• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilarki akumulatorowe

Stworzone z myślą o użytkownikach prywatnych, architektach krajobrazu oraz rzemieślnikach.

Pilarki akumulatorowe STIHL - moc i łatwość obsługi

pilarka akumulatoroa stihl

Piła akumulatorowa STIHL to nie tylko moc samej maszyny i niesamowita łatwość obsługi, ale także wolność. Żadna piła elektryczna nie jest tak wygodna w użyciu jak narzędzie bezprzewodowe. Bez podłączenia do sieci i oczywiście bez pił benzynowych, piły akumulatorowe mogą być używane w dowolnym miejscu i czasie. Pilarki na baterię STIHL idealnie nadają się do zastosowania w strefach gdzie wymagane jest zachowanie ciszy oraz do pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Jeśli cenisz sobie wygodę, wybierz piły akumulatorowe STIHL. Pilarki akumulatorowe dzięki swojej niskiej wadze oraz gabarytach śmiało mogą być wykorzystywane przez każdego użytkownika. Wytrzymały silnik i unikalne łańcuchy pił zapewniają lata bezawaryjnej pracy.

Wydaje akumulatory STIHL - gwarancja długiej pracy

pilarki akumulatorowe stihl

Pilarki STIHL wyposażone zostały w mocny akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje stabilną pracę. Piły akumulatorowe STIHL są znacznie cichsze niż narzędzia spalinowe. Mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, co jest bardzo ważne na działkach ogrodowych i budowach. Zgrabna, lekka i kompaktowa piła łańcuchowa STIHL poradzi sobie z cięciem suchego i mokrego drewna, przygotowywaniem drewna opałowego, przerzedzaniem drzew lub renowacją dachu Twojego domu. Przygotowanie drewna na opał oraz prace w ogrodzie oraz wokół domu nie sprawiają problemu dla lekkich i wydajnych pilarek na akumulator STIHL.

Warto wspomnieć, że poza pilarkami akumulatorowymi w ofercie STIHL znajdują się również inne urządzenia na baterię, np. kosy akumulatorowe.