Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pilarki elektryczne

Stworzone z myślą o użytkownikach okazjonalnych, rzemieślnikach oraz rolnikach i przeznaczone do pracy na terenie przydomowym.

Pilarki na prąd STIHL do maszyny z mocnymi silnikami elektrycznymi zapewniającymi dużą wydajność cięcia. Łatwe uruchamianie pilarki elektrycznej STIHL pozwala na użytkowanie przez każdą osobę.

Dzięki wykorzystaniu silnika elektrycznego pilarki STIHL nadają się idealnie do pracy w zamkniętych pomieszczeniach gdyż nie wydzielają spalin oraz są ciche oraz wydajne. Ponadto mocne jednostki elektryczne STIHL zapewniają wysoką wydajność cięcia.

Piły elektryczne STIHL zostały w standardzie wyposażone w specjalny hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Prace budowlane i wykończeniowe to idealne zastosowanie dla pilarek elektrycznych STIHL.

Elektryczna pilarka STIHL to najlepsze rozwiązanie dla tych wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort pracy. Urządzenie jest bardzo ciche, więc doskonale...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 4.2 kg.
1199.00
Elektryczna pilarka łańcuchowa MSE 190 CQ doskonale nadaje się do użytku domowego do drewna opałowego i obróbki drewna. Wygodna i kompaktowa pilarka z hamulcem łań...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 6 kg.
1349.00
Unikalna konstrukcja pilarki elektrycznej STIHL MSE 141 sprawia, że ​​jest ona kompaktowa i przenośna, a jej niska cena sprawia, że ​​jest idealnym wyborem dla...
Brak produktu w magazynie
Pilarka elektryczna STIHL MSE 210 C-BQ 12092000002 Wydajna, ergonomiczna pilarka elektryczna z napinaczem piły łańcuchowej STIHL (B) oraz hamulcem STIHL QuickStop ...
Brak produktu w magazynie
Podkrzesywarka elektryczna HTE 60, PM3, 1,1mm, 30 cm 48102000015 Podkrzesywarka z silnikiem elektrycznym. Do prac na terenach przydomowych wymagających zachowa...
Brak produktu w magazynie

Wygodne elektryczne piły łańcuchowe - mocne i ciche

pilarka elektryczna stihl

Piły elektryczne STIHL to wygodne i praktyczne narzędzia do wszelkich prac związanych z cięciem drewna. Dzięki różnorodności modeli i imponującej mocy, elektryczne pilarki łańcuchowe STIHL są bezemisyjne i pracują cicho. Dzięki temu nadają się do użytku nie tylko w pobliżu obiektów ze stałą obecnością ludzi, ale także w pomieszczeniach. 

Z pilarkami elektrycznymi STIHL praca piłą łańcuchową w środowiskach wrażliwych na hałas lub w pomieszczeniach nie stanowi żadnego problemu. Te maszyny o wysokiej wydajności cięcia są ciche, nie wydzielają spalin i są łatwe w obsłudze. Niezależnie od tego, czy chcesz ciąć drewno na opał, przycinać drzewa, czy przygotowywać materiały budowlane, piły elektryczne STIHL w połączeniu z nożycami elektrycznymi do żywopłotu są najlepszym rozwiązaniem!

Pilarki elektryczne STIHL - idealne na działkę

pilarka elektryczna stihl

Jeśli potrzebujesz piły do ​​domku letniskowego, zakup piły elektrycznej firmy STIHL będzie doskonałym rozwiązaniem. Wyposażone w nowoczesne, wysokowydajne silniki, są znacznie wydajniejsze niż zwykła piła ręczna i nie ustępują niezawodnością pilarkom spalinowym. Piły elektryczne STIHL nadają się do większości prac związanych z obróbką drewna oraz do cięcia miękkich i twardych gatunków drewna. 

Sprawdzają się podczas masowego cięcia drewna opałowego i oczywiście mogą być używane w życiu codziennym. Rozsądne ceny i najwyższa jakość elektrycznych pilarek łańcuchowych STIHL pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru. 

Dodatkowe funkcje, takie jak błyskawiczny naciąg łańcucha, hamulec QuickStop Super i zabezpieczenie przed przeciążeniem zapewniają większy komfort pracy. Dla czystej wydajności bez dużego hałasu i spalin.