• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilarki elektryczne

Stworzone z myślą o użytkownikach okazjonalnych, rzemieślnikach oraz rolnikach i przeznaczone do pracy na terenie przydomowym.

Pilarki na prąd STIHL do maszyny z mocnymi silnikami elektrycznymi zapewniającymi dużą wydajność cięcia. Łatwe uruchamianie pilarki elektrycznej STIHL pozwala na użytkowanie przez każdą osobę.

Dzięki wykorzystaniu silnika elektrycznego pilarki STIHL nadają się idealnie do pracy w zamkniętych pomieszczeniach gdyż nie wydzielają spalin oraz są ciche oraz wydajne. Ponadto mocne jednostki elektryczne STIHL zapewniają wysoką wydajność cięcia.

Piły elektryczne STIHL zostały w standardzie wyposażone w specjalny hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Prace budowlane i wykończeniowe to idealne zastosowanie dla pilarek elektrycznych STIHL.

Elektryczna pilarka STIHL to najlepsze rozwiązanie dla tych wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort pracy. Urządzenie jest bardzo ciche, więc doskonale...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 4.2 kg.
1049.00
Unikalna konstrukcja pilarki elektrycznej STIHL MSE 141 sprawia, że ​​jest ona kompaktowa i przenośna, a jej niska cena sprawia, że ​​jest idealnym wyborem dla...
Produkt dostępny na zamówienie
Elektryczna pilarka łańcuchowa MSE 190 CQ doskonale nadaje się do użytku domowe