• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilarki elektryczne

Stworzone z myślą o użytkownikach okazjonalnych, rzemieślnikach oraz rolnikach i przeznaczone do pracy na terenie przydomowym.

Pilarki na prąd STIHL do maszyny z mocnymi silnikami elektrycznymi zapewniającymi dużą wydajność cięcia. Łatwe uruchamianie pilarki elektrycznej STIHL pozwala na użytkowanie przez każdą osobę.

Dzięki wykorzystaniu silnika elektrycznego pilarki STIHL nadają się idealnie do pracy w zamkniętych pomieszczeniach gdyż nie wydzielają spalin oraz są ciche oraz wydajne. Ponadto mocne jednostki elektryczne STIHL zapewniają wysoką wydajność cięcia.

Piły elektryczne STIHL zostały w standardzie wyposażone w specjalny hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Prace budowlane i wykończeniowe to idealne zastosowanie dla pilarek elektrycznych STIHL.

Wygodne elektryczne piły łańcuchowe - mocne i ciche

pilarka elektryczna stihl

Piły elektryczne STIHL to wygodne i praktyczne narzędzia do wszelkich prac związanych z cięciem drewna. Dzięki różnorodności modeli i imponującej mocy, elektryczne pilarki łańcuchowe STIHL są bezemisyjne i pracują cicho. Dzięki temu nadają się do użytku nie tylko w pobliżu obiektów ze stałą obecnością ludzi, ale także w pomieszczeniach. 

Z pilarkami elektrycznymi STIHL praca piłą łańcuchową w środowiskach wrażliwych na hałas lub w pomieszczeniach nie stanowi żadnego problemu. Te maszyny o wysokiej wydajności cięcia są ciche, nie wydzielają spalin i są łatwe w obsłudze. Niezależnie od tego, czy chcesz ciąć drewno na opał, przycinać drzewa, czy przygotowywać materiały budowlane, piły elektryczne STIHL w połączeniu z nożycami elektrycznymi do żywopłotu są najlepszym rozwiązaniem!

Pilarki elektryczne STIHL - idealne na działkę

pilarka elektryczna stihl

Jeśli potrzebujesz piły do ​​domku letniskowego, zakup piły elektrycznej firmy STIHL będzie doskonałym rozwiązaniem. Wyposażone w nowoczesne, wysokowydajne silniki, są znacznie wydajniejsze niż zwykła piła ręczna i nie ustępują niezawodnością pilarkom spalinowym. Piły elektryczne STIHL nadają się do większości prac związanych z obróbką drewna oraz do cięcia miękkich i twardych gatunków drewna. 

Sprawdzają się podczas masowego cięcia drewna opałowego i oczywiście mogą być używane w życiu codziennym. Rozsądne ceny i najwyższa jakość elektrycznych pilarek łańcuchowych STIHL pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru. 

Dodatkowe funkcje, takie jak błyskawiczny naciąg łańcucha, hamulec QuickStop Super i zabezpieczenie przed przeciążeniem zapewniają większy komfort pracy. Dla czystej wydajności bez dużego hałasu i spalin.