• Kategorie
  • Szukaj
  • Oleje do silników 2-suwowych

Oleje do silników dwusuwowych STIHL, stosowane do przygotowywania mieszanki paliwowo-olejowej. W ofercie oleje mineralne STIHL HP oraz syntetyczne STIHL HP Super oraz HP Ultra. Dostępne w różnych pojemnościach oraz opakowaniach (również z dozownikiem).

Oleje do silników dwusuwowych STIHL zostały opracowane specjalnie do wszystkich pilarek łańcuchowych i zapewniają doskonałe czyszczenie i smarowanie silnika. Włożono dużo wysiłku w opracowanie olejów silnikowych STIHL, oleju do prowadnic i łańcuchów oraz środków chemicznych do konserwacji. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną ochronę w najcięższych warunkach pracy. Są idealne do niskoemisyjnych silników dwusuwowych. 

Do konserwacji sprzętu ogrodniczego i leśnego firma STIHL opracowała gamę specjalnych olejów silnikowych do silników dwusuwowych. Są idealne do silników benzynowych, trymerów, pił łańcuchowych i mogą być używane do serwisowania urządzeń innych marek. Dzięki wysokiej sile smarowania i czyszczenia olej silnikowy STIHL jest przyjazny dla środowiska i wydłuża żywotność elektronarzędzi.

Specjalna technologia wytwarzania olejów syntetycznych do dwusuwowych silników benzynowych na bazie nietoksycznych rafinatów pierwotnych zmniejsza ilość szkodliwych emisji spalin i chroni części ruchome podczas długotrwałej ciągłej pracy.