Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Opryskiwacze ręczne

Opryskiwacze ręczne STIHL znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie wymagana jest precyzja i komfort pracy. Te lekkie i ergonomiczne urządzenia sprawdzają się idealnie do wykonywania oprysków wokół domu i przydomowym ogrodzie. Opryskiwacze plecakowe STIHL można z powodzeniem stosować do rozpylania środków ochrony na większych powierzchniach.

Opryskiwacz ręczny STIHL SG 11 PLUS 42550194912 Spryskiwacz do rozpylania środka czyszczącego i rozpuszczalnika, np. Varioclean oraz pozostałych środków czyszczącyc...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 0.48 kg.
119.00
Opryskiwacz ręczny STIHL SG 21 42550194921 Ergonomiczny opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Łatwa w obsłudze pompa zapewniająca komfo...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.2 kg.
169.00
Opryskiwacz ręczny STIHL SG 31 42550194930 Opryskiwacz STIHL SG 31 to potężne a przy tym łatwe do przenoszenia urządzenie. Wyposażony w 5-litrowy zbiornik opryskiw...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 1.8 kg.
209.00
Opryskiwacz ręczny STIHL SG 11 42550194910 Wygodny, łatwy w użyciu i wszechstronny, zbudowany z lekkich materiałów, ręczny opryskiwacz wielofunkcyjny STIHL SG 11 do...
Brak produktu w magazynie
Opryskiwacz ręczny STIHL SG 51 42550194950 Lekki ręczny opryskiwacz plecakowy SG 51 ważący zaledwie 4,8 kg pomaga zwalczyć zmęczenie użytkownika. Idealny dla profes...
Brak produktu w magazynie
Opryskiwacz ręczny STIHL SG 71 42550194970 Ręczny opryskiwacz plecakowy STIHL SG 71 zapewnia profesjonalistom możliwość niezawodnego i dokładnego nanoszenia oprysku...
Brak produktu w magazynie

Opryskiwacze ręczne STIHL - optymalna pielęgnacja

opryskiwacz stihl

Lekkie i skuteczne opryskiwacze ręczne STIHL sprawdzą się doskonale do opryskiwania środkami ochrony roślin w ogrodzie, warzywniku czy winnicy. Zaletą tych kompaktowych opryskiwaczy (w porównaniu z opryskiwaczami spalinowymi) jest dokładność i absolutna mobilność dzięki ręcznemu sterowaniu.

Terminowe nawożenie i ochrona upraw, krzewów i drzew przed szkodnikami to klucz do wspaniałych zbiorów. Opryskiwacze ręczne STIHL zostały stworzone do pielęgnacji upraw niskorosnących, takich jak młode krzewy i drzewa, sadzonki, niskie rośliny warzywne i ozdobne.

Opryskiwacz ręczny STIHL - cechy urządzeń

opryskiwacz stihl

Rozpylacze mechaniczne dostarczają ciecz pod ciśnieniem dzięki pracy ręcznej pompki. Rozpylanie odbywa się przez dyszę. Takie urządzenia są optymalne do stosowania w szklarniach, pielęgnacji roślin w okresie wegetacji i kwitnienia oraz w razie potrzeby opryskiwania punktowego. Do pracy z opryskiwaczami ręcznymi nie jest wymagane wcześniejsze szkolenie. Nawet początkujący ogrodnik poradzi sobie ze wszystkimi czynnościami. Wystarczy zapoznać się z instrukcją i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Marka STIHL oznacza mechaniczne opryskiwacze ogrodowe skrótem SG i dzieli je na dwie odrębne grupy:

opryskiwacz ręczny stihl

Opryskiwacze ręczne. Posiadają małą pojemność zbiornika - do 5 litrów. Nie wszystkie modele są wyposażone w pasek do noszenia. Stosowany w gospodarstwach domowych, rabatach kwiatowych, balkonach.

opryskiwacz plecakowy stihl

Opryskiwacze plecakowe. Wyposażone w zbiornik o pojemności 12-18 litrów, posiadają wysokiej jakości pasy oraz ergonomiczny tył dla wygodnego noszenia. Takie urządzenia powinni kupować ci, którzy planują regularnie pracować na większych obszarach.

Wybierając odpowiednią dla siebie wersję opryskiwacza ręcznego, skup się przede wszystkim na pojemności zbiornika. Ten parametr w największym stopniu wpływa na funkcjonalność urządzenia.

Jeśli planujesz przetwarzać małe obszary, wystarczy zbiornik o pojemności do 5 litrów (Modele SG 11, SG 11 PLUS, SG 21 oraz SG 31). Takie urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze i zajmują niewiele miejsca w garażu.

Opryskiwacze ręczne STIHL - przegląd aktualnych modeli

opryskiwacz stihl

Inżynierowie firmy STIHL wiedzą, że sprzęt ogrodniczy musi być niezawodny, funkcjonalny i wygodny. Wszystkie te cechy łączą w sobie opryskiwacze ręczne marki STIHL. W aktualnym katalogu dostępne są następujące modele:

Opryskiwacz STIHL SG 11 - najwygodniejszy w pracy opryskiwacz z półprzezroczystym zbiornikiem na 1,5 l. Mechanizm pompy działa łatwo i bezawaryjnie. Posiada zawór bezpieczeństwa przed nadciśnieniem w zbiorniku. Standardowo wyposażony w stożkową dyszę.

Model STIHL SG 11 PLUS wytrzymuje ciśnienie do 3 bar i może być stosowany do rozpylania cieczy agresywnych (pH 7-14), ponieważ posiada uszczelkę w zbiorniku. W zestawie z regulowaną dyszą. Nadaje się do nakładania detergentów i produktów do pielęgnacji samochodu.

STIHL SG 21 to wygodny opryskiwacz ręczny z 3 litrowym zbiornikiem i paskiem na ramię. Producent zaleca stosowanie go na balkonie oraz w ogrodzie.

Model STIHL SG 31 to łatwa w obsłudze jednostka dla gospodarstw domowych. Zbiornik o pojemności 3 litrów z dużą szyjką jest łatwy do napełnienia a pistolet jest wygodny w trzymaniu.

Opryskiwacz ręczny STIHL SG 51 nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego. Dźwignię pompy można zamontować z lewej lub prawej strony w zależności od indywidualnych potrzeb operatora. Pistolet natryskowy wyposażony jest w manometr. Dozowniki są zintegrowane z pokrywą 12-litrowego zbiornika.

Opryskiwacz STIHL SG 71 to profesjonalny sprzęt o podwyższonej niezawodności. Uzupełnia go zbiornik na 18 litrów, ergonomiczny rozpylacz z manometrem i mosiężna dysza w kształcie stożka do najdokładniejszego oprysku. Pasek plecaka jest mocowany w dwóch pozycjach i jest regulowany zgodnie z preferencjami użytkownika.