Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Roboty koszące

Wygoda i oszczędność czasu - roboty koszące STIHL iMOW

Nic tak nie zdobi przestrzeni przed domem jak zadbany trawnik. Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielne koszenie trawy i śledzenie cykli wzrostu roślin, skorzystaj z inteligentnego sprzętu STIHL. Roboty koszące STIHL IMOW® są przeznaczone do wysokiej jakości pielęgnacji trawnika i doskonale radzą sobie z tym zadaniem. Robot uwalnia właściciela od kłopotów i samodzielnie kosi trawę, nawozi trawnik, dostosowuje plan koszenia w zależności od czynników zewnętrznych, samodoładowań akumulatora i wiele więcej.

iMow iKit S - zestaw instalacyjny do robotów koszących STIHL/Viking 69090071011 Zestaw, w skład którego wchodzą: 150 m pętli ograniczającej Ø 3,4 mm, 150 s...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 7 kg.
439.00
Robot koszący STIHL iMOW RMI 422.2 63010121403 Robot RMI 422 to inteligentny robot koszący z funkcją mulczowania do małych trawników. Jeśli chcesz całkowi...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 9 kg.
4499.00
Robot koszący STIHL iMOW RMI 422 PC 63010121413 Kompaktowy, wydajny, wygodny. Zalecany do stosowania na średnich trawnikach o powierzchni do 1700 m². Dzięki ...
Brak produktu w magazynie

Robot koszący STIHL - inteligentny i skuteczny

robot stihl

Inteligentne kosiarki do trawy STIHL ułatwiają pielęgnację trawnika. Roboty koszące STIHL przeznaczone są do automatycznego, stałego koszenia trawnika w cichy i wydajny sposób. Wyposażone w elastyczne programowanie, automatyczne ładowanie, inteligentne czujniki, wytrzymałe, dwustronne stalowe ostrze, regulowaną wysokość koszenia i wiele więcej – a wszystko to jest zasilane niezawodnym akumulatorem litowo-jonowym STIHL.

robot koszący stihl

Te zautomatyzowane kosiarki są również wyposażone w inteligentną technologię z funkcją mulczowania, która zwraca składniki odżywcze i wilgoć z powrotem do gleby, dzięki czemu trawnik jest bardziej zielony, grubszy i zdrowszy. Robot koszący STIHL może automatycznie dostosować prędkość koszenia, aby zapewnić optymalne cięcie w zależności od warunków otoczenia i terenu. Robot do trawy STIHL kosi zgodnie z indywidualnymi preferencjami programowania. W ciągu kilkudziesięciu godzin tygodniowo zapewnia pięknie wypielęgnowany trawnik, gdy Ty cieszysz się życiem.

Idealny trawnik dzięki robotowi koszącemu STIHL

robot koszący stihl

Robot koszący iMOW® umożliwia osiągnięcie idealnego trawnika z dużą łatwością. Już nie będziesz spędzać godzin w ogrodzie, pchając kosiarkę. Po zaprogramowaniu robot STIHL iMOW® kosi trawnik automatycznie, unikając przeszkód i pokonując pagórkowaty teren. Po zakończeniu pracy lub konieczności naładowania akumulatora kosiarka automatycznie powróci do stacji dokującej. A ponieważ iMow działa tak szybko, możesz cieszyć się swoim trawnikiem bez przeszkód.

Dostępne są różne modele robotów koszących STIHL iMOW®. Każdy model jest dedykowany dla różnych potrzeb, przy czym różne czynniki, takie jak żywotność baterii, idealna powierzchnia trawnika i maksymalna powierzchnia koszenia, mają wpływ na to, który model robota STIHL będzie właściwy. Niezależnie od tego, czy Twój trawnik ma 300 m² czy 4000 m², znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego robota koszącego.

robot koszący stihl

Gdy moc akumulatora spadnie lub zacznie padać deszcz, kosiarka sama powróci do bazy, a przy przewróceniu lub próbie porwania poinformuje o tym sygnałem dźwiękowym. Robot koszący STIHL programuje się za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji na smartfon lub tablet iMow App. Wystarczy raz ustawić żądany schemat koszenia i przeznaczyć 10-15 minut tygodniowo na zaplanowaną kontrolę sprzętu.