku w warsztatach, firmach sprzątających i przemysłowych staje się prostym zadaniem. Urządzenia mogą być używane codziennie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Wydajne odkurzacze STIHL do czyszczenia na sucho i na mokro zadbają o czystość każdego dnia. Łatwo, wygodnie, dzięki praktycznemu wyposażeniu. 

Standardowy zestaw zawiera wiele akcesoriów - standardową szybkozłączkę, filtr i adapter węża ssącego do bezpośredniego odsysania pyłu podczas szlifowania, piłowania lub strugania. Dzięki temu możemy wykorzystywać nasze odkurzacze budowlane z funkcją czyszczenia na mokro, zarówno do bezpośredniego czyszczenia powierzchni, jak i przy produkcji prac budowlanych i remontowych. Kurz, trociny, wióry, płyn - wszystko, co dostanie się pod szczotkę w pokoju i na podwórku, jest natychmiast wciągane. Odkurzacz STIHL to praktyczny sprzęt zapewniający szybką i wydajną pracę.

Odkurzacze przemysłowe STIHL - czystość i porządek

odkurzacz stihl

Profesjonalne odkurzacze STIHL do czyszczenia na sucho i na mokro znajdują zastosowanie w otwartych i zamkniętych pomieszczeniach zakładów przemysłowych oraz małych warsztatów. Duża moc, przyjazna dla użytkownika konstrukcja i prosta obsługa sprawiają, że korzystanie z naszych profesjonalnych odkurzaczy jest łatwe i komfortowe.

Odkurzacze STIHL nie wymagają posiadania specjalnych umiejętności ani szczegółowej instrukcji gdyż sterowanie urządzeniem jest proste i intuicyjne.

Wybierając urządzenie, ważne jest, aby jasno określić, gdzie będzie używane i jakie zanieczyszczenia będzie usuwać. Aby kompleksowo zadbać o porządek warto zaopatrzyć się również w myjkę ciśnieniową STIHL.

Odkurzacz STIHL - główne zalety

odkurzacz stihl

Sprzątanie to wyczerpująca rutyna, której nie da się uniknąć. Aby zaoszczędzić czas i zasoby, sprzątając lokal, konieczne jest wykorzystanie profesjonalnych urządzeń. Odkurzacze STIHL wyróżniają się następującymi parametrami:

  • System samooczyszczania. Dzięki automatycznemu wyłączaniu odkurzacz działa przez kilka sekund po odłączeniu od sieci, co pozwala oczyścić wąż z brudu i kurzu.
  • Regulator mocy. Użytkownik może dostosować prędkość silnika, aby dowolnie manipulować mocą ssania.
  • Filtr czyszczący. Powietrze jest filtrowane i skutecznie oczyszczane, co sprawia, że ​​długotrwałe użytkowanie sprzętu jest bardziej higieniczne.
  • Przechowywanie sprzętu ułatwia obecności specjalnej przegródki na akcesoria, mocowania węża ssącego i uchwytu kabla elektrycznego.
  • Modele oznaczone literą „E” posiadają automatyczny wyłącznik i gniazdo do elektronarzędzia. Ręczne elektronarzędzie można podłączyć bezpośrednio do odkurzacza, a ten jest automatycznie włączany i wyłączany za pomocą podłączonej wiertarki lub wyrzynarki.