Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Rozdrabniacze

Rozdrabniacze marki STIHL to doskonałe maszyny pomagające utrzymać porządek w gospodarstwie oraz ogrodzie. Rozdrabniacze pozwalają na zmniejszenie objętości odpadków powstających w procesie porządkowania. Dzięki nim ścięte gałęzie, kwiaty, liście a nawet pozostałości owoców i warzyw można w prosty sposób zamienić w materiał do przyszłego użyźniania gleby bądź po prostu go zutylizować.

Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 135 Kompaktowy rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 135 L z poręcznym, zintegrowanym pojemnikiem na rozdrobniony materiał. Wytłumi...
Brak produktu w magazynie
Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 140 Kompaktowy rozdrabniacz elektryczny GHE 140 L z poręcznym zintegrowanym pojemnikiem na rozdrobniony materiał. Wytłumienie u...
Brak produktu w magazynie
Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 150 Rozdrabniacz STIHL GHE 150 przeznaczony jest dla każdego, kto regularnie dba o porządek w ogrodzie i rozdrabnia średnie ilośc...
Brak produktu w magazynie
Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 250 S Model GHE 250 S przeznaczony jest dla każdego, kto chce regularnie rozdrabniać nawet duże gałęzie do 35 mm średnicy, polec...
Brak produktu w magazynie

Rozdrabniacze ogrodowe STIHL - zawsze gotowe do pracy

rozdrabniacz stihl

Początkujący ogrodnicy i profesjonaliści zajmujący się architekturą krajobrazu wiedzą, że usuwanie odpadów roślinnych jest poważnym problemem. Firma STIHL znalazła skuteczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Gałęzie, krzewy, liście i trawy są przetwarzane na nawóz organiczny za pomocą nowoczesnego urządzenia - rozdrabniacza.

Rozdrabniacz do trawy, gałązek i drewna jest niezbędnym narzędziem do pielęgnacji dużych ogrodów. Z łatwością radzi sobie z resztkami roślinnymi, z łatwością przekształca stare gałęzie, młode przyrosty, chwasty i korzenie drzew w drobny nawóz, który można dalej wykorzystać.

Rozdrabniacze do gałęzi STIHL są niezawodne i wydajne. Regularne korzystanie z tego typu sprzętu pozwala zaoszczędzić na zakupie ściółki i przechowywaniu nawozów. Bez większego wysiłku pomaga w utrzymaniu czystości podwórka.

W zależności od typu silnika rozdrabniacz STIHL może być elektryczny lub spalinowy. Kompaktowe modele są idealne dla gospodarstw domowych a mocne profesjonalne jednostki są używane w gospodarstwach rolnych, w centrach ogrodniczych.

rozdrabniacz stihl

Do pracy w pobliżu budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej proponujemy Państwu cichy rozdrabniacz elektryczny STIHL do trawy i gałęzi. Nie nadaje się on do drewna, ale świetnie radzi sobie z gałęziami o grubości do 35 mm i nie przeszkadza ludziom w pracy i relaksie. Rozdrabniacz elektryczny pozwala nie tylko ciąć gałęzie na kawałki, ale radzi sobie także z przetwarzaniem odpadów miękkich na kompost. Dwa otwory do załadunku różnych rodzajów odpadów przyspieszają i ułatwiają ich sortowanie.

Podstawowe cechy rozdrabniaczy ogrodowych STIHL

rozdrabniacz stihl

Każdy rozdrabniacz składa się z trzech głównych elementów: kosza przyjęciowego, układu tnącego i silnika. W urządzeniach marki STIHL wszystkie te części są maksymalnie niezawodne i funkcjonalne.

Cechy rozdrabniaczy marki STIHL:

  • Rozdrabniacze mogą być wykorzystywane do obróbki materiałów twardych (gałęzie, krzewy, żywopłoty) i miękkich (kwiaty cięte, liście, cienkie gałęzie, owoce i warzywa). Zabrania się umieszczania w niszczarce ogrodowej kamieni, szkła, przedmiotów metalowych i plastikowych. Podstawowa zasada działania jest następująca: jeśli materiał nie nadaje się na kompost, nie może być przetwarzany przez rozdrabniacz.
  • Wielowarstwowy system noży typu "sandwich". Zestaw dodatkowych łopatek i frezów wirnika zapewnia lepsze cięcie przy minimalnych wibracjach.
  • Opatentowana technologia odwracalnego obrotu noży BRS. Podczas pracy zgodnie z ruchem wskazówek zegara noże tnące mielą gałęzie i krzewy a ostrza poruszające się przeciwne do ruchu wskazówek zegara tworzą jednorodną masę na kompost.
  • Zewnętrzny korpus rozdrabniacza STIHL wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia i negatywne wpływy środowiska. Potężne profesjonalne modele wyposażone są w aluminiową komorę rozdrabniania, która zapewnia wydajniejsze przetwarzanie grubych i twardych gałęzi oraz nieporęcznego miękkiego materiału.
  • Modele oznaczone literą „C” wyposażone są w klasę „Comfort”, urządzenia oznaczone literą „L” pracują niemal bezgłośnie. ROzdrabniacze z literą „S” w nazwie najlepiej mielą gałęzie.